Toyota Sequoia 2021: specifikace, cena, datum vydání

Zcela nová Toyota Sequoia 2021 přichází na trh s redesignem. Nadcházející SUV v plné velikosti si udrží svou rozpoznatelnou vlastnost, ale některé nové věci jsou na cestě. Interiér je stejně prostorný jako předtím. Ale více designových změn změní toto SUV k lepšímu. New Sequoia opět nabízí skvělé schopnosti v terénu a celkovou dokonalost.

Japonský výrobce pracoval na způsobech, jak zlepšit modernost kabiny. Očekávejte tedy nové high-tech funkce. Sequoia je ideální pro větší rodiny, ale pokud chcete něco trochu divočejšího, úrovně výbavy TRD jsou přesně to, co potřebujete. Koneckonců se říká o hybridním hnacím ústrojí, o kterém se domníváme, že se tak nestane v příštím roce nebo dvou. Tady je to, co zatím víme o příchodu Sequoia 2021 .

Toyota Sequoia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Redesign Sequoia 2021

Pokud víme, japonská automobilka nebude měnit aktuální platformu. Nadcházející Toyota Sequoia 2021 zůstane ve tvaru a rozměrech. Avšak SUV v plné velikosti je zvenčí zcela přepracováno. Nový model bude zpočátku mít různé LED světlomety a světla pro denní svícení. Mlhovky jsou také zcela nové a vypadají jedinečněji než kdy dříve.

Mřížka se také vylepšuje drastickěji. Celkově má ​​přední panel více chromovaných prvků. Zadní nárazník vypadá agresivněji a tvarovaná zadní světla vypadají nádherně. Seznam vylepšení doplňují nové černé panely a větší střešní okno.

Toyota Sequoia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Generální oprava

Nadcházející Toyota Sequoia 2021 bude mít nový design interiéru. Je důležité říci, že se nezmění design interiéru ani počet míst k sezení. Kabina však dostala nový design a nabízí prostor pro osm cestujících ve třech řadách sedadel. Jak jsem řekl, rozměry zůstávají nezměněny, takže interiér zůstává stejný. Pokud jde o novinky, Sequoia nabídne novou palubní desku a malé změny v přístrojové desce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nové střešní okno vypadá úžasně a můžete očekávat další high-tech funkce. Většina nového vybavení je však u základního modelu volitelná. Seznam standardní výbavy je však o něco delší než dříve. Sequoia je perfektní SUV pro větší rodiny a delší cesty. Očekávejte tedy o něco vyšší úroveň pohodlí.

Toyota Sequoia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Výkonný V8 zůstává

Bohužel pod kapotou jsou věci stejné. 2021 Toyota Sequoia bude pokračovat v roli na jeho V8 benzínovým motorem. Je to spolehlivý 5,7 litrový motor s výkonem 381 koní a točivým momentem 400 lb-ft. Plně velké SUV je vybaveno šestistupňovou automatickou převodovkou a standardní konfigurací pohonu zadních kol. U základních modelů je volitelný pohon všech kol.

Toyota rovněž nabízí systém variabilního časování ventilů. Tento motor je výkonný, ale jeho palivová účinnost byla hodnocena na pouhých 13 mpg ve městě a 17 mpg na dálnici. Je to největší problém a hybridní hnací ústrojí je více než nutné. Navzdory všem pověstem však Hybrid dorazí až v roce 2022.

Cena a datum vydání Toyota Sequoia 2021

Přepracovaná Toyota Sequoia 2021 nyní stojí něco přes 50 000 eur. Na druhou stranu varianta výbavy TRD Sport stojí téměř 70 000 eur. Nová Sequoia bude vydána později v tomto roce a bude obsahovat novou edici Nightshade Edition spolu s dalšími modely Toyota.