Volvo Polestar 3 2021: specifikace, cena, datum vydání

Výrobce automobilů Volvo Polestar nedávno oznámil, že dalším modelem bude vysoce výkonné plně elektrické SUV. Podle nejnovějších zpráv se tento model  bude  jmenovat  Volvo Polestar 3 2021  a bude silně inspirován nedávno představeným konceptem displeje.

Úředníci také uvedli, že stejný designový jazyk, jaký lze a lze očekávat u všech budoucích automobilů, bude spuštěn v modelu Polestar 3. Nový model bude plně elektrický a může využívat stejnou mechaniku jako Polestar 2 Fastback.

Polestar 3 2021 má nový systém „SmartZone“

Jak již bylo zmíněno,  Polestar 3 2021  používá stejný designový jazyk jako koncept Indication. Kromě toho bude příští model Polestar vypadat téměř přesně jako Polestar 2. Jelikož se však jedná o model SUV, jeho tvar a rozměry se liší. Kupující mohou očekávat, že tato verze SUV bude sportovnější než jakékoli jiné auto od výrobce.


Přední panel Polestar 3 vypadá atraktivně. Máme několik vykreslení a můžeme vidět stejné LED reflektory „Thor’s Hammer“, jaké jsou k dispozici na Polestar 2. Tento model má také nový systém „SmartZone“, který je vybaven dvěma radarovými senzory a kamerou s vysokým rozlišením. Design všech automobilů Polestar vypadá fantasticky a jsme nadšení, že se dočkáme finální verze tohoto čistě elektrického SUV.

Luxusní kabina

O interiérovém designu se ví jen málo. V současné době je k dispozici málo informací a vše ostatní bylo utajeno. Stejně jako u exteriéru očekáváme od Polestaru 2 velké vedení. Pokud si pamatujete, tento model nabízí velmi luxusní kabinu. Je vybaven 15 ” středovým displejem na výšku a 12,5 ” displejem řidiče.✓ Můžete také zkontrolovat:

Nový informační a zábavní systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Google. Očekáváme také pokročilou navigaci, zvukový systém s 10 reproduktory / 220 wattů a integraci s chytrými telefony do auta Apple CarPlay / Android. Tento Fastback také poskytuje vynikající komfort všem cestujícím, ale nevíme nic o uspořádání sedadel verze SUV. Bohužel to je vše, co zatím víme.

Rozsah, výkon

Připravované SUV  Polestar 3 2021  bude plně elektrické. Mnoho pověstí naznačuje, že Polestar 3 by měl používat stejnou mechanickou konfiguraci jako Polestar 2. Můžeme však očekávat mnohem vyšší výkon. To znamená, že jsou použity dva elektromotory a je k dispozici necelých 310 mil plně elektrického dojezdu.

Ve srovnání s   modelem Tesla Model X   , který dokáže na jedno nabití uběhnout 325 mil, je dosah modelu Polestar 3 přijatelný. Polestar bohužel nezveřejnil žádné podrobnosti o výkonu, bateriích atd. Víme jistě, že tento model je standardně dodáván s pohonem všech kol.

Cena a datum vydání Polestar 3 2021

Cena nejnovějšího modelu  Volvo Polestar 3 2021  dosud nebyla společností oznámena. Jak již bylo zmíněno, připravovaný model bude vycházet z modelu Polestar 2 a bude klasifikován jako kupé SUV. Můžeme tedy očekávat, že cena bude vyšší než u plně elektrického pětidveřového modelu Fastestback Polestar 2, který začíná na 61 200 EUR.

Víme však, že tento plně elektrický vysoce výkonný model se dostane na trh koncem roku 2021 a zasáhne také americkou půdu.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)