VW Sharan 2021: technické informace, cena, datum vydání

Pokud hledáte spolehlivý, všestranný a prostorný rodinný minivan, je odpovědí  VW Sharan 2021  . Tento minivan také vypadá atraktivně a jistě potěší i mladší zákazníky. Pro minivan je samozřejmě těžké udělat průlom ve světě plném stylových crossoverů a SUV.

Sharan však v tomto ohledu odvádí skvělou práci. Model 2020 byl přepracován na  Sharan 2021  nezavedl tolik změn. Volkswagen však uvedl, že nový minivan dostane některé nové funkce, většinou v kabině.

MNOHO MOŽNOSTÍ MOTORU

Připravovaný  VW Sharan 2021  bude poháněn relativně novým přeplňovaným benzínovým motorem 1,4 TSI. Toto zařízení je efektivní a hospodárné. Může produkovat výkon 150 koní a točivý moment 135 lb-ft. Hnací ústrojí je spojeno se šestistupňovou automatickou převodovkou a systém AWD je volitelný.


Pokud jde o spotřebu paliva, Sharan dodává celkem 28 mpg. 2,0litrový motor je volitelný a poskytuje výkon 200 koní a točivý moment 197 lb-ft. Na některých trzích bude k dispozici 1,6litrový vznětový motor TDI.

VNĚJŠÍ DESIGN SHARAN 2021

Pokud chcete konkurovat nejlepším modelům v segmentu, musíte být úspěšní v designu. Nadcházející  VW Sharan 2021  určitě vypadá přesvědčivě, zejména po nedávném přepracování. Tvar je zcela nový a Sharan má nyní designové prvky crossoveru. Volkswagen dodá v roce 2021 lehčí materiály, zejména hliník.


Na druhé straně byla zachována konstrukce, plošina a kola. Přední panel vypadá působivě a má širší masku chladiče. Jakmile bude uveden na trh, uvede Volkswagen na trh dva exkluzivní modely, Sharan Ocean a Sharan Beach. Tyto dva modely jsou lakovány v nových barvách Hudson Bay Blue a Crimson Red. Když už mluvíme o barvách …


✓ Můžete také zkontrolovat:

VENKOVNÍ BARVY

Zcela nový  VW Sharan 2021  nabízí nádhernou škálu barev exteriéru. Všechno začíná barvami exteriéru Pure White a Urano Grey. Pro metalické / perleťové barvy nabízí Sharan atlantickou modrou, tmavý dub, reflexní stříbro a indickou šedou. Tyto kovové barvy stojí dalších 675 eur. Nakonec můžete načíst vnější barvu Signature Deep Black Pearl, která také stojí 675 eur.

DOKONČENÍ INTERIÉRU

Díky nejnovějším aktualizacím   vypadá nový VW Sharan 2021 uvnitř ještě prostorněji. Německý výrobce odvedl skvělou práci s novou palubní deskou a novým interiérem. Kabina má méně tlačítek a nové displeje vypadají velmi moderně.

Minivan Sharan dostane v roce 2021 nové bezpečnostní systémy a asistenční funkce pro řidiče. Patří mezi ně asistent udržování v jízdním pruhu, tempomat a volitelné monitory mrtvého úhlu. Zbytek kabiny je z velké části zachován. Sharan nabízí velké pohodlí, interiér vypadá jednoduše a delší výlety už nejsou problémem.

CENA A DATUM VYDÁNÍ VW SHARAN 2021

Na ceně se nic nezmění a  nový VW Sharan 2021  bude stát o něco méně než 35 000 EUR. Model bude u prodejců k dispozici ve druhé polovině roku 2020. K dispozici budou také tři úrovně výbavy, přičemž nejlepší Sharan SEL bude mít cenu přes 40 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)