Ford Everest 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nadcházející  Ford Everest 2021  opět zasáhne prodejce. Tentokrát výrobce automobilů Blue Oval neposkytne významné aktualizace. Everest SUV je založen na střední velikosti vyzvednutí Ranger. Ve třech řadách sedadel je místo pro sedm cestujících. Interiér vypadá moderně a nabízí skvělé pohodlí. Kabina Everest je navíc prostorná a praktická.

Z vnější strany vypadá tento SUV solidně. Na druhou stranu některé části vypadají stylově. Model 2020 představil třetí generaci a přinesl významné zlepšení. Kromě toho  nový Everest 2021  přijde hlavně jako otálení. Jedna věc, kterou všichni očekáváme, je varianta Everest Raptor.


Redesign Ford Everest 2021

Třetí generace Everestu bude vypadat jako jeho předchůdce. To znamená, že největší část těla je označena otálením. Ford Everest 2021  neobdrží žádné významné změny a aktualizace. Výrobce modrého oválu poskytuje drobné vizuální aktualizace, které jsou stěží viditelné. Více hliníkových materiálů by mělo snížit celkovou hmotnost vozidla. Aerodynamika se mírně zlepšila, ale tento SUV stále vypadá solidně.

Přední kapotáž má nyní více chromových akcentů a Everest je nyní k dispozici se standardnějším vybavením. Kromě toho jsou v volitelné části provedeny některé změny. Například Ford nabídne nová 19palcová kola z lehké slitiny.


Interiéry

Zevnitř bude  nový Ford Everest 2021  vypadat perfektně. Kabina doslova nabízí vše, co můžete požádat. To zahrnuje prostornou kabinu, spoustu prostoru pro nohy, spoustu pohodlí a mnoho moderních funkcí. Jak asi víte, SUV Everestu je založeno na vyzvednutí Rangerů střední velikosti. Tyto dva modely budou mít hodně společného.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Na první pohled je vidět stejná pracovní plocha, stejná sedadla a stejné rozvržení. Everest 2021  pojme sedm lidí. Základní model je dodáván s látkovým potahem a dlouhým seznamem standardních funkcí. Informační systém SYNC3 bude významně aktualizován a v roce 2021 můžeme očekávat více bezpečnostních zařízení.


Motor Ford Everest 2021

Pokud jsou zvěsti pravdivé,  Ford Ford 2021  přijde se stejnými třemi variantami motoru. Standardně je dodáván 2,0litrový čtyřválcový EcoBoost. Může generovat 240 koňských sil a točivý moment 270 lb / ft. Na přání je k dispozici také 3,2litrový pětiválcový motor. Tato benzinová varianta produkuje 200 koňských sil a 340 lb. otáčení nohou. Diesel je třetí volbou motoru. Čtyřválcový motor o objemu 2,2 litru poskytuje 150 koňských sil a točivý moment 275 lb / ft. Všechny tři možnosti hnacího ústrojí jsou k dispozici se šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou.

Everest Raptor

Po měsících spekulací bude  Ford Everest 2021  konečně získat svou vysoce výkonnou verzi. Everest Raptor pravděpodobně dorazí začátkem roku 2021. Tento model bude mít hodně společného s vozem Ford Ranger Pickup, pravděpodobně také s pohonnou jednotkou. Vnější část obsahuje více materiálů z uhlíkových vláken a vypadá sportovněji než běžný model.

Očekáváme také standardní kožená sedadla a uvnitř kontrastní prošívání. Na rozdíl od běžné sedadlové verze nabízí Everest Raptor prostor pro pět cestujících. Tato vysoce výkonná varianta použije pod kapotou 2,7-litrový EcoBoost V6. Tento hnací ústrojí produkuje 325 koní a točivý moment 385 lb / ft.

Cena a datum vydání

Nadcházející  Ford Everest 2021  si zachová aktuální cenu. Tento model začíná na 45 000 EUR. Horní panely stojí více než 52 000 EUR. Tyto  nové Everest Raptor 2021  stojí kolem 60 000 EUR. Blue Oval uvede své nové velké SUV v druhé polovině roku 2020.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)