Mitsubishi

Mitsubishi je japonská automobilka založená v roce 1917. Společnost je známá svými spolehlivými a cenově dostupnými vozy, které splňují různé potřeby a preference zákazníků. Produktová řada Mitsubishi zahrnuje sedany, hatchbacky, crossovery, SUV, pickupy a elektromobily.

Jedním z nejvýznamnějších úspěchů společnosti Mitsubishi je vývoj a propagace plug-in hybridní technologie (PHEV), díky níž společnost nabízí vozy s nízkými emisemi a vysokou energetickou účinností. Mitsubishi Outlander PHEV se stal jedním z nejoblíbenějších plug-in hybridních SUV na světě, což dokazuje odborné znalosti značky v oblasti udržitelných technologií.

Společnost je také známá svým zapojením do motoristického sportu, zejména do rallye. Například vůz Mitsubishi Lancer Evolution se stal legendou mezi fanoušky rallye a motorsportu.

Mitsubishi neustále pracuje na zdokonalování své modelové řady, zavádí nové technologie a vyvíjí vozy, které splňují očekávání a požadavky dnešních automobilových nadšenců, aniž by ztratila svou pověst spolehlivého a cenově dostupného vozu.