Porsche Cayman 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nové Porsche Cayman 2021  je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších sportovních vozů na současném trhu. Důvodem jsou četné možnosti personalizace, manuální převodovka, výjimečná ovladatelnost, nákladově efektivní a hospodárné motory a nádherně navržená kabina.

Předpokládejme, že jste rozumný člověk, který je nadšený, že vlastní sportovní auto. Většinou hledáte auto, které nabízí úžasný zážitek z jízdy a nemusí nutně nabídnout největší klouzavou sílu, může se pyšnit těmi nejlepšími výkonnostními právy nebo nejlepším parkovacím místem, ale stále vhodné pro každodenní použití. Pokud ano, nový a aktualizovaný model  Porsche Cayman 2021  může být sportovním vozem, po kterém toužíte.

Vozidlo má nevídanou přesnost brzdění a řízení. Přístupné uspořádání motoru, zejména jeho střední část, poskytuje skvělou rovnováhu mezi jízdním chováním, které ani 911 nedokáže držet krok. Díky svým rozměrům je úžasně hbitý a jeho velikost je ideální pro sportovní auto. V praxi si Porsche stále drží titul, pokud jde o solidní motory.


Nicméně  nový Porsche Cayman 2021  má nějaké zklamání, jako slabé stereo systému bez připojení USB, nepřeberné množství možností, které může stát hodně peněz, a nedostatečné úložným prostorem. Ale je vám to opravdu jedno? Záleží na vašich prioritách.

Jedinou relevantní otázkou, která v tomto okamžiku stále zůstává nezodpovězená, je, který Cayman si můžete dovolit z dostupného sortimentu, protože i základní vozidlo má nákladnou značku, která mnohým znemožňuje nákup.


Recenze exteriéru Porsche Cayman 2021 a změny interiéru

Dodává se ve zdi se čtyřmi panely: základna, střední panely S a GTS a špičková GT4. A stejně jako dříve se jedná o dvoumístné kupé. Porsche Boxster Spyder 2021 se testuje samostatně.

Mezi standardní funkce a technologie základního modelu  Porsche Cayman 2021  patří adaptivní zadní spoiler, 7palcová dotyková obrazovka, středový výfuk, 18palcová kola, zvukový systém se čtyřmi reproduktory (vážně!) Funkce Start-stop, tempomat, letní kola, automatické stěrače přední, klimatizace, přídavná audio zásuvka, osvětlení interiéru, manuálně nastavitelné a posuvné přední a sedadlo řidiče a HomeLink.

Obložení S spočívá na základně a má dva výfukové otvory, 19palcová kola, bi-xenonové světlomety a červeně lakované brzdové třmeny, stejně jako přední brzdové kotouče.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Spolu s  Porsche Cayman GTS 2021  získáte dynamická ložiska převodovky, 20palcová kola, interiér ze syntetického semiše, ostrý jízdní režim Sport Plus, tónovaná zadní světla a čočky světlometů, sportovní volant, sportovnější přední a zadní povrchové úpravy, adaptivní tlumiče odpružení, agresivní polstrovaná sportovní sedadla a sportovní výfuk.

Mezi  Porsche Cayman GT4 2021  nabízí jedinečnou vnější aerodynamický design, větší brzdy, exkluzivní sportovní podvozek, větší a silnější motor, větší brzdy, variabilní rozdělení točivého momentu, mechanická uzávěrka diferenciálu a nižší světlou výšku.

Stejně jako v minulosti nabízí Porsche nespočet možností, od pozoruhodných technologických možností, jako je zadní kamera, přední a zadní parkovací senzory, adaptivní tempomat, hlasové ovládání a bezklíčové zapalování a příjezdová cesta. Balíček infotainmentu zahrnuje zvukový systém s 12 reproduktory, USB rozhraní a iPod, povrchovou úpravu Black Edition, integraci aplikací pro smartphony a navigační systém.

Specifikace motoru Porsche Cayman 2021

Základní   model Porsche Cayman 2021 je 2,7litrový šestiválcový motor s výkonem 275 koní a točivým momentem 213 lb. Hodnocení EPA jsou 20/30/24 mpg město / dálnice / smíšené.

Výkon zvyšuje kapotáž S, která má 3,4 litrový Flat-6 s 325 hp a točivým momentem 273 lb. Podle statistik EPA je spotřeba paliva 20/28/23 mpg.

Další na řadě je varianta GTS inspirovaná vylepšenou verzí 3,4litrového motoru Flat-6 modelu S. Jeho výkon je 26/26/22 mpg.

3,8 litrový motor Porsche Cayman  GT4 Flat-6  2021 z roku 2021 poskytuje skvělé 385 koní a točivý moment 309 lb. Údaje o spotřebě paliva jsou 18/23/20 mpg. Podle Porsche může vozidlo zrychlit z 0 na 100 km / h za pouhé 4,2 sekundy.

Datum vydání a cena modelu Porsche Cayman 2021

Očekávejte MSRP ve výši 52 600 EUR pro základní model 2021 Porsche Cayman  a až 84 600 EUR  pro nejlépe hodnocené GT4.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)