Ford F-150 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nová generace nejoblíbenějšího pickupu na světě je tady. Jak jsme očekávali, většinou to přineslo evoluční změny s neustálým zlepšováním výkonu, výkonu a pohodlí. Nyní, když je nový model zde, je čas na aktualizované verze. První, co mě samozřejmě napadne, je Ford F-150 2022 Raptor, který se na trh dostane ještě letos. Počítáme s mnoha upgrady ze standardního modelu, ale nejpozoruhodnější změnou oproti předchozí generaci bude nový motor.

Předpokládáme, že inženýři Fordu použijí stejný vzorec jako předchozí generace. Jinými slovy, tento snímač přichází s různými upgrady ve srovnání se základními modely. Od nového modelu očekáváme věci jako vylepšené odpružení, vyšší světlou výšku a další terénní hardware. Samozřejmě, Ford F-150 Raptor 2022 bude rovněž dodáván s mnoha detaily styling, které podtrhují výkon charakteru.


Ford F-150 Raptor 2022 design

Samozřejmě, bude Ford F-150 Raptor 2022 je založen na nové generaci pickupu. Oproti předchozí generaci nový model nepředstavuje žádné radikální změny. Jedná se spíše o evoluci předchozího modelu, který přinesl některé revoluční technologie a designová řešení. V Raptoru používáme stejný designový přístup jako předchozí model.

Jinými slovy, tento model přichází se spoustou vylepšení. Nejprve je tu mechanický aspekt kamionu a první, co mě napadne, je odpružení. Můžete počítat s podobným nastavením v terénu, s novými tlumiči, vyšší světlou výškou, větším zdvihem odpružení atd. Seznam funkcí obsahuje také vychytávky do terénu, jako jsou uzávěrky diferenciálů zadní nápravy, terénní pneumatiky, standardní vše- pohon kol, kluzné lišty a další.


Samozřejmě očekáváme také některé exkluzivní stylové detaily, které podtrhnou vysoce výkonný charakter modelu. Vzhled vychází z nové generace, zdůrazněný mnoha zčernalými detaily, včetně jedinečného designu masky chladiče. Navíc můžete počítat s černými plasty kolem nákladního vozidla, černými koly, masivními terénními pneumatikami, jedinečnou grafikou atd.


Vnitřní

Také uvnitř očekáváme několik jedinečných detailů. Nejpozoruhodnější samozřejmě bude nové čalounění, přičemž se chystáme také na nová sedadla s unikátním prošíváním. Kromě toho se očekává několik odznaků „Raptor“, zatímco dlouhý seznam standardního vybavení by měl kabinu vypadat elegantněji.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Ford F-150 Raptor 2022 budou mít prospěch z novinek zavedených s nedávným přepracování. Design palubní desky bude téměř stejný, a to včetně nové, poměrně masivní obrazovky infotainmentu a dalších technických doplňků.


Motor Ford F-150 Raptor 2022 Engines Engine

Toto je rozhodně nejzajímavější aspekt Ford F-150 2022 Raptor. Brzy uvidíme v nabídce novou možnost motoru. Bude to 5,2litrový přeplňovaný osmiválec, stejný jako u Shelby GT500. V tomto případě bude maximální výkon kolem 700 koní, což jasně naznačuje, že Ford s tímto motorem míří k Rebel TRX.

Nová verze přichází jako F-150 Raptor R 2022 . Standardní verze ale bude pravděpodobně pokračovat beze změn pod kapotou. Můžete se spolehnout na známý 3,5litrový motor EcoBoost s dvojitým přeplňováním, který produkuje přibližně 450 koní a točivý moment 510 liber.

Oba motory jsou standardně dodávány v kombinaci s 10stupňovou automatickou převodovkou s pohonem všech kol.

Datum vydání a cena Ford F-150 Raptor 2022

Ford F-150 Raptor 2022 se očekává, že narazí na trh na konci roku 2021. Cenově by se standardní verze měla pohybovat kolem 55 000 eur. Na druhou stranu Raptor R pravděpodobně půjde přes 70 000 eur.  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 stimme, im mittleren: 5 von 5)