Ford Fiesta 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford Fiesta 2022 Facelift, interiér, datum vydání  – Tato Fiesta by byla sedanem pro přežití nebo možná hatchbackem, který může Ford uvést na trh v těchto amerických sektorech, aby se vyvíjel a vyvinul metodu pro svůj crossover útok. Tento lehký sedan pohání 1,6litrový čtyřtrubkový motor s výkonem 120 koní a točivým momentem 112 lb-stop. Tento  Ford Fiesta 2022je příjemná maloměstská jízdárna s pěkně použitým interiérem a rozumnými výsledky ve spotřebě paliva. Avšak s dalšími nevýhodami, než je jen podprůměrná velikost kufru a omezená ložnice v zadní kabině, se tato přitažlivost stává mnohem dominantnější pro konkurenty relativní třídy, jako je Nissan Versa a také Kia Rio, zejména s ohledem na to, že americká Fiesta je založena na jeden zastaralý software ve srovnání se zbytkem společnosti. Případní zájemci mohou získat cenově příznivé a přátelské počáteční náklady 14 260 eur za nejnižší sedan Fiesta S.

Ford Fiesta 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design

Druhá planeta má velmi odlišnou fiestu. Tato americká fiesta byla vždy nedotčená od svého prvního zahájení v roce 2011, což ukazuje čas. Tato startovací fiesta se svléká z jediného 15palcového. Ráfky z nerezové oceli, i když je Fiesta ES připevněna 15palcovými slitinovými ráfky s lesklým kovovým povlakem. Většina návrhů zahrnuje kromě barevných fotovoltaických hrnků také černou linku pásu a dokonce adresy dveří v barvě karoserie, adresy kosmetických zrcátek a pak přední a zadní nárazníky. V SE se doporučuje možné střešní okno plus zadní spoiler. Halogenové světlomety budou běžné, ačkoli SE nedostává povinné mlhovky v nerezovém provedení. Tento Ford Fiesta 2022 patří mezi mnohem menší sedany na současném trhu s celkovou dobou běhu 173,5 palce, rozvorem 98 palců, tloušťkou každé 67,8 palců a výškou 58 palců.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Optimální počet 5 obyvatel by mohl být během Ford Fiesta 2022 dokonale pokryt  sedan. Horní kontejnerové židle budou příjemně polstrované a navíc úžasně vyztužené. Toto křeslo řidiče poskytuje několik nastavitelných nastavení. Směrová linie bude štíhlá a variabilní, díky čemuž bude výběr ideální situace pro řízení vozidla mít pro mnoho řidičů nejlepší možné celosférické povědomí. Zadní autosedačky jsou většinou velké a pohodlné, stačí na nepřetržitý provoz, pouze pro rychlejší cestující. Prostor pro mysl a nohy bude předem dostatečný. Prostor pro nohy uvnitř zadní části je však poněkud omezený. Každá osoba vyšší než 6 stop může odpočívat, jít přes nohy a zkroucená uvnitř zadních autosedaček. Nastupování a následné vystupování z vaší Fiesty Sedan může být snadné díky výše umístěným židlím a dokonce i velkým otevíracím dveřím.

Ford Fiesta 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Motor Ford Fiesta 2022

Těchto 120 koní a točivý moment 112 lb-stop . Motory vyráběné těmito 1,6litrovými trubkovými motory poskytují návštěvníkům webu dostatečný pohon při nízké rychlosti nebo dokonce v klidu, ale pak jsou na možnou zásilkovou službu docela líní. Snaha překonat rychlost na silnici nebo se probudit je neustálý jev, který tento motor výrazně zatěžuje. Celkové odezvy akcelerátoru jsou přesné a zářivé. Změny standardní 5rychlostní převodovky Guidebook lze provést snadno a poté rychle; pak je tu důkladná tělesná hmotnost v rozměrech řadicí páky. Jakákoli nepovinná 6stupňová automatická převodovka s dvouspojkovým systémem působí mnohem méně zpracovaně než cestovní průvodce a obvykle také přebírá přitažlivost fiesty, která se těší z jízdy.

Tento Ford Fiesta 2022jsou na vstupní úrovni poměrně zábavné automobily, které se vyznačují motokárovou jízdní dynamikou a praktickou údržbou. Může to však dost narušit jízdní komfort a pohodlí, protože odpružení je nastaveno o něco silněji ve srovnání s některými jeho konkurenty. To a jeho jen polouvolněné židle způsobují v kabině pořádnou dávku bolesti, více než drsnější dálniční oblasti spolu s vlněním, kde se zvuk pravděpodobně dostane také při rozumné hlasitosti. Stále však může být provozován relativně se stávajícími zatáčkami, vykazuje malé naklápěcí pohyby na omezení a ukazuje, že je obzvláště příjemný všude kolem. Tento směr je dobře měřen,

Cena a datum vydání Ford Fiesta 2022

Tyto sedany Ford Fiesta jsou uváděny na trh jako levné přátelské a rodinné vozidlo s výchozím bodem sedan Fiesta S s doporučenou nálepkou prodejce 14 260 eur, zatímco sedan Fiesta SE stojí 15 490 eur. Soukromé ceny nezahrnují únikovou kontrolu společnosti Ford ve výši 975 USD kromě daní, registračních a certifikačních poplatků. Vybavení každého SE Ford Fiesta 2022 navrhovaným SE Look Bundle a všemi možnými součástmi pro vaše kompletně naplněné zařízení by mohlo tuto cenu zvýšit na téměř 25 000 eur.