Toyota Land Cruiser 2021: specifikace, cena, datum vydání

Ve světě velkých SUV je legendární Land Cruiser jedním z posledních Mohykánů. Zatímco většina ostatních modelů v tomto segmentu je více o pohodlí a ovladatelnosti na silnici, tento model zůstává věrný své původní povaze a představuje jeden z nejschopnějších offroadů na současném trhu. Úlovek tohoto modelu spočívá v tom, že je nejen schopný, ale tyto výkony poskytuje tak luxusně. Když k tomu přidáte jedinečnou spolehlivost, získáte balíček, který nikde jinde nenajdete. Toyota Land Cruiser 2021 pokračuje stejným způsobem, i když některé zdroje navrhl, abychom konečně mohli vidět, zdokonalený model zdá, budeme muset počkat o něco déle.

Toyota Land Cruiser 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

To znamená, že můžete počítat se známým designem, který se podstatně nezměnil déle než 12 let. Současná generace se ve srovnání s některými soupeři může cítit jako mamut, ale stále má co nabídnout. Mnoho z nich navíc nelze najít nikde jinde.

Design Toyota Land Cruiser 2021

Inženýři společnosti Toyota musí být na sebe hrdí. Toto SUV jste navrhli před 13 lety a na trhu je stále více než konkurenceschopné. To je určitě úspěch. Ani příští rok nepřinese žádné změny. Můžete se tedy spolehnout na známé rozložení, a to jak esteticky, tak mechanicky. Vizuálně se styl za rok nezměnil, ale to není vůbec špatná věc. Toto SUV má klasický design, který nikdy nezestárne. Společnost nedávno přidala nové vydání s názvem Heritage. Přináší s sebou několik exkluzivních funkcí, ale věci většinou zůstaly stejné.

Totéž platí pro mechaniky. Můžete se tedy spolehnout na jednoho z nejschopnějších offroadů. Je vybaven věcmi, jako je dvourychlostní převodovka, diferenciál s omezeným prokluzem a spousta dalších doplňků, díky nimž je doslova kamkoli.

Toyota Land Cruiser 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Vnitřní

Nepřijdou ani vnitřní změny. Ve výsledku se můžete spolehnout na kabinu, která nevypadá tak moderně jako některé jiné ve třídě, ale má působivou kvalitu sestavení. Díky estetice tato kabina nevypadá tak honosně jako modely jako Mercedes GLS, ale kvalita materiálů, kvalita zpracování a přesnost jsou stejně dobré, ne-li lepší. Kromě vysoké kvality je kabina vybavena téměř vším. V tomto ohledu je tedy docela těžké najít stížnost.

Toyota Land Cruiser 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Pokud jde o sedadla a vnitřní prostor, tento model je standardně vybaven třemi řadami sedadel a osmi sedadly. Jedna dobrá věc, kterou musíte vědět, je, že můžete získat dvouřadou verzi dvě. Pokud jde o kapacitu nákladu, můžete počítat s přibližně 16 kubickými stopami za třetí řadou, 41 za druhou a 82 kubických stop z celkového objemu nákladu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

vlastnosti

Aktuální model se již kapacitně využívá. Je těžké uvěřit, že Toyota Land Cruiser bude v roce 2021 obsahovat něco zvláštního. Uvidíme skoro stejný seznam standardní výbavy, který je rozhodně velmi dlouhý. Mezi hlavní výhody patří technické doplňky, jako je 9palcová dotyková obrazovka, navigační systém, Bluetooth, připojení USB, HD rádio, satelitní rádio, 14 reproduktorů atd. Seznam standardních funkcí zahrnuje také komfortní funkce, jako je automatická čtyřka -zónová klimatizace, bezklíčový přístup, startování tlačítkem, elektrické dveře zavazadlového prostoru, střešní okno a zásuvka 120 voltů. Seznam možností je velmi krátký a zahrnuje věci jako zábavní systém na zadním sedadle se dvěma 11,6palcovými displeji, DVD přehrávačem a dvěma sluchátky.

Pokud jde o bezpečnostní prvky, seznam standardní výbavy zahrnuje doplňky, jako je kamera s prostorovým výhledem, přední a zadní parkovací senzory, monitorování mrtvého úhlu, varování před zadním křížením, varování před čelní srážkou, automatické nouzové brzdění, detekce chodců, adaptivní tempomat, pruh varování před odjezdem, automatické dálkové světlomety, couvací kamera atd.

Motor Toyota Land Cruiser 2021

Věci pod kapotou určitě zůstanou stejné. 2021 Toyota Land Cruiser se bude pokračovat ve známém 5,7-litrový V8. Může to být žízeň, ale hýbe tímto obrovským SUV s autoritou. S výkonem 381 koní a točivým momentem 401 liber není překvapením, že jízdní dynamika je celkem dobrá. Motor je vybaven 8stupňovou automatickou převodovkou, která dělá svou práci úžasným způsobem.

Jediná hlavní stížnost se týká spotřeby paliva, která je i v tomto segmentu velmi špatná. Můžete očekávat kolem 13 mpg ve městě a 17 mpg na dálnici, což jsou nejnižší hodnocení ve třídě.

Toyota Land Cruiser 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum vydání a cena modelu Toyota Land Cruiser 2021

Očekáváme, že do konce roku uvidíme Toyota Land Cruiser 2021 s vyvolávací cenou kolem 87 000 EUR.