Nissan Rogue 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nabídka crossoverů a SUV značky Nissan stárne. Z tohoto důvodu většina sestavy uvidí vážná vylepšení. Nissan Rogue 2022 je jedním z modelů, které představí nejnovější aktualizace. Rogue je první model, který byl objeven v těžké kamufláži. Špionážní fotografie ukazují přepracovanou variantu Rogue Sport společně s běžným modelem Rogue.

Nový design je inspirován koncepty společnosti Nissan, jako jsou Xmotion a IMQ. Rogue je dokonalým příkladem toho, jak může nový designový jazyk značky vypadat. Interiér také obdrží významné aktualizace, včetně nových infotainmentů. Rogue mohl pod kapotou představit novou možnost motoru, ale zatím není oficiální.

Špionážní fotografie Rogue 2022

Rogue 2021 dorazí s modernějším designem a nižší ovladatelností. Nový model bude navíc o jeden centimetr kratší. Nissan Rogue 2022 byl špehoval se silnou maskovat. Kromě toho byla nepoctivá sportovní varianta zaznamenána také kamerami. Oba prototypy se budou nadále zdokonalovat a Nissan bude používat stejné stylistické prvky, které platí pro crossoverové koncepty, jako jsou IMQ a Xmotion.

Díky tomu oba modely vypadají kvalitněji. Maskování však většinu designu dokonale skrývá. Můžeme však snadno vidět víceúrovňové LED světlomety, samostatná LED denní světla a nový přední nárazník.

Občerstvení v interiéru

Zcela nový Nissan Rogue 2022 také obdrží různé aktualizace interiéru. Podle Nissanu přijde Rogue SUV s výrazně vylepšeným informačním a zábavním systémem. Kromě toho bychom měli očekávat nejnovější asistenční asistenční systémy. Spolu s interiérem by se design kabiny neměl měnit. Jak jsem řekl, Rogue bude o palec kratší, ale nabídne více vnitřního prostoru.

Japonský výrobce se ujistil, že inteligentní uspořádání úložiště a objem načítání jsou lepší než dříve. Přesněji řečeno, Rogue nyní nabídne vylepšení prostoru o 4,1 kubických stop. Pokud jde o technologii, zatím nic není oficiální. Věříme, že Rogue nabídne stejnou 8,0palcovou dotykovou obrazovku jako standardní displej. Očekáváme více luxusu uvnitř, aby mohlo být na programu nové čalounění.

Změněná platforma

Nissan Rogue 2022 a Rogue Sport 2022 obdrží aktualizovanou verzi modulární CMF architektury. Tato platforma je standardně vybavena pohonem předních kol a spolehlivou plynule měnitelnou převodovkou. Díky nejnovějším úpravám nabízí Rogue SUV lepší jízdní kvalitu. Komfort se zlepšuje a my čekáme, až se dozvíte, zda bude Nissan provádět další změny pod kůží.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Rogue Hybrid v pracích

Pro Nissan Rogue 2022 je volitelnou součástí nový motor . Současná řadová čtyřkolka o objemu 2,0 litru však jistě zůstane standardní volbou motoru. Toto zařízení má výkon 141 koní. Mírné hybridní nastavení by však mělo být k dispozici. Další podrobnosti budou oznámeny v příštích týdnech.

Pokud jde o napájení z baterie, Nissan nejprve uvede elektrický crossover Ariya. Poté by Rogue mohl stát v řadě za plně elektrickou variantou. Současný 2,0litrový motor poskytuje 27 mpg ve městě a 35 mpg na dálnici.

Cena a datum vydání modelu Nissan Rogue 2022

Připravovaný Nissan Rogue 2022 bude nyní stát kolem 27 500 eur. Varianta výbavy Platinum bude navíc k dispozici za 38 000 eur. 

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis