Nissan Rogue 2022: fotografie, ceny, technická data

Nabídka crossoverů a SUV značky Nissan stárne. Z tohoto důvodu většina sestavy uvidí vážná vylepšení. Nissan Rogue 2022 je jedním z modelů, které představí nejnovější aktualizace. Rogue je první model, který byl objeven v těžké kamufláži. Špionážní fotografie ukazují přepracovanou variantu Rogue Sport společně s běžným modelem Rogue.

Nový design je inspirován koncepty společnosti Nissan, jako jsou Xmotion a IMQ. Rogue je dokonalým příkladem toho, jak může nový designový jazyk značky vypadat. Interiér také obdrží významné aktualizace, včetně nových infotainmentů. Rogue mohl pod kapotou představit novou možnost motoru, ale zatím není oficiální.

Špionážní fotografie Rogue 2022

Rogue 2021 dorazí s modernějším designem a nižší ovladatelností. Nový model bude navíc o jeden centimetr kratší. Nissan Rogue 2022 byl špehoval se silnou maskovat. Kromě toho byla nepoctivá sportovní varianta zaznamenána také kamerami. Oba prototypy se budou nadále zdokonalovat a Nissan bude používat stejné stylistické prvky, které platí pro crossoverové koncepty, jako jsou IMQ a Xmotion.

Díky tomu oba modely vypadají kvalitněji. Maskování však většinu designu dokonale skrývá. Můžeme však snadno vidět víceúrovňové LED světlomety, samostatná LED denní světla a nový přední nárazník.

Občerstvení v interiéru

Zcela nový Nissan Rogue 2022 také obdrží různé aktualizace interiéru. Podle Nissanu přijde Rogue SUV s výrazně vylepšeným informačním a zábavním systémem. Kromě toho bychom měli očekávat nejnovější asistenční asistenční systémy. Spolu s interiérem by se design kabiny neměl měnit. Jak jsem řekl, Rogue bude o palec kratší, ale nabídne více vnitřního prostoru.

Japonský výrobce se ujistil, že inteligentní uspořádání úložiště a objem načítání jsou lepší než dříve. Přesněji řečeno, Rogue nyní nabídne vylepšení prostoru o 4,1 kubických stop. Pokud jde o technologii, zatím nic není oficiální. Věříme, že Rogue nabídne stejnou 8,0palcovou dotykovou obrazovku jako standardní displej. Očekáváme více luxusu uvnitř, aby mohlo být na programu nové čalounění.

Změněná platforma

Nissan Rogue 2022 a Rogue Sport 2022 obdrží aktualizovanou verzi modulární CMF architektury. Tato platforma je standardně vybavena pohonem předních kol a spolehlivou plynule měnitelnou převodovkou. Díky nejnovějším úpravám nabízí Rogue SUV lepší jízdní kvalitu. Komfort se zlepšuje a my čekáme, až se dozvíte, zda bude Nissan provádět další změny pod kůží.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Rogue Hybrid v pracích

Pro Nissan Rogue 2022 byl volitelnou součástí nový motor o objemu 1,5 litru s variabilní kompresí a výkonem 152 kW (204 koní). Současný řadový čtyřválec o objemu 2,0 litru však zůstal standardní volbou motoru s výkonem 105 kW (141 koní). K dispozici byla také mild-hybridní varianta.

Pokud jde o napájení z baterie, Nissan nejprve uvedl na trh elektrický crossover Ariya. Rogue zatím nemá plně elektrickou variantu. Současný 2,0litrový motor poskytuje spotřebu 8,7 l/100 km ve městě a 6,7 l/100 km na dálnici.

Cena a datum vydání modelu Nissan Rogue 2022

Nissan Rogue 2022 byl uveden na trh s cenou začínající na 660 000 Kč a varianta Platinum začínala na 911 000 Kč.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.