Nissan Rogue Sport 2022: ceny, spotřeba, technická data

Nissan

Přepracovaná verze crossoveru SUV Nissan Rogue Sport 2022 je připravena obdržet několik aktualizací. Tento model byl nedávno spatřen při testování v celotělové kamufláži. Obecně z toho, co jsme viděli, vypadá nové SUV atraktivněji než dříve.

Proporce a tvary jsou však podobné jako u současného modelu, i když existuje modernější styl. Stejně jako u mnoha modelů Nissan byl designový jazyk inspirován koncepty jako Xmotion a IMQ. Podle japonského automobilového giganta existují plány na uvedení flotily modelů, včetně nových a aktualizovaných.

Exteriér Nissan Rogue Sport 2022

Nedávno byly zahrnuty testovací muly přepracovaného crossoveru Nissan Rogue Sport 2022, aby se odhalily některé nové upgrady. Tento model se vyznačuje štíhlými proporcemi, které nám nedovolují nahlédnout pod maskování. Shromáždili jsme však některé informace a ve skutečnosti se připojují k novým špionážním fotografiím.

Nissan Rogue Sport má především odvážný nový vzhled s LED světlomety ve tvaru bumerangu a atraktivní firemní mřížkou V-Motion. Stejná grafika, jakou jsme viděli na nejnovějších modelech Juke a větších Rogue. Navíc tentokrát výrobce přidal nový efekt SUV s plastovými ozdobami kolem spodního předního nárazníku, širšími ozdobami podběhů kol a vahadly. Celkově, jak vidíte, je design mnohem agresivnější a Nissan Rogue vypadá konkurenceschopněji. Také jsme dostali některé z renderů, které to všechno potvrzují.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Občerstvení v kabině

V interiéru Nissan vynakládá velké úsilí na to, aby byla kabina nejnovějšího Rogue pohodlnější. Podle nejnovějších informací bude nový model pravděpodobně sdílet stejný styl jako větší Rogue / X-Trail.

Seznam dobrot se rozrůstá a kupující mohou očekávat klastry digitálních nástrojů, head-up displej, nové 9,0palcové plovoucí tablety ve stylu infotainmentu, Apple CarPlay atd. Pokud jde o bezpečnost, všechny modely budou zahrnovat Nissan ProPilot s adaptivním tempomatem, udržováním v jízdním pruhu a Nissan Safety Shield 360 na horních krytech.

Možnosti pohonného ústrojí Nissan Rogue Sport 2022

V tuto chvíli není jasné, jaké pohonné jednotky budou s Nissan Rogue Sport 2022 nabízeny. Obecně může používat stejný motor jako jeho předchůdce. Když k tomu dojde, kupující mohou očekávat stejný řadový motor 2,0 l o výkonu 141 koní.

Některé zvěsti však naznačují, že by mohl být spárován s novým mírným hybridním nastavením. Navíc jsme v poslední době slyšeli spoustu pověstí a jednou z nich je, že Nissan Rogue Sport by mohl být čistě elektrický. To se však určitě nestane, vzhledem k tomu, že Nissan místo toho uvede elektrický crossover Ariya na konci roku 2021.

Datum vydání a cena

Nissan usilovně pracuje na flotile nových a aktualizovaných modelů. Kromě nově navrženého Rogue Sport uvede výrobce v příštím roce na trh také elektrický model Ariya a také modely Armada, Pathfinder a Frontier.

Ceny zatím nejsou k dispozici, ale právě jsme obdrželi informaci, že se očekává, že kompaktní crossover SUV Rogue Sport se v roce 2021 objeví u prodejců jako model 2022.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.