Nissan Rogue Sport 2021: specifikace, cena, datum vydání

Jedním z nejlepších skvělých designových SUV v dnešní době je rozhodně  nový Nissan Rogue Sport 2021  . Na rozdíl od běžného modelu nabízí sportovní model lepší a agresivnější design. Nový model však bude k dispozici jako model přenosu, takže neočekáváme zásadní změny. Společnost Nissan vylepšila design připravovaného modelu několika drobnými změnami a aktualizacemi sem a tam.

Stejně jako předchozí model bude i nový  Nissan Rogue Sport 2021 používat  stejný motor. Pod kapotou tohoto modelu je 2,0litrový čtyřválcový motor s výkonem 141 koní.

Upgrady karoserie Nissan Rogue Sport 2021

Jak už možná víte, první Nissan Rogue Sport byl uveden na trh v roce 2017, což vzbudilo velký zájem o jeho design. V průběhu let se však tento model stal nejoblíbenějším SUV značky Nissan ve své řadě. V roce 2019 získal tento model několik aktualizací, které zahrnují některé změny hlavně na frontendu. Jelikož jsou tyto změny relativně nové, očekáváme, že  Nissan Rogue 2021 bude mít minimální vnější úpravy.

V rámci přemístění bude připravovaný  Nissan Rogue Sport 2021 používat  stejnou platformu jako předchozí model. K dispozici je také stejný design a tvar. Vidíme však několik drobných vizuálních změn, které tomuto modelu poskytnou k nerozeznání lepší vzhled ve srovnání s modelem 2019. Tyto malé aktualizace lze vidět na široké masce chladiče V-Motion, elegantních světlometech s LED podpisy a LED mlhových světlech. Nissan také přidal dvě nové barvy: nitro-lime metalíza a monarch oranžová metalíza.

Interiér vypadá sportovně

Nový Nissan Rogue Sport 2021  má prostorný a překvapivě sportovní kabinu. Jelikož je na stejné platformě jako jeho předchůdce, můžeme očekávat stejná zjištění. Díky dvěma řadám sedadel se do tohoto modelu pohodlně vejde pět cestujících.

Výrobce přidal i další funkce. Nyní tento model měl volant s plochým dnem, lesklou černou povrchovou úpravu, 7palcovou dotykovou obrazovku, kožené čalounění, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth audio streaming a USB port, audiosystém se čtyřmi reproduktory a mnoho dalšího.

bezpečnostní

V bezpečnostním oddělení má  Rogue Sport 2021  všechny standardy, aby získal nejlepší hodnocení. IIHS dosud nedokončil testování. Tento model je standardně vybaven automatickým nouzovým brzděním s detekcí chodců a varováním před kolizí. Výrobce také přidá automatické brzdění zadních kol, varování před vybočením z jízdního pruhu, asistenta udržování v jízdním pruhu, monitorování mrtvého úhlu a výstrahu zadního křížového provozu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nissan Rogue Sport 2021 pod kapotou

Připravovaný  Nissan Rogue Sport 2021  je model poháněný jedním motorem. Pod tímto modelem je 2,0litrový čtyřválec s výkonem 141 koní. Stejně jako u předchozího modelu bude nový model používat stejnou plynule měnitelnou převodovku. Ve výchozím nastavení toto nastavení odesílá sílu na přední kola, zatímco pohon všech kol je stále volitelný.

Ceny a datum vydání

Vypuknutí virového dua Corona, nové datum vydání  Nissanu Rogue Sport 2021 je  odloženo. Můžeme tedy očekávat, že se tento model dostane na trh později v tomto roce. Ceny také nejsou známy, ale vzhledem k občerstvení v polovině cyklu očekáváme cenu kolem 24 335 EUR.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis