Nissan Rogue Sport 2021: specifikace, cena, datum vydání

Jedním z nejlepších skvělých designových SUV v dnešní době je rozhodně  nový Nissan Rogue Sport 2021  . Na rozdíl od běžného modelu nabízí sportovní model lepší a agresivnější design. Nový model však bude k dispozici jako model přenosu, takže neočekáváme zásadní změny. Společnost Nissan vylepšila design připravovaného modelu několika drobnými změnami a aktualizacemi sem a tam.

Stejně jako předchozí model bude i nový  Nissan Rogue Sport 2021 používat  stejný motor. Pod kapotou tohoto modelu je 2,0litrový čtyřválcový motor s výkonem 141 koní.

Nissan Rogue Sport 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Upgrady karoserie Nissan Rogue Sport 2021

Jak už možná víte, první Nissan Rogue Sport byl uveden na trh v roce 2017, což vzbudilo velký zájem o jeho design. V průběhu let se však tento model stal nejoblíbenějším SUV značky Nissan ve své řadě. V roce 2019 získal tento model několik aktualizací, které zahrnují některé změny hlavně na frontendu. Jelikož jsou tyto změny relativně nové, očekáváme, že  Nissan Rogue 2021 bude mít minimální vnější úpravy.

V rámci přemístění bude připravovaný  Nissan Rogue Sport 2021 používat  stejnou platformu jako předchozí model. K dispozici je také stejný design a tvar. Vidíme však několik drobných vizuálních změn, které tomuto modelu poskytnou k nerozeznání lepší vzhled ve srovnání s modelem 2019. Tyto malé aktualizace lze vidět na široké masce chladiče V-Motion, elegantních světlometech s LED podpisy a LED mlhových světlech. Nissan také přidal dvě nové barvy: nitro-lime metalíza a monarch oranžová metalíza.

Nissan Rogue Sport 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Interiér vypadá sportovně

Nový Nissan Rogue Sport 2021  má prostorný a překvapivě sportovní kabinu. Jelikož je na stejné platformě jako jeho předchůdce, můžeme očekávat stejná zjištění. Díky dvěma řadám sedadel se do tohoto modelu pohodlně vejde pět cestujících.

Výrobce přidal i další funkce. Nyní tento model měl volant s plochým dnem, lesklou černou povrchovou úpravu, 7palcovou dotykovou obrazovku, kožené čalounění, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth audio streaming a USB port, audiosystém se čtyřmi reproduktory a mnoho dalšího.

bezpečnostní

V bezpečnostním oddělení má  Rogue Sport 2021  všechny standardy, aby získal nejlepší hodnocení. IIHS dosud nedokončil testování. Tento model je standardně vybaven automatickým nouzovým brzděním s detekcí chodců a varováním před kolizí. Výrobce také přidá automatické brzdění zadních kol, varování před vybočením z jízdního pruhu, asistenta udržování v jízdním pruhu, monitorování mrtvého úhlu a výstrahu zadního křížového provozu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nissan Rogue Sport 2021 pod kapotou

Připravovaný  Nissan Rogue Sport 2021  je model poháněný jedním motorem. Pod tímto modelem je 2,0litrový čtyřválec s výkonem 141 koní. Stejně jako u předchozího modelu bude nový model používat stejnou plynule měnitelnou převodovku. Ve výchozím nastavení toto nastavení odesílá sílu na přední kola, zatímco pohon všech kol je stále volitelný.

Nissan Rogue Sport 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Ceny a datum vydání

Vypuknutí virového dua Corona, nové datum vydání  Nissanu Rogue Sport 2021 je  odloženo. Můžeme tedy očekávat, že se tento model dostane na trh později v tomto roce. Ceny také nejsou známy, ale vzhledem k občerstvení v polovině cyklu očekáváme cenu kolem 24 335 EUR.