BMW X2 2022: technické údaje, cena, datum vydání

Nadcházející BMW X2 2022 bylo znovu sledováno. Kompaktní crossover je v tomto segmentu dobrou volbou, zejména proto, že je skvělou alternativou k prémiovým hatchbackům. Jeho velikost je kompaktní a kabina nabízí vysokou polohu k sezení. Crossover X2 navíc nabízí vyšší světlou výšku a prvotřídní design.

V roce 2022 bude X2 konkurenceschopnější a dostane spoustu občerstvení. Špionážní pásky to přesně ukazují. Aktualizace obsahují jak externí, tak interní vylepšení, přičemž výkon by se neměl vůbec měnit. Prodej začne příští léto a cena pravděpodobně zůstane nedotčena.

BMW X2 Spy Photos

Bylo to v roce 2018, kdy BMW představilo svůj model X2. BMW X2 tak vstupuje do svého čtvrtého roku výroby v roce 2022 . A zatímco se BMW rozhodlo pro drobné upgrady v prvních třech letech, nová X2 konečně představí další změny. Změny však stále nejsou významné. Špionážní fotografie naznačují některé aktualizace, což je dobrá zpráva. Crossover X2 úzce souvisí s modelem X1, takže už máme představu o tom, jak by nový model mohl vypadat.

Prototyp byl špehován revidovanými světlomety a výrazná kamufláž nad maskou chladiče jasně naznačuje výraznější změny. To znamená, že přední kapotáž bude obnovena a mohou být k dispozici také nová mlhová světla. BMW v blízké budoucnosti určitě předvede další prototyp a doufejme, že bude vše mnohem jasnější. Zvěsti naznačují, že konvertibilní varianta X2 bude k dispozici také v blízké budoucnosti.

Změny interiéru

Pravděpodobné jsou také změny v kabině. Zcela nové BMW X2 2022 je vybaveno pokročilejšími technickými funkcemi a novým designem palubní desky. Něco podobného jsme viděli u nových variant hatchbacku řady 1 a Gran Coupé řady 2. Toto je dokonalý příklad toho, jak mohou nová vozidla BMW vypadat zevnitř.

Změny zahrnují aktualizovaný digitální přístrojový panel s větší dotykovou obrazovkou infotainmentu. Toto zařízení je umístěno v horní části středního zásobníku a má velmi působivé uživatelské rozhraní. Pokud jde o zbytek interiéru, budeme si muset počkat do roku 2021. Crossover X2 však určitě zůstane prémiovým modelem s vysokou úrovní pohodlí a dobrým hodnocením bezpečnosti.

Představí BMW v USA hybrid?

Crossover X2, který je v současné době k dispozici v USA, je k dispozici ve třídách xDriver28i a M35i. Obě varianty využívají 2,0litrový přeplňovaný čtyřválec s výkonem 228 a 302 k. Různé zprávy říkají, že BMW X2 by mělo dorazit se stejným výkonem v roce 2022 . Na druhou stranu existuje možnost nové možnosti hnacího ústrojí.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Říká se, že nový motor bude k dispozici v nové základní verzi s pohonem předních kol jako standard. Oba modely používají 8stupňovou automatickou převodovku a další možností pro tento crossover je plug-in hybridní model. Je zajímavé, že model X2 již nabízí variantu PHEV, ale tato verze není v USA k dispozici.

Cena a datum vydání BMW X2 2022

Cena nového modelu BMW X2 2022 začíná na 39 000 eur. Subkompaktní crossover se začne v Evropě prodávat v prvním čtvrtletí roku 2021. Poté bude americká verze k dispozici někdy v létě.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis