Ford Edge 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nový Ford Edge 2021  se chystá provést zásadní vylepšení. Nový model byl přepracován tak, aby zahrnoval více vnějších barev. K dispozici bude také varianta Edge ST. Tato vysoce výkonná verze získá větší výkon a bude nejrychlejší SUV v segmentu SUV bez prémií.

Další velkou novinkou je hybridní pohon. Výrobce Blue Oval také poskytne další zabezpečení. Pověsti o nové dokončovací úrovni stále existují. Nemyslíme si však, že k tomu dojde.


Úprava těla

Nadcházející  Ford Edge 2021  prochází významnými vizuálními změnami. Na druhé straně si tento SUV zachovává svůj tvar a rozměry. Můžeme také očekávat nové externí funkce. Přední mřížka zůstává nedotčena, ale došlo k drobným změnám. LED světlomety jsou zcela nové a kapota získá více svalu.

Zadní světla jsou modernizována a nárazníky vypadají agresivněji. Styl bude aktualizován a Ford nabídne nová volitelná kola. Edge získává více chromových proužků a další speciální vybavení.


Barevné možnosti

V roce 2021 nabídne tento SUV osm exteriérových barev. Ford Edge 2021  je k dispozici v Agate Black a Ruby Black. Tyto dvě možnosti mohou být mezi zákazníky nejoblíbenější. K dispozici je také burgundský samet a baltická zelená.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Seznam pokračuje v Stone Grey, Blue Metallic a Ingot Silver. Konečně má  Edge 2021  platinovou bílou vnější barvu.


Interiér

Zcela nový  Ford Edge 2021  také získá spoustu občerstvení zevnitř. Tento SUV získává více kvalitních materiálů a pohodlí je lepší. S vědomím, že Blue Oval přináší nové čalounění a další měkké materiály. Model Edge je perfektním rodinným vozem z různých důvodů.

Interiér je prostorný a nákladový prostor je velký. Interiér je však do značné míry zachován. Ve skutečnosti se vnitřek nemění tolik jako venku. Ford poskytne více asistenčních a bezpečnostních systémů řidičům. Všechny nové systémy jsou však volitelné.

Podrobnosti o motoru

Blue Oval nenabízí žádné změny pod kapotou. Stejný 2,0litrový motor EcoBoost je opět k dispozici. Tato čtyřválcová jednotka může produkovat až 250 koní a točivý moment 275 lb / ft. Je to relativně čerstvý motor, který nahrazuje stárnoucí 3,5 litrový motor V6.

Součástí standardní výbavy je 8stupňová automatická převodovka. Kromě toho bude hybridní pohonná jednotka k dispozici v roce 2021. Díky tomu bude Edge o něco více energie a jeho palivová účinnost bude úžasná.

Ford Edge 2021 ST

Sportovní vybavení již není k dispozici. Z tohoto důvodu Blue Oval vrátí slavnou verzi ST. Zcela nový  Ford Edge 2021 ST  bude vypadat velmi sportovně a atraktivně. Vysoce výkonná varianta nabízí nižší jízdní chování, sportovnější postoj a působivou aerodynamiku.

Podvozek je nový a je k dispozici 2,7 litrový turbo motor. Tato síla produkuje točivý moment 335 hp a 380 lb / ft. Díky těmto číslům je Edge ST nejrychlejší SUV v segmentu vozidel, které nejsou prémií.

Ford Edge 2021 cena a datum uvedení na trh

Nový  Ford Edge 2021  začíná na 32 000 EUR. Jedná se o mírný skok v porovnání se současným modelem. Nový Edge ST stojí mezi 40 000 a 45 000 EUR. Nejnovější SUV od Blue Oval bude spuštěn ve druhé polovině roku 2020.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)