Ford Excursion 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nadcházející  Ford Excursion 2021  je SUV v plné velikosti, který bude upgradován příští rok. Nyní je to největší SUV s návratností naplánovanou na rok 2020. Bude pracovat na novém benzínovém motoru a bude k dispozici také naftová verze.

V roce 2021 Tour získá mnoho nových zařízení, drobná optická vylepšení a nové barvy exteriéru. Prohlídka je založena na vyzvednutí F-250, a proto bude mít s tímto legendárním vysoce výkonným modelem hodně společného. Celkově je Excursion připravena na novou kapitolu, která potěší fanoušky po celém světě.

Externí face face

Výrobce automobilů Blue Oval opět představí tradiční design nejnovějšího SUV. Exkurze Ford 2021 přinese  spoustu starých vzpomínek. Je to perfektní kombinace vzhledu staré školy a moderního stylu. Prohlídka bude opět sdílet spoustu věcí s pickupem Ford F-250. To zahrnuje platformu, externí funkce a další. F-250 běží na lehčí platformě, takže prohlídka musí zapadat.

Model 2020 znamená začátek cesty nové generace. Prohlídka však v roce 2021 získá další vylepšení. Nic významného, ​​protože většina vnějších prvků je do značné míry zachována. Na druhou stranu se vyvíjejí nová volitelná kola, vnější barvy a další vybavení. To by mělo snížit jedinečnost SUV v plné velikosti. Cesta do roku 2021 však bude obtížná a průměrná.

2021 Interiér Ford Excursion

Interiér nového  Fordu Excursion 2021  je také založen na interiéru pickupu F-250. Interiér bude vypadat jedinečně, hlavně z palubní desky a materiálů uvnitř. Prohlídka je mimořádně velká SUV, takže se nemusíte starat o interiér. Můžete si vybrat mezi modely s osmi a devíti sedadly.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Přilnavost je působivá a můžete slona dát do zad, pokud chcete. I když vypadá zvenčí pevně, interiér je velmi jemný a moderní. Díky četným variantám vybavení nabízí horní vybavení více než dostatek luxusu. V roce 2021 společnost Excursion obdrží WiFi, nové barvy interiéru a další systémy podpory řidiče.

Specifikace benzínových motorů

Nadcházející  Ford Excursion 2021  bude nadále nabízet velký 6,2 litrový motor V8. Tato pohonná jednotka dorazí do modelu 2020 a bude pokračovat do roku 2021. Výkonný motor V8 poskytuje 385 koní a točivý moment 430 lb / ft.

Mnoho fanoušků doufá v turbo motor s ještě větším výkonem. To je však možné pouze tehdy, když Blue Oval představuje speciální variantu, jako je Raptor.

2021 Exkurze na naftu

Nadcházející SUV v plné velikosti nabídne také dieselový motor. Některé věci stále nejsou oficiální. Exkurze Ford Excursion 2021 však nabízí 6,7 litru V8. Tento motor generuje až 450 hp. Ještě důležitější je, že hodnoty točivého momentu jsou nastaveny na 925 lb / ft.

S těmito čísly nebude mít turné skutečnou konkurenci. Ano, můžeme zmínit 707 HP Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Jeep se přesto zaměřuje na zrychlení a maximální rychlost. Ford je užitečnější a tažnější.

patník

Toto je zajímavé téma z různých důvodů. Nový  Ford Excursion 2021  je však určitě novým tažným králem ve městě. Benzínový motor bude kolem 9 000 liber. Na druhou stranu je dieselový motor výkonnější.

S vědomím, že výletní nafta vám přinese kolem 18 500 liber. Nová 10stupňová automatická převodovka určitě pomůže vaší cestě dosáhnout těchto čísel.

Cena a datum vydání

Cena je v tuto chvíli velká hádanka. Nadcházející  Ford Excursion 2021  bude určitě stát kolem 50 000 eur. Znalost expedice stojí 52 000 eur a cesta by mohla přidat několik dalších obrů.

Toto je pouze předpověď, ne oficiální informace. Dieselová varianta bude stát o něco více, ale stále méně než 60 000 EUR. Nové SUV v plné velikosti bude k dispozici ve druhé polovině roku 2020.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis