Ford Flex 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Zcela nový  Ford Flex 2021  bude vůbec nejlepší. Toto je zajímavý příběh, protože tento model byl údajně v prodeji v roce 2020. Nyní to vypadá, že Flex bude pokračovat ve výrobě. Model 2021 bude nadále aktualizován. Nové SUV v plné velikosti bude v posledních letech bojovat s nízkými tržbami. Je to odvážný krok od Blue Oval a teď se nemůžeme dočkat, až uvidíme zbrusu nový Flex.

Projekt obdrží více aktualizací. Interiér je navíc připraven k rekonstrukci, což zahrnuje další modernizaci. Zlepšují se také služby. K dispozici bude sedm sedadel pro sedm cestujících a nyní můžeme očekávat lepší pohodlí.


Barvy Ford Flex

Nadcházející SUV v plné velikosti nabízí působivou škálu barev. Ford Flex 2021 je dodáván  s devíti barvami karoserie. Blue Oval jistě zavede nové barvy a nahradí některé stávající. Zákazníci mají v současné době devět různých možností. K dispozici jsou Oxford White, White Platinum a Stone Grey.

K dispozici jsou také modré a černé achátové barvy. Volitelně jsou rubínově červená, magnetická, stříbrný ingot a vínový samet. Flex také nabízí dvě barvy interiéru. Kupující si mohou vybrat mezi dřevěným uhlím a dunou.


Specifikace motoru

Nadcházející  Ford Flex 2021  bude udržovat aktuální rozsah motorů. Všechno to začíná standardním 3,5litrovým motorem V6. Tato jednotka je standardní a nabízí točivý moment 287 koní a 254 lb-ft. Volitelný 3,5 litrový EcoBoost V6 je výkonnější. Volitelná hnací soustava produkuje 365 koňských sil a točivý moment 350 lb / ft. Ať už si koupíte kteroukoli možnost, je k dispozici 6stupňová automatická převodovka.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Flex SUV je také vozidlo s pohonem předních kol. Blue Oval přesto nabízí volitelnou konfiguraci pohonu všech kol. Flex má solidní čísla z hlediska úspory paliva. Standardní motor má 16 mpg ve městě a 23 mpg na dálnici. Volitelný motor je zhruba stejný a na dálnici dodává 22 mpg.

Varianty vybavení

Nadcházející  Ford Flex 2021  nabízí pouze tři úrovně výbavy. Model SE je základní možností. Má poměrně pravidelné funkce, jako jsou HID světlomety a čalounění látky. Přidány byly také LED světla a 17-palcová kola. Pokud potřebujete více hardwaru, přepněte na variantu zařízení SEL. S Flex SEL získáte větší dotykovou obrazovku, 18palcová hliníková kola a větší pohodlí.

Pokud však chcete luxus, nabízí ho pouze omezený lem. Špičkový model má kožené čalounění, elektricky nastavitelná a vyhřívaná sedadla. Kromě toho je k dispozici prémiový zvukový systém, střešní okno a lesklé černé ráfky.

Ford Flex 2021 cena a datum uvedení na trh

Flex uvidí mírný skok v ceně. Nový Ford Flex 2021  nyní stojí 31 000 EUR. Varianta vybavení SEL stojí 34 000 EUR. Koneckonců, Flex Limited stojí 41 000 EUR. Nejnovější SUV Fordu v plné velikosti pokračuje ve výrobě a bude v prodeji v roce 2020.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)