Ford Focus RS 2021: technické informace, cena, datum uvedení na trh

Ford

Pravděpodobně nevíte, že Focus je v Evropě velmi populární. Podle statistik společnost model prodává každých 135 sekund. Není pochyb o tom, že nadcházející  nový Ford Focus RS 2021  zaujme hodně pozornosti, protože to bude nejrychlejší verze. Udělejte další krok ve verzi ST.

K vytvoření hybridní kombinace musí být ke stávajícímu motoru přidán elektromotor. Cílem je nabídnout více než 400 koní od hlavního konkurenta Volkswagen Golf R. Předpokládejme také, že Mercedes má model AMG A45 S, který je vhodný pro asi 415 koní a mohl by být konkurenceschopný.

Podrobnosti o konstrukci Ford Focus RS 2021

Trochu agresivnější design než verze ST, RS design by byl nejkratší. To by mělo přinést sportovní výfukový systém, upravenou mřížku, výrazný difuzor, agresivnější nárazníky a možná i slitinová kola vyrobená z lehkých materiálů.

Interní oznámení

Die Kabine muss einen Schritt weiter gehen als die ST-Version. Das könnte ein Lenkrad mit flachem Boden und einige Recaro-Sportsitze bedeuten. Der neue RS wird auch mehreren Stellen hervorgehoben, um die sportliche Seite hervorzuheben.

Hybridní systém Ford Focus RS 2021 MIld

Model je samozřejmě hlavním cílem modelu sportovního vybavení. Současný model přináší kolem 350 koní a nový model by měl dodávat 400 koní. Ještě lepší zpráva je, že díky hybridní kombinaci. Základem je 2,3-litrový motor EcoBoost se 4 válci a 345 koňmi. Příběh se stává zajímavým, když připojíme elektromotor k zadní nápravě. GKN vyrábí elektromotor eTwinster pro nový hybrid RS. Základním úkolem je dynamické řízení a samozřejmě pohon všech kol.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Předpokládá se, že tento elektromotor zvýší účinnost více než 400 koní. Pamatujte, že aktuální RS zrychluje z 0 na 100 km / h za fantastických 4,7 sekund. V závislosti na zvýšení výkonu uvidíme, jak toto číslo klesá. Maximální rychlost je již 266 km / ha to se pravděpodobně mírně zrychlí.

Datum a cena vydání Ford Focus RS 2021

Předpokládá se, že úřední doprava skončí na konci roku 2020. To by mohlo znamenat autosalon v Los Angeles nebo dřívější v Evropě. V současné době neexistují žádné cenové rozhovory, ale není pochyb o tom, že to bude něco jako Volkswagen Golf R.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.