Ford Expedition 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Ford

Nová  Ford Expedition 2021  bude k dispozici příští rok. Tento SUV v plné velikosti nabízí četné vizuální a mechanické občerstvení. Kromě obvyklého modelu bude k dispozici i Expedice MAX, jedná se o ještě větší verzi tohoto velkého SUV. Kromě toho by Ford mohl vrátit slavný offroadový balíček FX4.

Existují tři varianty výbavy a můžete si vybrat mezi 7místným nebo 8místným interiérem. Expedice 2021  nabízí pod kapotou  možnosti benzínu a nafty. Jak příští rok, hybridní verze je více než pravděpodobné.

Expedice Ford 2021

Tentokrát se Ford zaměří více na interiér. Zcela nový  Ford Expedition 2021  bude vypadat moderněji a poskytovat větší bezpečnost. Standardní varianta tohoto SUV může pojmout sedm cestujících. Interiér je prostorný a seznam standardních prvků je více než uspokojivý.

Expedice je vybavena zadní kamerou, třízónovou klimatizací a bezklíčovým systémem. K dispozici je také audio systém s devíti reproduktory a připojení Bluetooth a USB. Interiér můžete vylepšit špičkovým vybavením nebo volitelnými funkcemi nabíjení.

Rozměry cesty a cesty Max

Ford Expedition 2021 je dlouhý 210 palců a  je  SUV v plné velikosti. Expedice MAX je o 12 palců delší než běžná varianta. Rozvor je 122,5 palce a MAX nabízí dalších 9 palců. Pravidelná verze je vysoká 76,5 palce a MAX je vysoká 4 palce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Expedice MAX nabízí v zásadě více vnitřního prostoru a lepší užitečné zatížení. Řekněme, že se rozhodnete pro variantu platinové výbavy sedadel. Expedice MAX poskytuje dalších 16 metrů krychlových na 64 nebo 105 kubických stopách Basicu.

Benzínový motor V8 – výkon, převodovka, vlečení

Přicházející SUV je standardně dodáván s motorem V6 o objemu 3,5 litru. Tento benzínový motor produkuje až 380 k a točivý moment 480 lb / ft. Nová Ford Expedition 2021 může zvednout až 9 350 liber a má 10stupňovou automatickou převodovku.

Navíc SUV v plné velikosti používá standardně systém RWD. Standardně je nabízen automatický start / stop, což by mělo mírně zvýšit spotřebu paliva. Expedice má kromě benzinové varianty mnohem více co nabídnout.

Hybridní a naftový

Největším novým přírůstkem v roce 2021 bude bezpochyby hybridní pohonná jednotka. Benzín V8 může být v budoucnu nejméně oblíbeným motorem. Zpočátku se 3-litrový motor V6 PowerStroke roztočil na 250 koní a točivý moment 460 lb / ft. Tento turbodiesel nabízí výrazně lepší spotřebu paliva.

Připravuje se také hybridní varianta. Expedice používá stejnou platformu jako Ford F-150 Pickup. S vědomím, že SUV v plné velikosti si snadno půjčí hybridní pohonnou jednotku. Oficiální data nejsou k dispozici, stále čekáme na potvrzení od Blue Oval.

Cena a datum vydání Ford Expedition 2021

Budoucí  Ford Expedition 2021  získá mírný skok v ceně. Základní model XLT začíná od 55 000 EUR a omezené modely od 63 000 EUR. Expedice MAX je k dispozici za dalších 3 000 EUR a hybridní verzi za 6 000 EUR.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.