Ford Thunderbird Cabriolet 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford Thunderbird Cabrio 2022, cena, datum vydání  – automobilky chtějí obnovit slavné jmenovky. V průběhu let je to stále populárnější posun. Tento nadcházející  Ford Thunderbird 2022 k tomuto typu jednoty nepochybně patří. Může to být jeden z mnoha velmi dobrých příkladů. Zralejší mnoho let nezapomínejte na dvoumístné kabriolety. Thunderbird byl v době, kdy byl vyvinut, starý více než padesát procent ze sta let. Během této doby jsme viděli mnoho verzí. Ford aktuálně plánuje obnovu známého produktu. Thunderbird nové generace se objeví s luxusními a poté vynikajícími show. Nedávné studie radí Thunderbirdu, aby z vašeho Fordu Mustang získal spoustu informací, včetně jeho interiéru a možná skvělého motoru.

Ford Thunderbird Cabriolet 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design

V dnešní společnosti mohou být skvělé show nutností. To, co je u luxusních produktů na zvláštním místě, a Ford Thunderbird 2022 bude pravděpodobně jedním z několika luxusních motorových vozidel. Kromě přehlídek může být podstatný i poutavý design. Nikdo z nás nechce řešit nevzhledné auto. Ford bude mít znalosti a také se pokusí načrtnout spoustu ukazatelů ze známé jednotky Mustang.

Potvrzujeme, že Thunderbird jistě obdrží software Mustang, některé stylové podněty a také některé vnější atributy. Mnoho z nás stále nechápe, jak může nejnovější jednotka vypadat. Vyžaduje se také konkurenční styl, dva vchody a vynikající design. Možná zopakujeme novou sekci, váš luxusní vůz. V důsledku toho Thunderbird nezíská takový ekonomický design.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Interiér může dostat také design podobný Mustangu. Tento nadcházející  Ford Thunderbird 2022určitě dostanou několik normálních vlastností Fordu. Navíc tento interiér může být vysoce kvalitní. Můžete očekávat spoustu vysoce kvalitních zdrojů a vynikající design. Mají prostor jen pro dva cestující jednoduše spolu s jemnými střechami bývají v těchto dodat. Další příležitostí je obtížné zastřešení. Thunderbird navíc dostane mnoho běžných produktů. Dotykové obrazovky, elektronická digitální měřidla a další počítačové hrozby jsou pravidelně dodávány. Stále máme řešení pro mnoho věcí klasické třídy, které by mohly umocnit noblesní vzhled interiéru. Například tento balíček nástrojů by mohl být jako 1 v Thunderbirdu poslední generace.

Ford Thunderbird Cabriolet 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Motor Ford Thunderbird 2022

Další klasifikací, kterou může Thunderbird spojit s Mustangem, je výkon. V souladu s nejnovějšími záznamy by tento Ford Thunderbird z roku 2022 mohl mluvit o Mustangu. Z tohoto důvodu je pohonná jednotka Credit Mustang považována za pravděpodobný výsledek. Jakýkoli 5,0litrový kojot je skvělý aspirant. Generuje 395 koňských sil spolu s točivým momentem 400 lb-stop.

Ford Thunderbird Cabriolet 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Tento Ford navíc nepochybně nabídne odlehčený systém s mnohem lepší energetickou účinností. Dobrá 2,3litrová trubice EcoBoost je obvykle cenově dostupná. Motor má vynikající výkon 310 koní a kroutící moment 350 lb-stop. 2,7litrový V6 je další alternativou, která přichází v několika jedinečných výkonech. Nejlepší výkon je hodnocen s 325 koňmi spolu se stylem 380 liber-stop. Vynikající 8stupňová automatizovaná převodovka je prakticky několik současně.

Datum vydání a cena Ford Thunderbird 2022

Mnoho účtů očekává, že váš Ford Thunderbird 2022 zasáhne později v příští sezóně. Významná návratnost je plná spekulací, takže odkládání roku 2021 bude pro naše myšlenky a názory nepraktickou nocí. V žádném případě se nemůžeme těšit, že se Thunderbird vydá touto cestou jako doposud. Fakta o tarifech nejsou k dispozici, není se čemu divit. Sazebník poplatků navíc nikdo nedokáže odhadnout. Určité spekulace naznačují, že cena začíná na 40 000 eurech. Jiné fámy předpokládají tuto cenu na více než 50 000 eur. Počkejme na autorizované potvrzení od vaší automobilky Ford.