Ford Focus ST 2022: Interiér, ceny, technická data

Ford

 Úspěch v nabídce Focusu  podnítil vytvoření nejnovější verze  Ford Focus ST 2022Ford Focus ST 2022 cena, přepracování, interiér . Očekává se, že Ford Focus, který se stále představuje, bude 5. díl v jednoduché verzi. Vzhledem k tomu, že aktuální produkt zažil tvrdou konkurenci skutečných lásek Chevrolet Cruze, spekuluje se, zda Ford nabídne design 2022 s redesignem. Zcela nový Ford Focus bude mít oproti současnému provedení o něco větší kabinu. 

Vnější design

Vlastnosti zbrusu nového  Fordu Focus ST 2022  jsou skutečně poskrovnu. Přesto se vlastně často očekává, že Ford Focus v interiéru pravděpodobně dodá karosářské modely hatchback, sedan a kombi. Ford Focus ve vstupní části si navíc může připsat kompaktnější zadní světla a poněkud revolučnější design ve srovnání s předchůdcem. Společnost bude mít dvoulamelovou masku chladiče a lisovaný díl karoserie. Vnější design vašeho nového Focusu standardně odpovídá nejen současnému produktu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Současný Ford Focus ST 2022 by vzhledem k rozsáhlejší a mnohem delší karoserii mohl mít výrazně více místa pro spodní část karoserie, zejména na zadních sedadlech spolujezdců. Nejnovější Ford Focus je nicméně vybaven programem infotainmentu SYNC 3. Tato metoda je často ve stejném stavu jako u Fordu Fiesta. Právě teď jsou k dispozici informace o tom, co byste měli udělat, abyste si zachovali současný Ford Focus, specifické analogové číselníky ze stávajícího produktu. Avšak právě proto, že toto motorové vozidlo je stále v pozici prototypu, mohlo by obsahovat digitální kompasy spojené se všemi ostatními nedávno představenými typy.

Motor Ford Focus ST 2022

Současný Focus někdy přijde spolu s 2,1litrovým vícetrubkovým motorem nebo třeba 2,3litrovým turbo motorem Eco-Increase. Předpokládá se, že podobná alternativa motoru bude fungovat. Ford si nicméně mohl pohrát s myšlenkou vybavit Focus čtyřtrubkovým turbomotorem s určitým zdvihovým objemem. To lze provést jako alternativu k 2,3litrovému motoru vašeho současného produktu nebo dokonce jako doplňkovou volbu motoru.

Tato odpověď motoru se může zdát jako odpověď Fordu na produkt Chevrolet Cruze s plným turbodmychadlem a také na výběr poloturbo motoru Honda Civic. Ford Focus ST z roku 2022 bude navíc obsahovat z padesáti procent stejnou dvanáctistupňovou manuální převodovku jako vaše stávající provedení. Interakce může mít lepší padesátiprocentní 12-ti rychlostní dvouspojkový systém systému vozu. Uvidíte také verzi EV s 23 kWh kapalinou chlazenou lithium-iontovou elektrickou baterií s hmotností plus 107 kW / 143 k.

Datum vydání a cena Ford Focus ST 2022

I tak je o speciálu Ford Focus ST 2022 k dispozici jen velmi málo informací, na globální trh by se měl dostat někdy v roce 2019. To je nepochybně předtím, než se poprvé dostane na americký trh v roce 2022. Lehký sedan bude pravděpodobně stát přibližnou cenu 22 600 eur za tuto základní verzi a 42 000 eur za RS.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.