Ford C Max 2022: Technická data, exteriér, ceny

Nový Ford C-Max 2022 by měl být představen jako hybridní verze, což by byl první model této řady, který nebude pouze benzínový. Je součástí snahy Fordu konkurovat Toyotě Prius a dalším značkám na rostoucím trhu ekologických vozů. Kromě ekologického aspektu se Ford zaměřuje také na výjimečnou spotřebu paliva a výkon motoru.

Očekává se, že nový C-Max nabídne kombinaci úsporného provozu a dostatečného výkonu pro každodenní jízdu. Přesné technické parametry a ceny zatím nebyly zveřejněny, ale můžeme předpokládat, že se budou pohybovat v konkurenceschopné relaci vzhledem k cílové skupině a konkurenci na trhu.

Pro více informací o Fordu C-Max 2022 doporučujeme sledovat oficiální stránky Fordu nebo se obrátit na autorizovaného prodejce.

Vnější design

Udržujte sedan spolu s hatchbackem,  Ford C Max 2022  dodává pečlivě a nejhladší sérii v mnoha množstvích jako velkou a vzpřímenou formu konečného designu. Prohlídka s průvodcem z auta představuje nejnovější model vaší lichoběžníkové mřížky s využitím známého signálu a metody Ford. V tomto prvku se akcentovaná značka a pozice okna vlastností přiklánějí spíše k vývoji malých minivanů než k ještě větším motorovým vozům s vědomím, že 17 pneumatik pro jedinou řadu podporuje. Ale s rohy plechů spolu s rovnými dveřmi zavazadlového prostoru tato verze vypadá jako kombi. Jde tedy o automobil s moderním designem, ale s velkým důrazem na ukázání nápadného vzhledu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Pro většinu z těch, kteří mají rádi Ford, je problém s důkladným a funky plastovým materiálem také spojený s odcházející Toyotou Prius, i když se nehodí ani pro zcela nový vůz, který má za cíl překonat současnou pozici na trhu. Dalším úskalím může být obecný nedostatek místa k přilákání známějších cestovatelů. To je jedna z výzev současného Priusu a možná i šance Fordu C Max 2022 získat frustrované kupce. Kromě náročnosti na prostor je informační a zábavní program a technologie v kabině díky použití 6-reproduktorového AM / FM / lehkého pevného disku / MP3 hudebního systému s USB 2.0 a vstupem AUX v zásuvkách, osvětlené odkládací schránky, bezklíčový vstup, automatické ovládání počasí pro dva regiony,

Motor Ford C-Max 2022

Spolu s motorem ve Fordu C-Max 2022 jsou detaily jasné. Dvoulitrový čtyřválcový motor a hybridní systém, které dohromady poskytují výkon 145 kW (195 koní) (o 40 kW více než Prius), obětují kvůli své hmotnosti trochu výkonu. Ford dosahuje kombinované spotřeby 5,9 l/100 km, což je méně než u ostatních hybridů, a nabízí stabilní a pohodlnou jízdu.

Datum vydání a cena Ford C Max 2022

Pokud se zaměříme na Ford C-Max 2022, očekává se, že se na trhu objeví po roce 2019 bez větších změn. Základní verze SE by měla začínat na ceně 600 000 Kč. Vyšší výbava Platinum by měla stát přibližně 675 000 Kč. Cena se samozřejmě může zvýšit, pokud zvolíte více příplatkových prvků.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.