Ford C Max 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford C Max 2022 Cena, Recenze, Interiér  – Od 4. věkové skupiny stejného designu  může být  Ford C Max 2022 prezentován jako hybridní verze, a to je nepochybně primární verze této třídy, která náhodou není na plyn. – pouze automat. Stává se součástí Fordova pokusu dodat kritickému protivníkovi Toyotu Prius a novou automobilovou značku pro rozvíjející se ekologický automobilový průmysl. Ale nošení z hlediska prostředí není ve skutečnosti jedinou funkcí, kterou Ford do tohoto designu vkládá. Budeme zvažovat skutečně výjimečnou spotřebu paliva a měřidla motoru.

Vnější design

Udržujte sedan spolu s hatchbackem,  Ford C Max 2022  dodává pečlivě a nejhladší sérii v mnoha množstvích jako velkou a vzpřímenou formu konečného designu. Prohlídka s průvodcem z auta představuje nejnovější model vaší lichoběžníkové mřížky s využitím známého signálu a metody Ford. V tomto prvku se akcentovaná značka a pozice okna vlastností přiklánějí spíše k vývoji malých minivanů než k ještě větším motorovým vozům s vědomím, že 17 pneumatik pro jedinou řadu podporuje. Ale s rohy plechů spolu s rovnými dveřmi zavazadlového prostoru tato verze vypadá jako kombi. Jde tedy o automobil s moderním designem, ale s velkým důrazem na ukázání nápadného vzhledu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Pro většinu z těch, kteří mají rádi Ford, je problém s důkladným a funky plastovým materiálem také spojený s odcházející Toyotou Prius, i když se nehodí ani pro zcela nový vůz, který má za cíl překonat současnou pozici na trhu. Dalším úskalím může být obecný nedostatek místa k přilákání známějších cestovatelů. To je jedna z výzev současného Priusu a možná i šance Fordu C Max 2022 získat frustrované kupce. Kromě náročnosti na prostor je informační a zábavní program a technologie v kabině díky použití 6-reproduktorového AM / FM / lehkého pevného disku / MP3 hudebního systému s USB 2.0 a vstupem AUX v zásuvkách, osvětlené odkládací schránky, bezklíčový vstup, automatické ovládání počasí pro dva regiony,

Motor Ford C-Max 2022

Spolu s motorem v celém Fordu C Max 2022 jsou detaily přímočaré. Dvoulitrový vícetrubkový motor a hybridní proces, které dohromady umožňují výkon 195 k (dokonce o 54 mnohem více než Prius), díky své vlastní hmotnosti obětuje tento Ford výrazně více výkonu – 40 mil na galon než jiné hybridy, a nabízí ochranu a mnohem méně nervozity po celou dobu cesty.

Datum vydání a cena Ford C Max 2022

Pokud si odmyslíme Ford C Max 2022 , dříve nebo později po roce 2019 zasáhne průmysl bez větších změn. Design Foundation SE podle ceny začíná na 24 000 eur v hotovosti. Vyšší platinový produkt těží ze zhruba 27 000 eur: cena by samozřejmě měla být vyšší, pokud zvolíte mnohem více alternativ.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis