Ford S Max 2021: Technické údaje, cena, motory

Ford

Nový interiér Ford S Max 2021, cena, hodnocení  – Tým Ford Company Motor Unit Sort Team skutečně absolutně ještě představil další moderní  Ford S Max 2021  . Vaše auto položky jsou nejmodernější, typ, přizpůsobivost, spokojenost s nákupem a produktivita benzinu. V konečném důsledku se vůz rychle stane nepostradatelným pro automobilové fanatiky. Toto auto nebo nákladní automobil je obecně směsicí největšího technického rozvoje a navíc variací v odpovědnosti za sportovní aktivity, které jej mohou absolutně zlepšit a překonat jeho oponenty.

Ford S Max 2021 restyling

Venku i uvnitř

Nejnovější  Ford S Max 2021  může sledovat aktuální trh, který byl nedávno vyroben. Pravděpodobně nejdůležitější změnou pro produkt 2021 bude nový program. Aktuálně si uvědomujete, že toto je program CD4, který organizace používá v několika dalších modelech těchto forem, zatímco Fusion, Edge, kromě Mondeo. Jazyk designu a stylu, který nováček používá, je ve skutečnosti označován jako jazyk kinetického typu, který byl primárně poskytován jako součást konceptu Evos 2011. Z horního rámečku vašeho vozu se stane sportovní akční šestihranná mřížka chladiče typu Aston Martin.

Můžete očekávat, že určitě uvidíte i světlomety s opěradly umístěnými ve zmenšených nosních dírkách, které se v poslední době mohly opravdu výrazně objevit. Účty v autě jsou v zásadě podobné předchozímu Kreativitě. Díky zcela novému programu je vozidlo delší než auto, které upravuje. Zadní světla ve vozidle jistě budou mít dokonce nový design s moderní technologií s průvodcem. Kromě toho byl hatchback z automobilu skutečně vyroben relativně nedávno.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Některé úpravy pravděpodobně ovlivní interiér. Příslušná hierarchie možností však jistě vždy zůstane nedotčena. Začátečník mohl být vybaven běžnými rukojeťmi sedadel vyrobenými z organické kůže a rukojetí sedadel, stejně jako jeho synovec C-Max. Prostory uvnitř vaší kabiny budou pravděpodobně chráněny zranitelnými součástmi. Určitě jsme již dříve zmínili, jak automobil stále musí růst, pokud jde o objem, i když umístění výstavy rozhodně umožňuje přibližně 5 cestujících. Samozřejmě jim může být nabídnut také prostor pro nohy a prostor. Když zažijete vyšší úspěchy a velkou skříň v hlavě, účinnost je jasná.

Nejlepší seznam možností designu 2021 je neustále mimo dosah, přesto si můžeme představit ty nejefektivnější z hlediska těch, které jsou vhodné pro osobní záruku. Některé renomované weby objasňují, že se tam vozidlo může dostat se zabezpečením mrtvého úhlu, adaptivním řízením dovolené na výletních plavbách a konverzacemi s indikátorem provozu na webu.

Motor Ford S Max 2021

Současný Ford S Max 2021 skrývá každou 2litrovou čtyřtrubkovou jednotku Atkinson, která byla spojena pro motorovou jednotku. Vzhledem k tomu, že automobil může být křižovatkovým modelem, nové nabíjení lithium-iontové baterie se určitě objeví normálně. O konečném výsledku motoru nenajdete žádné informace   , ale víme, že výkon benzínu na galon se pohybuje mezi 37 a 39 kilometry. Tento motor je spojen s naprogramovanou šestistupňovou převodovkou. Síla je přenášena na všechny 4 pneumatiky automobilem.

Datum a cena vydání Ford S Max 2021

Čas vydání modelu Ford S Max pro rok 2021 nebyl prokázán, ale měl by se často předpovídat během posledního čtvrtletí roku 2020. Tato přibližná cena základního produktu začíná na přibližně 24 500 EUR.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.