Ford Transit Connect 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nová cena Ford Transit Connect 2021 , vůz, pohon všech kol – váš  model  Ford Transit 2021 Connect v Transitu bude uveden na trh v průmyslu pouze s malými změnami. Verze s velmi dlouhým rozvorem má nové závěsy, které umožňují podstatnější počáteční aspekty vstupních dveří zboží. Zatímco normální funkce zůstávají poněkud spartánské, došlo k různým vývojům ve výběru volitelně dostupných funkcí. Příkladem je Apple CarPlay a ve větších verzích také Google Android Vehicle a D-Pillar Seize Deals.

Redesign Ford Transit 2021

Venku i uvnitř

Exteriér  Ford Transit 2021Připojení se může lišit v závislosti na nastavení nástavby, přičemž lze zvolit zdravý a dlouhý rozvor, který lze kombinovat se sníženou, střední nebo vyšší střechou a dlouhou velikostí nástavby. Každá verze je nicméně vyrobena z odolné a lehké unibody budovy. Halogenová přední světla, vysoce variabilní dekorativní zrcátka s jediným levým ramenem a 16palcové ráfky z nerezové oceli jsou standardem. Výběr dveřních otvorů zahrnuje 60/40 snadno otevíratelných vstupních dveří se zbožím pro cestující, které se pravidelně objevují ve verzích se sníženou střechou, pohyblivých dveří s osobním vzhledem nebo dvojitých posuvných vstupních dveří. Speciální vstupní dveře 50/50 se otevírají s pozicí na úrovni 180 ve 130 palcích. Design rozvoru plus plocha 253 úrovní kolem 148 palců. Rozvor.

S více variantami karoserie se rozměry Ford Transit 2021 budou značně lišit. Rozpětí se může pohybovat od 217,8 palců. může být 263,9 „se 3 verzemi se dvěma statistikami. K dispozici jsou dvě možnosti rozvoru pomocí typického displeje s rozvorem 129,9“, pokud je prodloužený rozvor 147,6 „. Velikost kolísá od 83,2“ kolem konstrukce ploché střechy (LR) pro vás na 110,1 „kolem vyšší střešní plochy (LR). HR) pomocí alternativy se střední střechou (MR), která rozděluje viditelný rozdíl přes 100,8“. Velikost je standardní celkový typ karoserie 83,6 „. Spolu s tělo HR, Transit má špičkovou vnitřní velikost 81,5 „, což je dostačující pro téměř všechny dospělé,

Interiér Ford Transit Connect 2021 je vyroben s řidičem v srdci. Z tohoto důvodu jsou ovladače a měřicí zařízení anatomicky uspořádány společně. Sedadla řidiče nabízejí výjimečnou úroveň povědomí, kterou lze osobně přizpůsobit. Každý horní pokoj je pohodlný, takže dlouhé cesty s funkčními vozíky nejsou neobvyklé. Infotainment je však omezený, protože standardně je k dispozici pouze dobré rádio AM / FM-FM a audiosystém s několika reproduktory. Jako tahoun má tento tranzit poměrně základní interiér. Je však odolný a je obvykle vyroben z vinylové tkaniny a odolných plastových materiálů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Ford Transit 2021

Speciální Ford Transit connect Freight Van 2021 bude vybaven vaším motorem V6 o objemu 3,7 litru, který kromě 260 lb-stop  produkuje výkon 275 koní . To lze kombinovat do půl tuctu převodovky Tempo SelectShift, kde je rychlost zaměřena na velmi nízké závěry, i když produktivita je zlepšena na vysokých závěrech. U tohoto zařízení si můžete vybrat mezi dvěma způsoby. Zrychlením výběru pole můžete snížit rozmanitost zařízení dostupných během automatického nastavení, zatímco úplná příručka poskytuje správu příručky.

Dvě další varianty motoru nabízejí větší přizpůsobivost. Speciální přeplňovaný motor EcoBoost V6 má objem 3,5 litru, výkon 310 koní a špičkových 400 lb-stop. Pro vysoce odpovědné práce, které vyžadují největší potenciál, vyprodukuje vaše 3,2litrová naftová potrubí s více trubkami s potenciální mozkovou příhodou 185 koní kromě 350 lb-stop. Tento odolný a renomovaný motor je pravděpodobně nejprodávanějším faktorem Transitu.

Datum a cena vydání Ford Transit 2021

Konkrétní Ford Transit Connect 2021 je obvykle cenově dostupný. Celý pravidelný design začíná s RRP 33 135 eur kolem LR, MR obdrží o 455 eur více a také HR a dalších 5 280 eur. Skutečná LR Extended Body stojí 875 eur mnohem víc, i když vás Extended Body bude stát dalších 6 580 eur. Vzhledem k tomu, že proporce karoserie přispívají k vychloubání, může se plná cena vyšplhat až na 43 745 eur. Tyto typy cenových relací vylučují daně, registraci a akreditaci a Ford má osvědčené výsledky 1 495 $.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis