Ford Transit Connect Cargo Van 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nová nákladní dodávka Ford Transit Connect 2022, datum vydání, AWD  – To, že cestujete, neznamená, že byste měli trpět prádlem této pneumatiky nebo že by se při řízení vozidla měla objevit nějaká povrchní osoba; tento  Ford Transit Connect 2022Cargo Van nabízí ovladatelnost v evropském stylu jako u auta, spolu s pohodlným interiérem, který rozmazává všechny obličejové linie nákladního kamionu a auta. Toto zařízení 2022 přináší několik běžných funkcí, jako jsou standardní automatické světlomety, a typy XLT jdou také pro sofistikovaná zařízení, jako je bezdrátová nabíječka mobilních telefonů a detekce chůze. XL i XLT lze provozovat s 2litrovým vícehrncovým motorem, který není elektrickým pohonem; svou práci však zvládl a se startovací cenou 24 275 $ představuje fantastickou hodnotu za peníze.

Vnější design

Že Ford Transit Connect 2022je skvělá nákupní dodávka ve srovnání se svými konkurenty, včetně Nissanu NV200, a že si tento eurový vzhled užíváme zepředu. Typické vnější funkce pro spodní jednotku se skládají ze 180-stupňových golfových zadních vstupů do nákladového prostoru, světlometů automobilu, horních stěračů s dešťovým senzorem a energetického doplňku bez víka od Simple Energy. Produkty XLT s rozšířenou specifikací dostávají halogenové mlhové světlomety plus doporučené doplňkové funkce, včetně bočních kolejnic střešní konstrukce, zadních výklopných dveří s rozpouštěcím oknem, spolu s automatickými dálkovými světlomety. Tento Transit Connect lze zakoupit s prodlouženým rozvorem a určitými typy, takže proporce se výrazně mění v závislosti na designu. Tyto vozy SWB mají rozvor 104,

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Pokud jde o dodávky, bude to  Ford Transit Connect 2022nebude dělat tak dobře, a možná tato úvodní jednotka, kterou si lze představit jako potřebnou, aby byla užitečná, jakmile se objeví, poskytuje mnoho vynikajících dovedností, které poskytují blízké civilní cestovní znalosti. Typy XL charakteristické 180stupňovými zadními dveřmi Golfu, vstupními stěrači snímajícími dešťovou vodu a bezvíčkovou plynovou nádrží Quick Petrol. V něm získáte základní principy, jako je ruční ovládání počasí, půl tuctu ručně ohebných sedadel řidiče spolu s třícestnou cestovní židlí, vše potažené vinylovou tkaninou. Sofistikovaná technologie, jako je bezklíčový vstup a 4G LTE Wi-Fi hotspot pro připojení k webu, mohou být vítanými zahrnutími. Bohužel tam tento Transit Connect zaniká pomocí svých současníků.

Motor Ford Transit Connect 2022

Tento nový Ford Transit Connect 2022 je zhruba 2,0litrový atmosférický třířadý motor, který produkuje 162 koní a dokonce 144 lb-stop točivého momentu. Výkon je vyveden na vrchol s 8-10stupňovou automatickou převodovkou SelectShift a očekává se, že začne / skončí moderní technologie. Vyložený Transit Connect se zdá být na cestách dostatečně pikantní, ale pořizuje se na dálnici a dokonce i předměty se promění na vážnější předměty; Mohli byste jet téměř rychle, i když zapomenete na všechny snadné předjížděcí manévry. Maximální užitečné zatížení pro SWB plus LWB je 1 510 maziv a dokonce každý může snadno utáhnout maximální hmotnost 2 000. Nákladní vozy Ford už nějakou dobu imponují editorům motorových bloků díky svým vlastnostem podobným motorovým vozidlům,

Cena a datum vydání Ford Transit Connect 2022

Ford vám nabízí nákladní dodávku Ford Transit Connect 2022 za velmi dostupnou cenu 24 275 eur v hávu SWB. Náklady nezahrnují věci, jako je daň z příjmu, předplatné a cena za krátkou přestávku ve výši 1 295 eur. Tento Nissan NV200 začíná na levných 22 830 eurech, i když zaostáváte za pneumatikami své vhodné nákladní dodávky Ford Transit, bude vás to stát 34 510 eur. Rozhodnutí pro LWB XL stojí 25 275 eur. Design XLT začíná na 26 700 EUR za SWB verze a roste na 27 700 EUR za LWB produkty.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis