Ford Fusion 2022: Přehled, technické údaje, cena

Ford

Nový Ford Fusion 2022 Cena, Datum vydání, Aktivní vůz  – Tyto  Ford Fusion 2022  jsou na trhu dostupné, i když s největší pravděpodobností budou zastaveny. Skutečně předveďte tento střední sedan Ford, který je přesně tím, čím je: pohodlným a dobře naloženým 5místným vozem, který je buď atraktivní a příjemný na řízení a je k dispozici také jako hybrid produkující benzin nebo možná jako hybridní hybrid (PHEV ) design. Tento sedan střední třídy Ford navíc těží z obrovské pravidelné sbírky bezpečnosti. Konkurenty by byly Malibu a Camry.

Vnější design

U tohoto Fordu Fusion 2022 nenajdete žádná estetická vylepšení. Přesto budou odstíny Bright White Golden spolu s Unique Copper zastaveny. Mřížka chladiče 5-Club, která byla novinkou pro předchozí standardní sezónu, je zachována u typů SE, SE a SEL, zatímco jemná síťka z nerezové oceli dodává vchodu s titanovým designem trvale bohatý vzhled. Pokud potřebujete hrůzostrašnou fúzi, tyto SE lze potenciálně získat s fyzickým vzhledem s tmavými pneumatikami a černými rámečky přes mlhová světla.

Vzhled interiéru

Celý interiér  Fordu Fusion 2022  vypadá skvěle v případě, že se zdá trochu zastaralý. Několik mužů a žen se snadno vejde do toho konkrétního Fordu, nebo možná několik v rámci jedné krize. S připojením Sync 3 a 8palcovou dotykovou obrazovkou nabízí tento design SE dokonce funkci Sync Connect přes Wi-Fi. Střihy SEL mají vylepšené materiály sedadel a vyhřívané horní židle, zatmavení zpětného zrcátka vozidla a ovládací prvky potažené kůží. Tento Titanium se vyvíjí prostřednictvím investic do nábytku ze syntetické kůže, vyhřívaných ovládacích prvků, vyhřívaných i uvolněných sedadel, nafukovacích záďových popruhů, střešního okna a adaptivního řízení dovolené. Představte si Titanium jako Lincoln MKZ, který má na sobě odznak Ford.

Přední Titanium by bylo ještě efektivnější s hudebním systémem Sony s 12 reproduktory, navíc s 2litrovým motorem EcoBoost o výkonu 245 k, který je řešením pro SE. Titanium nabízí také ovládání vyhřívání, vyhřívání spolu s chlazenými autosedačkami, nafukovací bezpečnostní pásy vzadu, adaptivní cestovní příkazy a také hlasově aktivované menu. Pokud má většina Fusionů poháněných palivem automatizovanou 6stupňovou převodovku, budou mít Fusion Hybrid plus Fusion Connect-In Hybrid CVT.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Ford Fusion 2022

Tento Fusion S zůstává pneumatikou se špičkovým cestovním designem (FWD) poháněný 2,5litrovým motorem se 4 trubkami s přirozeným sáním. I tak je 1,5litrový turbo 4 normálně mnohem účinnější a spolehlivější během SE a SEL. 2,1litrový čtyřtrubkový turbodmychadlo od Fordu s výkonem 245 k se stále očekává v Titanium Fusion a je také součástí paketu SE AWD. Inteligentní 6stupňová převodovka může být typická pro většinu fúzí, s výjimkou hybridních plus connect-in-hybrid konstrukcí, které mají chytrou CVT převodovku pro 2litrový propanový motor a motorovou jednotku. Tyto vozy Ford Fusion PHEV pro rok 2022 nabízejí 25 kilometrů plně elektrických možností.

Celý nabitý 2,1litrový čtyřtrubkový EcoBoost s výkonem 245 k může být volitelně k dispozici od SE plus pravidelně od Fusion Titanium. Pro každou rychlou fúzi vytvoří takovou, která bez námahy vyjede na rychle se měnící dálnice, k čemuž stačí cvičení řadicí páky. Oba Ford Fusion Hybrid a Fusion Connect-In Hybrid produkují mimo jiné běžné sedany střední třídy s pravidelně obměňovanou převodovkou, která tuto souhru mezi plynovým a elektrickým pohonem pomáhá stabilizovat. Stejně jako stabilní fúze, tyto hybridy také cítí západní nebo asijské ve srovnání se Spojenými státy.

Cena a datum vydání Ford Fusion 2022

Tato úroveň schválení Fusion, skvělý produkt S s 2,5litrovým 4trubkovým motorem, nabízí výrobcem doporučené maloobchodní náklady ve výši 23 170 eur a náklady na umístění 995 eur. S lepším přeplňovaným 1,5litrovým čtyřtrubkovým motorem se toto SE koná za 24 500 eur, zatímco Ford Fusion 2022 používá 18palcový SEL. Ráfky se zvukovým systémem pro 11 učitelů začínají na 28 690 eurech.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.