Ford Mustang 2022: Technické údaje, cena, motory

Ford

Nový Ford Mustang 2022 datum vydání, barvy, interiér  – tento  Ford Mustang 2022je mnohem víc než obvyklé jednoduché vozidlo, je to velmi vysoká část americké automobilové tradice. To je skutečné pro mnoho (ale ne všechny) Mustangy v průběhu let. Tento typ jednotky 2022 je však výškou typů. Nový Mustang pokrývá řadu elektrické energie, od peprného produktu EcoBoost s výkonem 310 k až po velkolepé superauto Shelby GT500 s výkonem 760 k. Když jednotliví kupující vyvíjejí Mustang, kupé nebo třeba kabriolet, jsou zaujati tradicemi, zatímco s vozem této značky vedou k příjemnému potenciálu. Skutečný Mustang se zdá být jedinečný a pokaždé, když začnete, získá pocit z akce, i když ho opravdu popadnete, aniž byste ho čistili vlhkostí. Najdete konkurenty přesně tohle Camaro spolu s Dodge Challenger. Mustang s pevnou střechou je však asi nejlepší kupé na světě.

Vnější design

Rychlejší linie nebyly nikdy lákavější nebo snad esteticky produktivnější. Doporučují se. Musí však být nezbytné pro Ford Mustang Coupe, aby plně využily tradiční prodloužené nosní dírky / rychlý ocas. Vypadají obzvláště atmosféricky se všemi směsmi bílá / modrá nebo azurová / světle bílá z automobilů Shelby. Tato verze Ford Mustang 2022 Bullitt bude k dispozici pouze jako kupé (běžně známá jako Fastback) a jako možný vnější odstín má Darkish Highland Natural Metal. Ne, taková velkorysost s konvertibilními Mustangy; materiál střechy může být tmavý.

Vzhled interiéru

Hlavní  Ford Mustang 2022  je dostatečně prostorný a téměř na všechna madla se běžně dosáhne. V rámci normálních variací je umístění na zadním konci malé; Produkty Shelby obvykle vynechávají zadní sedadlo, aby se zabránilo plýtvání tělesnou hmotností. Zároveň je možné je znovu použít. Tříčtvrteční perspektiva dozadu může být omezena širokými sloupky kupé a konstrukcí šikmé střechy. Na vině mohou být i neviditelné cíle, jakmile je látková střecha kabrioletu na svém místě.

Když už mluvíme o velmi měkkých košilích, před použitím skládací metody musí být odhalena západka na horní straně těchto čelních skel. Kufr je užitečný. Toto kupé je dodáváno s 13,5 krychlovými stopami.; tento kabriolet má 11.4. Zadní židle by se také mohly rozlomit spolu se zatažením. Tato nepovinná elektronická palubní deska může být významná. To lze překonfigurovat pomocí funkce push a také snadno přizpůsobit.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Ford Mustang 2022

Puristé by se mohli posmívat čtyřtrubkovému motoru v Mustangu, a to navzdory skutečnosti, že přeplňovaný 2,3litrový systém poskytuje během návrhů EcoBoost dobrých 310 koní. Zcela nový Ford Mustang 2022 Great Performance Deal to maximalizuje na 330. Vrčící V8 se zdá být správný. Designy Mustang GT mají 5litrový produkt s výkonem 460 koní; Bullitt má identický motor, který byl aktualizován na 480 hp.

Že Shelby GT350 a GT350R používají 5,2litrový V8, který produkuje 526 koní, zatímco montážní šrouby GT500 používají kompresor pro šokujících 720 koní. Tato druhá volitelná hnací jednotka také nabízí programovanou převodovku se 7stupňovým systémem dvouspojek. Tento EcoBoost má 6rychlostní řazení průvodce, protože průvodce GT obsahuje tuto operaci zvýšení rychlosti. GT350 / 350R má také svůj jedinečný 6stupňový manuál. Automatizovanou 10stupňovou převodovku s cvičnými řadicími pákami lze doporučit u Mustangů EcoBoost plus GT. Všechny konstrukce jsou pro dojíždění zadních pneumatik (RWD).

Ford Mustang 2022 cena a datum vydání

Tento Ford Mustang 2022 EcoBoost Fastback začíná s maloobchodní cenou doporučenou výrobcem 26 630 eur a kontrolou polohy 1 085 eur, což dohromady činí 27 745 eur. Tento konvertibilní protějšek bude nepochybně stát dalších 5 510 eur. Tato inteligentní 10stupňová převodovka stojí dalších 1 585 eur. Mustang GT spolu s 5litrovým V8 bude začínat na 36 735 eurech. Toto Bullitt Coupé je nabízeno za 48 925 eur. Tento GT360 začíná na 60 225 eurech, i když GT500 také přijde na 71 385 eur, těsně před daní z příjmu plynového žrouta ve výši 2 610 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.