Ford Ranger 2022: ceny, interiér, technická data

Ford Ranger 2022 byl představen na konci roku 2021 a nabízel pouze jednu možnost motoru a převodovky s omezenými možnostmi konfigurace kabiny a korby. Ve srovnání s modely Tacoma a Ridgeline se nový Ranger jevil jako jedinečný, s maximální tažnou kapacitou 3402 kg a nejvyšší nosností ve své třídě. Kromě toho měl mnoho důležitých technických prvků souvisejících s infotainmentem a bezpečností, spolu s přeplňovaným čtyřválcovým motorem (převzatým z Fordu Mustang), který produkoval 201 kW (270 koní) a zároveň dosahoval spotřeby 9,0 l/100 km na dálnici. Pro ty, kteří používají vozidla pro off-road výlety, nabízel Ranger Truck 2022 balíčky FX pro modely s pohonem všech kol (AWD) a pohonem zadních kol (RWD), které zahrnovaly terénní pneumatiky.

Vnější design

Nejnovější Ford Ranger nevypadá jako menší F-150, větší sourozenec a ideální pokus o prodej motorového vozidla ve Spojených státech. To není nutně škodlivé, zejména proto, že to dává Ford Ranger 2022 jeho identifikaci. Tato identifikace zahrnuje drobný šikmý kryt světlometu, sedmiúhelníkovou masku chladiče spolu s jeho sportovní polohou kolem dokola. Líbí se nám to. Tento Ranger je nabízen ve dvou typech SuperCab s párem snadno otevíratelnými 50% dveřmi vzadu a větší SuperCrew se dvěma typickými zadními vchody. Designy jsou také přesně stejné velikosti: 210,8″. Hlavním rozdílem je, když sdílejí prostor tím, že dostanou design SuperCab s nábytkem 6 stop a 4 předními dveřmi typu SuperCrew s modelem 5 stop. Matrace.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Tento  Ford Ranger 2022Truck často nabízí místa pro tři nebo pět různých cestujících. Designy SuperCab zahrnují podivná, útulná zadní sedadla s kompaktními, vzpřímenými sedadly a nikdy moc prostoru pro nohy. Předpokládejme například, že plánujete pravidelně znovu přijímat přátele a příbuzné. Pak jste na tom nejlépe s designem Ranger SuperCrew s plnými židlemi pro 5, dalším prostorem pro nohy vzadu a dalším počtem vstupních dveří pro snadné nastupování a vystupování. Plány SuperCrew mají navíc zadní loketní opěrku, která je skvělá pro pohodlí a pohodlí cestujících nebo možná izolovaných bratrů a sester. Předpokládejme, že chcete vstupní křesla s nastavitelností pouze ve 4 směrech a dokonce i materiály na ručníky.

Motor Ford Ranger 2022

Tento nákladní vůz Ford Ranger 2022má pouze jeden motor a poté volbu převodového stupně. Standardem pro každý jednotlivý design může být 2,3litrový motor o výkonu 270 k, spárovaný s 10stupňovým automatem. I když vám spousta konkurence dává na výběr z motorů, jako je V6 plus diesel, standardní motor tohoto Rangeru je docela konkurenceschopný, pokud jde o elektrický výkon a trakci, spolu se spotřebou paliva se bude blížit těm úplně nejlepším. Třída pro benzínový motor. Pouze naftové Colorado a poté Canyon poskytují efektivnější tažení a možná proto jen přes pár set liber. Motor tohoto rangera se skládá ze startovací/dokončovací techniky, která pomáhá šetřit benzín. Ovladač však nabízí řešení, jak tuto funkci vypnout pouze pomocí síly myši. Další výhoda? Turbo 2,3 litru nepotřebuje super plyn.

Cena a datum vydání Ford Ranger 2022

Ford Ranger 2022 byl nabízen ve třech základních výbavách: XL, XLT a Lariat.

  • Základní verze XL SuperCab s pohonem zadních kol začínala na ceně 632 000 Kč.
  • Střední výbava XLT začínala na 732 000 Kč.
  • Nejvyšší výbava Ranger Lariat začínala na 829 000 Kč.

Větší kabina SuperCrew zvyšovala cenu o několik desítek tisíc korun.

V současné době je Ford Ranger 2022 k dispozici pouze jako ojetý vůz. Ceny se liší v závislosti na výbavě a stavu vozu. Pro přesnější informace o aktuálních cenách ojetých vozů Ford Ranger 2022 doporučuji kontaktovat přímo prodejce Fordu nebo navštívit webové stránky s nabídkou ojetých vozů.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.