Ford Ranger 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Ford Ranger 2022 cena, datum vydání, interiér  – tento  Ford Ranger 2022nabízí nový pohled na středně velké nákladní vozidlo a nabízí pouze jedno rozhodnutí o motoru a převodovce s použitím omezeného nastavení konfigurace lůžka a kabiny. Ve srovnání s těmito Tacoma a Ridgeline se nový Ranger zdá jedinečný, s maximálním tahem 7 500 liber a největšími telefonními čísly užitečného zatížení ve své třídě. Kromě toho má mnoho důležitých počítačových atributů souvisejících s infotainmentem a bezpečností, spolu s přeplňovaným 4trubkovým motorem (převzatým z Fordu Mustang), který pumpuje výjimečně zdravých 270 koňských sil, přičemž i nyní vrací 26 mil na galon silnice. Pro lidi, kteří používají vozidla na výlety v terénu, tento Ranger Truck 2022 v současné době nabízí balíčky FX pro designy generující všechny pneumatiky a zadní pneumatiky (AWD, RWD).

Vnější design

Nejnovější Ford Ranger nevypadá jako menší F-150, větší sourozenec a ideální pokus o prodej motorového vozidla ve Spojených státech. To není nutně škodlivé, zejména proto, že to dává Ford Ranger 2022 jeho identifikaci. Tato identifikace zahrnuje drobný šikmý kryt světlometu, sedmiúhelníkovou masku chladiče spolu s jeho sportovní polohou kolem dokola. Líbí se nám to. Tento Ranger je nabízen ve dvou typech SuperCab s párem snadno otevíratelnými 50% dveřmi vzadu a větší SuperCrew se dvěma typickými zadními vchody. Designy jsou také přesně stejné velikosti: 210,8″. Hlavním rozdílem je, když sdílejí prostor tím, že dostanou design SuperCab s nábytkem 6 stop a 4 předními dveřmi typu SuperCrew s modelem 5 stop. Matrace.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Tento  Ford Ranger 2022Truck často nabízí místa pro tři nebo pět různých cestujících. Designy SuperCab zahrnují podivná, útulná zadní sedadla s kompaktními, vzpřímenými sedadly a nikdy moc prostoru pro nohy. Předpokládejme například, že plánujete pravidelně znovu přijímat přátele a příbuzné. Pak jste na tom nejlépe s designem Ranger SuperCrew s plnými židlemi pro 5, dalším prostorem pro nohy vzadu a dalším počtem vstupních dveří pro snadné nastupování a vystupování. Plány SuperCrew mají navíc zadní loketní opěrku, která je skvělá pro pohodlí a pohodlí cestujících nebo možná izolovaných bratrů a sester. Předpokládejme, že chcete vstupní křesla s nastavitelností pouze ve 4 směrech a dokonce i materiály na ručníky.

Motor Ford Ranger 2022

Tento nákladní vůz Ford Ranger 2022má pouze jeden motor a poté volbu převodového stupně. Standardem pro každý jednotlivý design může být 2,3litrový motor o výkonu 270 k, spárovaný s 10stupňovým automatem. I když vám spousta konkurence dává na výběr z motorů, jako je V6 plus diesel, standardní motor tohoto Rangeru je docela konkurenceschopný, pokud jde o elektrický výkon a trakci, spolu se spotřebou paliva se bude blížit těm úplně nejlepším. Třída pro benzínový motor. Pouze naftové Colorado a poté Canyon poskytují efektivnější tažení a možná proto jen přes pár set liber. Motor tohoto rangera se skládá ze startovací/dokončovací techniky, která pomáhá šetřit benzín. Ovladač však nabízí řešení, jak tuto funkci vypnout pouze pomocí síly myši. Další výhoda? Turbo 2,3 litru nepotřebuje super plyn.

Cena a datum vydání Ford Ranger 2022

Pro tento Ford Ranger 2022 výrobce vypočítává doporučené maloobchodní náklady ve výši 25 625 eur za každou základní verzi XL SuperCab se zdvihem zadní pneumatiky. Důležitější číslo doporučené středně kvalitní verze, tento Ranger XLT, začíná na 29 665 eurech. Ranger Lariat z nejlepších sérií začíná na 33 635 eurech.Sdílení pro vaši prostornější SuperCrew navyšuje takové cenové relace o pár tisíc.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis