Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu

Stejně jako moderní Ranger Splash je i Ford Bronco Sport 2024 Free Wheeling Edition pestrobarevné vozidlo, které ožívá. Ford tak vzdává hold původnímu paketu “Free Wheeling”, který byl k dispozici pro vozy F-100, F-150, Bronco a dodávky Econoline na přelomu 70. a 80. let. V mnoha tehdejších reklamách byly vozy Ford “Free Wheeling” zobrazeny na pláži, na ranči nebo s jízdními koly v korbě. Podobně jako dnes Ford a mnoho dalších výrobců automobilů byly tehdy nákladní vozy Free Wheeling zaměřeny na mladší generaci.

“Paket Ford Free Wheeling byl navržen tak, aby oslovil mladší zákazníky,” řekl Ted Ryan, manažer značky Ford pro archivy a dědictví. “Broncos Free Wheeling byly stejně oblíbené jako výrazné.”

Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu

Ford Bronco Sport Free Wheeling Edition

Stejně jako před více než 40 lety byl omezen počet vozidel, bude tomu tak i v modelovém roce 2024. Objednávky budou přijímány od 25. července 2023, ale pokud o něj stojíte, máte ještě malou příležitost se přihlásit. Co se nezměnilo, jsou barevné přechody inspirované západem slunce, které odlišují paket Free Wheeling. Stejně jako originály má Ford Bronco Sport Free Wheeling Edition 2024 na bocích, zadních dveřích a kapotě reflexní grafiku v červené, oranžové, žluté a stříbrné barvě. Interiér je vyveden v barvách Black Onyx a Dark Space Grey se slunečními výplněmi sedadel a ozdobným prošíváním.

Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu
Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu

“Zákazníci vozu Bronco oceňují jeho dědictví,” říká Jason Hyde, marketingový manažer vozu Bronco Sport. “Po skvělém ohlasu na přepracované projektové vozidlo Bronco Sport Freewheeler 2021 jsme se rozhodli uvést na trh tuto speciální edici, která spojuje Bronco Sport s jeho kořeny milujícími zábavu.”

✓ Můžete také zkontrolovat:

Černý balíček výbavy

Se znovuzavedením paketu Free Wheeling nabízí Ford pro Bronco Sport 2024 také černý vzhledový paket. Tento paket vybavuje Bronco Sport 17palcovými matně černými koly, matně černou grafikou na kapotě, černou střechou, černými akcentními znaky a kouřovým chromovaným oválem Ford. Řidič zde najde sedadla Sport Contour a upravený kryt airbagu s černým nápisem Bronco.

Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu

“Zákazníci vozů Bronco Sport si žádali elegantní černé provedení vozů F-150, Maverick a Mustang a my jim s novým paketem Black Appearance Package vycházíme vstříc,” říká Hyde. “Navazuje také na grafiku noční oblohy, kterou zákazníci Bronco Sport vidí na přístrojové desce, a je vybaven stříkající obrazovkou s Mléčnou dráhou.

Ford Bronco Sport 2024: vyzařuje letní náladu

Pro variantu výbavy Big Bend jsou k dispozici balíčky Free Wheeling a Black Appearance. Bronco Mountain se skládá z vodního přejezdu, testovací dráhy se zatáčkami, průjezdu hlubokým pískem a 38stupňového náklonu.

Fotografie a zdroj: Ford Motor Company.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Autobrezik