Mazda MX-5 2021: Technická data, změny, cena

Mazda

Zcela nová Mazda MX-5 2021 Miata si zachovává technologické a bezpečnostní prvky modelu, cenově dostupný charakter a hladkou jízdu. Mezi hlavní výhody patří rozumná cena, snadno použitelný manuální vrchol, vynikající manuální převodovka a temperamentní výkon. Datum vydání by mělo být podle důvěryhodných zdrojů zasvěcených do provozu Mazdy očekáváno do letošního podzimu.

Vůz nepochybně vzácným způsobem otevírá novou kapitolu legendárního roadsteru Mazdy. Jak je ve většině případů běžné, přepracovaný model obvykle přidá trochu na váze díky vyšší propracovanosti, ale toto vozidlo vzdoruje všem šancím a ve skutečnosti ztrácí působivou váhu 200 liber ze stávajícího modelu. A navzdory užívání tablet na hubnutí má vozidlo stále některá z nejnovějších zařízení a technologií, včetně vysoce kvalitního 7palcového displeje.

Reklamy, které přinášejí novinky, nejsou jen humbuk, protože přestavěná Mazda MX-5 2021 Miata je stejně dobrá jako reklama. Stejně jako Miatas předtím dokázala zůstat soustředěná, i když je silnice trochu zvlněná. Robustní motor pod kůží navíc nabízí dostatek energie pro udržení dobrých časů. Nadšení, s nímž řídí a zatáčí, překonává jen velmi málo vozidel ve své třídě.

Vzhledem k tomu, že vozidlo je poháněno rychlostí, musíte při řízení Miaty udělat určité kompromisy. Například prostor v kabině i kufru je minimální. Také hluk motoru může být občas otravný, zvláště pokud překročíte 6 000 otáček za minutu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnější barva a interiér – Mazda MX-5 2021 Miata

Roadster je k dispozici ve třech verzích: Sport, Club a Grand Touring.

Standardní výbava základní Mazdy MX-5 2021 Miata Sport zahrnuje Bluetooth audio a telefonní připojení, tempomat, elektrické příslušenství, kožený volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, tlačítkové zapalování, klimatizaci a LED zadní světla a světlomety , ručně zatahovatelná černá kapota se zadní skleněnou výplní a 16palcová kola z lehkých slitin.

Když si vyberete Mazda MX-5 2021 Miata Club, získáte internetové rádio Pandora / Stitcher / Aha, hlasové ovládání, další audio jack, audio systém Bose, vylepšený interiér, červené vnitřní švy, kryty zrcátek v černé barvě a rolovací pneumatiky , spoiler zadního rtu, sportovní přední kapotáž, letní pneumatiky, 17palcová kola, posilovač hluku motoru, diferenciál s omezeným prokluzem, vzpěra tlumiče, tlumič Bilstein a sportovní převodovka.

Pevná střecha Mazda MX-5 2021 Miata Grand Touring s manuální převodovkou má systém varování před opuštěním jízdního pruhu, varování před křížovým provozem, varování před mrtvými úhly, navigační systém, automatickou klimatizaci, vyhřívaná sedadla, kožené čalounění, textilie lemovaná horní část, automatické stěrače čelního skla, kryty zrcátek v barvě karoserie, automaticky stmívající zrcátka, automatické ovládání dálkových světel, adaptivní LED světlomety a vylepšení výkonu.

Automaticky vybavený Grand Touring je vybaven bezklíčovým vstupem a zapalováním, stejně jako LED denními světly.

Samostatné doplňky zahrnují bezklíčový přístup a zapalování, aerodynamickou sadu, přední brzdy Brembo, kovaná 17palcová kola BBS a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka.

Barvy exteriéru zahrnují Ceramic Metallic, Soul Red Metallic, Artic White a Jet Black Mica.

Specifikace motoru – Mazda MX-5 2021 Miata

Mazda MX-5 2021 trim Miata spuštění Edition inspirovat 2-litrové 4-cy motor, který dodává 148 liber točivého momentu a 155 koňských sil. Manuální převodovka je standardní, šestistupňová automatická je volitelná.

Mazda MX-5 2021 Miata klub Trimm během naší testovací jízdy byl schopen jít od 0 do 60 mph za pouhých 6,3 sekundy, což je rychlejší než u předchozího modelu, který řídil stejnými 5,8 sekundy na stejnou vzdálenost.

Hodnoty spotřeby paliva poskytované EPA pro ručně namontované kapotáže jsou 27/34/27 mpg ve městě / na dálnici / kombinované a zvyšují se na 27/36/30 mpg s automatem.

Cena a datum vydání Mazdy MX-5 2021 Miata

Kupující by měli očekávat, že základní Mazda MX-5 Miata je v roce 2021 vrátí pomocí MSRP od 24 915 eur a až 30 065 eur za špičkové Grand Touring vybavení. Pokud jde o datum vydání, dostupné údaje naznačují, že vozidlo bude uvedeno do prodeje před tímto podzimem.

Můžete si prohlédnout video Mazda MX-5 2021 Miata First Look pro rychlou rekapitulaci toho, co můžete očekávat.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.