Mazda CX-6 2021: Cena, interiér, technická data

Mazda

Podle zpráv japonské společnosti by mohla být Mazda CX-6 přidána do sestavy pro příští sezónu v roce 2021 . Někteří naši čtenáři však tento model znají jako CX-50. V každém případě bude zbrusu nová verze vydána krátce před další generací CX-5. Navíc budou tito dva sdílet stejnou platformu a motory. V loňském roce odhalilo konstrukční oddělení Mazdy potenciální vzhled nadcházející CX-6.

Exteriér se zdá být vhodnější pro crossover kupé než model SUV. Ať tak či onak, vylepšená verze CX-6 spadá mezi nejprodávanější model společnosti CX-5 a 7místný CX-8/9. Všechna tato vozidla jsou vyráběna buď v Hofu 1, nebo v Hofu 2 v Japonsku. Očekává se, že CX-6 bude na trhu do konce roku 2021. Rovněž se říká, že bude vybaven novou generací iterace podvozku SkyActiv a zcela novým pohonným ústrojím. Dlouho očekávaný vůz bude vyroben v továrně Mazda-Toyota v Alabamě.

design

Nadcházející Mazda CX-6 2021 přinese jedinečný a přitažlivější design exteriéru. Nový model bude mít také sportovnější vzhled s hranatějšími prvky a detaily. Očekávejte tedy kvalitnější vzhled než tradiční designový jazyk CX-5. Příchozí vozidlo má navíc všechny nezbytné vlastnosti, aby mohl být velmi úspěšný na různých trzích po celém světě.

Trh s SUV neustále roste. Japonská společnost se proto pokusí prosadit se zcela novými vozidly této řady. Nicméně, CX-6 2021 ponesou principy známého konceptu Koeru. Tento koncept je známý svými futuristickými liniemi karoserie a elegantním designovým jazykem.

Specifikace motoru Mazda CX-6 2021

Po příchodu zasáhne Mazda CX-6 prémiový konec třídy SUV v roce 2021 . Pod kapotou nového modelu bude pravděpodobně 2,5litrový čtyřválcový přeplňovaný motor. Totéž, co pohání větší CX-9. Tato bruska může také pohánět sedan střední třídy Mazda 6. Japonská automobilka rovněž plánuje přidat inovativní benzínové motory SkyActiv-X. Tyto motory používají ke zvýšení účinnosti vznětové motory a tradiční zapalovací svíčky.

✓ Můžete také zkontrolovat:

V roce 2018 jsme navíc měli možnost vidět rozhovor s prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Mazda Motor Corporation. V tomto rozhovoru generální ředitel uvedl, že automobilka plánuje vyrábět zcela novou řadu SUV. Společnost plánuje představit nový a odlišný model SUV ve spolupráci s oddělením výzkumu a vývoje. Cílovou skupinou jsou mladší zákazníci a malé moderní rodiny.

Výroba, cena a datum vydání Mazdy CX-6 2021

Mazda CX-6 2021 se bude vyrábět ve společném podniku výrobního závodu Toyota a Mazda v Alabamě. Tyto dvě společnosti se spojily a vytvořily společnost Mazda Toyota Manufacturing USA Inc.

Společně plánují výrobu 150 000 jednotek nových SUV Mazda. Navíc 150 000 Toyota Corollas přijde z nového závodu v Alabamě. Počáteční cena CX-6 však zatím není známa. Nový model bude k dispozici ve druhé polovině roku 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.