Ford S-Max 2022: Technické údaje, motory, ceny

Ford

Nový Ford S-Max 2022 Hybrid, Titanium, Datum vydání  – Tento nový  Ford S-Max 2022  je další fantastické MPV. Nejen, že je dodáván s hybridním pohonem, ale má také rozumnou cenu. Design stále funguje na 2. technologii. Nicméně, stejně jako u stávajícího produktu, budete provádět změny ve zcela novém produktu. Ford bude primárně vyrábět hrst nápojů externě. Blue-Oval Maker opět upřednostnil jednoduchý design. MPV se zdá být přiměřeně aktuální. Několik kupujících poznamenává, že design je trochu zastaralý. Interiér by mohl dostat kompaktní aktualizace, spolu s hybridním pohonem zůstane pro rok 2022 vždy nedotčen.

Vnější design

Tyto nadcházející verze mohou doznat malých změn v designu. Nadcházející Ford S-Max pro rok 2022 může vypadat stejně jako standardní palivový produkt. S-Max bude větší než tento Ford Escape, ale ne nijak drasticky. Je opravdu větší; také se zdá být účinný. Tento design vypadá osvědčený a moderní. Zpočátku lze vidět mnoho dobře definovaných čar. Přední rám nese lichoběžníkovou mřížku a další nerezové prvky.

Zdá se, že tento design stárne, jak uvádí nejnovější hodnocení zákazníků. Přední světla jsou ve srovnání s předními světly tenčí a závěr se zdá být jedinečný. V každém ohledu je zadní strana opět vintage designem z 90. let, využívající mnohem hranatější taktiku. Moderní zadní světla však tvoří zúžené ozdobné lišty v celém zadním krytu.

Vzhled interiéru

Interiér vašeho nejnovějšího  Fordu S-Max 2022  nebude vykazovat žádné výrazné změny. Naše společnost si určitě poradí i s drobnými rekonstrukcemi, které nejsou samozřejmé. To znamená, že mnohé z obrovských technických atributů, například proces infotainmentu, jsou nejmodernější, ušlechtilý vzhled a trendy design jsou zachovány. Tato palubní deska zůstává široká a v kabině se také nachází mnoho vysoce kvalitních komponentů.

Jeho MPV má navíc větší obrazovky, nábytek z přírodní kůže a vyhřívané autosedačky. Je to ideální vozidlo pro mnohem delší cesty, ale i výlety s přáteli a rodinou. Tento vnitřní prostor bude kromě prostoru pro nohy dostatečný. Bezpečnost by mohla být zlepšena novými řešeními. I tak ale mnoho funkcí nebude vyžadováno. Obecně platí, že tento nezbytný produkt vám poskytuje podobný typ bezpečnostního zařízení.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Ford S-Max 2022

Když dojde na ukázku, že Ford S-Max by mohl v roce 2022 využívat hybridní technologii, mohl by být kromě motorové jednotky připojen jakýkoli 2litrový trubkový motor s dobíjením baterie. Každá lithium-iontová baterie je ekvivalentní většině hybridních vozidel Ford Ford slibuje 39 mil na galon, což je mnohem více, než je žádoucí tvar. Některé automatizované 6stupňové převodovky jsou k dispozici jako standard. Alternativně zůstává systém AWD dostupný jako volitelná výbava. Tato hybridní pohonná jednotka může produkovat 180 koní a dokonce 200 lb-stop točivého momentu. Může být skvělé se s tím vypořádat a obvykle může být tento výlet klidný a snadný.

Datum vydání a cena Ford S-Max 2022

Nebude žádný povyk ohledně poplatků. Nejnovější produkt může mít jen drobné změny. Ve výsledku jsou tyto náklady stejné. Tento nadcházející Ford S-Max 2022 bude stát 37 500 eur. Tento základní plynový design začíná na 30 000 eurech. Jeho aktuální MPV by mohlo být k dispozici ke koupi během posledního čtvrtletí roku 2022. 

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.