Lexus RX450h 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Lexus RX450h 2022 Datum vydání, barevné možnosti, změna  – Tento Lexus RX už  nějakou  dobu neměl přístup ke crossoveru s velkým úsudkem, a pak musíme uznat, že to byla vhodná akce. Symbolizuje jeden z nejoblíbenějších typů jmen na všech ulicích. Tento vůz výrazně obohacuje naše sledování aktuálního módního roku 2016, abychom zajistili, že se na nějaké malé alkoholické koktejlky této délky můžeme prostě spolehnout.

Lexus RX450h 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Specialita

Elektrické předsíňové židle s deseti změnami orientace, stejně účinné jako teplo a proudění vzduchu, dělají z kabiny příjemné místo hned od začátku. Nechybí ani tři úpravy paměti, které jsem ještě nezažil jako zásadní. Dobrý den, standardní a nečinné předvolby!

Exteriér a interiér

Lexus RX450h 2022  má typ předběžný, že někteří lidé mohou také objevit ohlušující pro své chutě. Obrovský kolíkový gril BBQ gril se ujímá, ale ve skutečnosti pokračuje ve specializaci pro rok 2022. Přední světlomety jsou úhledné a poskytují vám znepokojivý pohled na nejlépe hodnocenou část umístění prvku automobilu. Elegantní vzhled je také v celé své kráse a působí dojmem plachetnice.

Je to osamělý pokles v systému, protože online herní systém F Computer je prodáván jako mnohem méně, téměř. Každý bungalov  Lexus RX450h 2022 se  jeví výrazně  tišší  než zvenčí, stejně efektivně jako objekt je mnohem atraktivnější. Solární panel na palubní desce solární energie je nyní nepořádek – mnohem méně, včetně vysoce kvalitního domácího vybavení a spousty dalšího spotřebního materiálu, se pravděpodobně nebude zdát hospodárné.

Lexus RX450h 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Uvnitř je Lexus RX450h 2022 prostorný, pohodlný a také moderní. Může se zaměřit až na pět odpočívajících cestujících a také na krásnou kabinu. Sezení v hlavním vozidle je bezpečné; Zadní sedadla, opětovně zvažovaná, by však rozhodně mohla povzbudit a zabrat také úžasné množství místa.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Ty jsou potaženy vysoce kvalitním, čistě přírodním koženým zbožím a také důsledně vybaveny zahřívacím systémem a know-how ventilace. Solární článek na palubní desce má 8 palců. Dotykový monitor s infotainment systémem, který lze také rozšířit na výrazně větší 12,3palcový displej.

Specifikace

Lexus RX450h 2022 dostane motor V-6 od 295 Hewlett Packard a je vybaven 8stupňovým automatickým paketem přístrojového vybavení. Motor je velmi účinný, stejně efektivní jako F sport je ještě živější. Získáte strategie řízení a dodávek, jako je Game S a také Eco a tak dále.

Lexus RX450h 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Měli bychom také vysvětlit formát R450H, což je hodně. Kromě toho tato konstrukce zahrnuje 3,5litrový motor V6 o výkonu 123 kW, který generuje celkovou energii 308. Spotřeba benzínu EPA na vesnici / ulici s touto odlišnou strukturou je 31/28 mpg (AWD).

Cena a datum vydání Lexus RX450h 2022

Lexus RX 450h 2022  musí být zahájeny letos, pravděpodobně na podzim. Pokud jde o cenu, věříme, že nebude uvedena dále pod 45 000 eur.