Lexus LC 500 2022: Interiér, motor a úpravy

Nový Lexus LC 500 kupé 2022 Bezpečnostní změna, specifikace, UVP  – Lexus LC se potácí mezi výkonnými kupé řady Lexus. Funguje spolu s RC F a GS F. Jemnost L se postupem času měnila a LC 500 by měl nejstylovější ocelový design, jaký lze v automobilovém světě vidět.

Jako nejdůležitější prémiový model je také více než současný, má velmi dlouhý seznam komfortních funkcí a největší atmosférický motor v oboru. Koncept Lexus LC byl představen na severoamerickém mezinárodním autosalonu v roce 2016.

LC 500 si zachoval obecný design koncepčního vozu, který se stal jeho trumfem. Na rozdíl od jiných kreativních vozidel vypadal LC 500 jako jeho koncepční avatar. Od vřetenové mřížky až po kompaktní trojité projektory v L-designu zůstala zachována většina poutavých designových prvků.

Specialita

Nový model 2022 umožňuje vydání nového dvoukloubového vícečlánkového vytahovacího systému. Je kovaný s hliníkovými prvky, díky čemuž je lehčí. Vinuté pružiny, lineární solenoidem ovládané nouzové tlumiče a lepivé stabilizátory pro techniky vjezdu do hospody a zadního stahování výrazně zlepšují řízení. Na zadním křídle se podavač otáčí již zmíněnou rychlostí, jede rychlostí 50 mph a vjíždí pod 25 mph.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Exteriér a interiér

Je to ohromující kupé, které se řídí, takže se můžete okamžitě soustředit, a téměř z jakékoli polohy zabraňuje tomu, aby věci rychle oslňovaly. Ukazuje, že Lexus téměř nezměnil vizuální přitažlivost LC pro rok 2022. Zůstaly proto prvky jako poloplovoucí střecha, stejně jako velká vřetenová mřížka a složitá zadní světla, která působí jako zbraň. 20palcové slitinové pneumatiky jsou normální.

Lexus LC 500 2022 Kupé  zachovala stejné rozměry jako v předchozím roce modelu, tj. O rozpětí 187,4 palce, rozvorem 113 palců, s tloušťkou 75,6 palce bez stěny zrcadla a výšce 53 palců. Porsche 911 je užší asi o tři“, takže když jste venku, můžete věnovat větší pozornost velikosti LC.

Interiér  Lexus LC 500 2022 kupé  byl navržen tak, aby byl pohodlný a zároveň vysoce kvalitní. Vyplněný kvalitním materiálovým obkladem je interiér esteticky žádoucí. Všechna tlačítka a displej jsou umístěny přesně tam, kde mají být, aby interiér získal design zaměřený na řidiče.

Krátce předtím bude vyhodnocena ergonomie kabiny a bude vytvořeno kolem 50 prototypů, aby bylo dosaženo dokonalé jízdní polohy tak, aby za žádných okolností nebyla napojena na dálnici. Stejně jako u všech recenzí luxusních vozů je výběr jednoho z výše uvedených vozidel náročným úkolem, pokud jde o styly exteriéru a vlastnosti. Prakticky všechna tato auta jsou představena a vyrobena v kupujících podle jejich vzhledu.


Specifikace

5,0litrový V8 pod kapotou generuje vysoce účinných 471 koní při 7300 otáčkách za minutu a 398 lb-stop točivého momentu při 4800 otáčkách za minutu. Motor Lexus je dobře známý, zejména jeho vzhled, díky němuž je na tomto seznamu poměrně bohatou volbou, i když jednoduché hodnocení výkonu motoru nemusí být mezi jeho významnými konkurenty patrné.

Funkčnost motoru a specifikace Lexus LC 500 2022 kupé jsou pozoruhodné. Přesto se zdá, že ve srovnání s jeho významnou konkurencí, zejména na vrcholu ‚Godzilly‘, Nissanu GT-R – doprovázeném BMW M850i ​​​​a Jaguarem F-Type.

Značný rozdíl je také v ceně, přičemž Lexus je z tohoto konkrétního seznamu nejlevnější. I když náklady na dopravu a doručení a některé alternativy rychle vytlačí zmíněný ceník Lexusu na 100 000 eur, bude pravděpodobně dostupnější.

Cestovní a administrativní rozměry Lexus LC 500 Coupe se s časovým přehledem LFA výrazně zvýšily. Přidání nových funkcí nejen zlepšilo kvalitu, ale vyvážení se zvýšilo desetinásobně. Tento vůz, požadovaný jako Lexus LC 500 Coupe 2022, je uspokojivý pro řízení. Lexus LC 500 pro rok 2022 si všímá snadného opakování vybavení a vědeckého výzkumu, který přináší docela zajímavý výsledek.

Cena a datum vydání Lexus LC 500 2022 kupé

Lexus LC 500 2022 Coupe  je k dispozici a je k dispozici na internetových stránkách značky Lexus. I tak je na LC 500 nová kapotáž kabrioletu, kterou lze odhalit. Tento nový model zaujme své místo na identické platformě GA-L a bude mít aktuální informační a zábavní systém a jedinečné barevné alternativy. Ceny za LC 500 Coupé jsou 92 950 eur a kabriolet má mít cenu více než 100 000 eur.

Autobrezik