Infiniti Q70 2022: specifikace, cena, datum vydání

Někteří si myslí, že luxusní limuzíny jsou mrtvé, jiní si myslí, že pro taková vozidla je na trhu stále dost místa. Domníváme se, že první názor na mysl Infiniti byl zaujat v době, kdy byla před několika lety ukončena výroba Q70. To však nebyl hlavní důvod jejího konce. Prodeje byly velmi nízké a tento model se v oblíbenosti nikdy nedokázal rovnat německým konkurentům. Německé luxusní sedany jsou i dnes stále velmi oblíbené a dokazují, že taková vozidla mají v době crossoverů stále budoucnost. To je důvod, proč se o Infiniti Q70 2022 a jeho návratu šíří mnoho zvěstí .

Logicky jsou strážníci v klidu. Na druhou stranu různé neoficiální zprávy naznačují, že bychom tento sedan mohli vidět zpět na trhu. Nová generace by přinesla různá vylepšení a přehršel nových konstrukčních řešení. Doporučujeme, abyste byli zdrženliví ke všemu, co se dočtete v následujících odstavcích.

Infiniti Q70 se vrací v roce 2022

Až se tento typový štítek vrátí, bude mít pravděpodobně mnoho rozdílů od předchozí generace. Předchozí model se totiž vyráběl celou dekádu, a tak je těžké vymýšlet designová řešení, která by nepůsobila zastarale. Proto používáme pro Infiniti Q70 2022 zcela nový design.

Jedna z prvních věcí, která mě napadne, je platforma. Nissan údajně pracuje na zcela nové platformě, která potlačí všechna budoucí elektrifikovaná vozidla. Mohl pojmout jak hybridní, tak plně elektrické pohonné jednotky.

Nový Infiniti Q70 2022 by mělo zlepšit v mnoha ohledech a jedním z nich je manipulace. Předchozí generace příliš nereagovala na ovladatelnost a očekáváme, že inženýři budou schopni tyto problémy opravit, protože agilní a sportovní ovladatelnost je něco, co mají řidiči moderních luxusních sedanů na seznamu priorit.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Mimo

Pokud jde o design exteriéru, předpokládáme, že se designéři budou držet stejného základního přístupu. Jinými slovy, viděli bychom luxusní sedan střední velikosti konkurující modelům jako Mercedes-Benz třídy E, Audi A6 atd. Mějte však na paměti, že předchozí generace měla také nataženou verzi, která patřila do segmentu plné velikosti.

V každém případě si zakládáme na štíhlém a atraktivním designu. Infiniti v posledních letech odhalilo několik koncepčních vozů, takže nepochybujeme, že nové Infiniti Q70 2022 by se některým z nich podobalo. Designéři Infiniti mají prostě ten luxus inspirovat se na mnoha místech.

Vnitřní

Předchozí generace měla několik vážných problémů a ten největší byl uvnitř. Celková kvalita prostě nebyla na úrovni německých závodníků. Mnoho povrchů bylo pokryto plastem, který je v moderním luxusním sedanu těžko představitelný. Proto si zakládáme na mnohem lepší kvalitě, ať už jde o materiály nebo Fit & Finish. Samozřejmě se také spoléháme na plnou nálož technických funkcí, včetně nejnovějších technologií infotainmentu. V kombinaci se super krásnými materiály by měla kabina vypadat ještě elegantněji.

Kromě vysoké úrovně luxusu by tato limuzína měla nabídnout spoustu prostoru. Očekávali bychom pár prostorných a pohodlných řad sedadel, zatímco protažená verze by byla ještě působivější.

Infiniti Q70 2022 jde na elektrický pohon

Až přijde, bude nové Infiniti Q70 v roce 2022 celé o elektrifikaci. Standardní benzínové verze nejsou nabízeny. Místo toho by základní modely přišly jako hybridy. Předpokládáme, že Nissan by implementoval stejnou technologii e-Power, jakou jsme viděli v novém Qashqai. Nový hybrid využívá jako generátor benzínový motor, přičemž kola pohání elektromotor. Toto nastavení nabízí kvalitu jízdy podobnou EV s okamžitou odezvou na plyn při všech rychlostech.

Samozřejmě bychom se v určité chvíli dočkali i plně elektrické verze. Taková pohonná jednotka by však pravděpodobně nebyla připravena na první uvedení v příštím roce.

Datum vydání a cena Infiniti Q70 2022

Infiniti Q70 2022 je stále jen fáma, ale stejné zvěsti naznačují, že to bude hit na trhu již v příštím roce. Pokud jde o cenu, předpokládáme, že základní verze by stály kolem 55 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis