Infiniti QX60 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Infiniti v nadcházejících letech způsobí v segmentu SUV crossover mnoho vzrušení.  Zvláštní pozornost bychom měli  věnovat modelu  Infiniti QX60 2021  . Po zavedení elektrického sedanu QS sedanem byl tento koncept aplikován na rozsah crossoverů společnosti. Zcela  nový  QX60 2021  bude něco jiného.

Tento model nese nový designový jazyk Infiniti a poběží na nové platformě. Nicméně,  QX60 2021  dostane plně elektrický hnací ústrojí, které se vyrábí ve spolupráci s Nissan. Kromě elektrického modelu obdrží standardní model nové turbo motory. Pokud jde o interiér, pohodlí bude úžasné. Nejlepší věc kolem roku 2021 je zcela nový informační systém.

Infiniti QX60 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Vnější změny Infiniti QX60 2021

Letos společnost Infiniti uvedla na trh nový elektrický sedan, QS Inspiration. Tento sedan byl prvním příkladem budoucích plánů Infiniti. Viděli jsme nejnovější designový jazyk společnosti. Druhou je zcela nová platforma, do které lze umístit elektrický pohon. Vypadá skvěle a některé tipy připomínají designový jazyk Nissan.

Nissan samozřejmě hrál důležitou roli v novém směru designu Infiniti. Koneckonců, Infiniti je prémiovým segmentem Nissanu. Design vypadá luxusně a futuristicky. Stále čekáme na podrobnosti o projektu  Infiniti QX60 2021  . Můžeme však očekávat spoustu chromových úprav, vynikající aerodynamiku a stříbro. Nemluvě o prémiových kolech a nejnovějších high-tech funkcích.

Infiniti QX60 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Nový informační systém

Na rozdíl od současného modelu  vypadá nový model  Infiniti QX60 2021 štíhlejší. To platí také pro konstrukci kabiny. Interiér bude velmi kvalitní a ostřejší než dříve. Tento crossover střední velikosti přinese mnoho inovací. To zahrnuje nové vnitřní prvky, zvýšenou bezpečnost a nové čalounění. Díky nové platformě má více prostoru než kdykoli předtím.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nejdůležitější změnou však bude zcela nový informační systém. Společnost Infiniti uvede tento systém na všechny modely v blízké budoucnosti. Zcela nový multimediální systém bude fungovat rychle a bude zjednodušen. Infiniti poskytuje skvělé služby a mnoho dalšího. Větší displeje nabízejí plnou kontrolu dotykem. Infiniti také nabízí konfiguraci s duální obrazovkou.

Infiniti QX60 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Elektrický pohon

Podle mnoha pověstí je nyní oficiální. Infiniti QX60 2021  dostává svou první elektrickou hnací soustavu. A i když jsou tyto informace bezpečné, neznáme přesné specifikace. Na druhé straně bude určitě existovat dvoumotorové nastavení.

Tato konfigurace poskytuje přibližně 300 mil elektrického dosahu. Elektrický pohon však přijímá lithium-iontovou baterii o výkonu 85 kWh namontovanou na podlaze. Celkový výkon je přibližně 300 hp. Systém Infiniti také standardně nabídne pohon všech kol.

Nové turbo motory

Elektrický pohon nebude jedinou volbou. Druhá generace modelu Infiniti QX60 2021 bude i nadále nabízet standardní typy motorů. Zpočátku má tento crossover střední velikosti alespoň jeden turbo motor. 3-litrový dvojitý turbo nahradí stávající 3,5-litrový V6. Nový výkon poskytuje 300 koňských sil a točivý moment 295 lb / ft. Infiniti také nabídne vysoce výkonnou verzi.

Tato verze bude poháněna novou soupravou twin-turbo, která vyprodukuje více než 400 koňských sil a 350 liber stop. Můžeme také počítat s novou převodovkou CVT.

Infiniti QX60 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Cena a datum vydání Infiniti QX60 2021

Nová elektrifikovaná platforma pohonu všech kol a nový informační systém dále zvýší cenu. Navíc model  Infiniti QX60 2021  získává nové turbo motory.

Z tohoto důvodu nyní stojí průměrný crossover kolem 47 000 EUR. Úrovně horního oříznutí stojí kolem 55 000 EUR a nová vysoce výkonná varianta stojí kolem 65 000 EUR. QX60 2021  bude spuštěn na podzim roku 2020.