Lexus LX 2021: specifikace, cena, datum vydání

K dispozici jsou nové obrázky připravovaného  modelu Lexus LX 2021  a několik občerstvení. Tento model vychází z legendární Toyota Land Cruiser a nabízí atraktivní vzhled a řadu změn v interiéru.

Zajímavé je, že představí také několik aktualizací pod kapotou. Model LX570 je stále poháněn motorem V8 o objemu 5,7 litru. Zprávy však uvádějí, že nový motor bude použit v nadcházejícím modelu LX600. Tento spekulativní model bude používat 3,5litrový motor V6 s dvojitými turbodmychadly. Očekává se, že nová generace Lexus LX bude uvedena na trh počátkem roku 2020.

Lexus LX 2021 Venkovní občerstvení

K dispozici jsou nové obrázky modelu  Lexus LX 2021  , občerstvení můžete vidět na první pohled venku. U většiny změn vpředu a vzadu vypadá SUV Lexus LX expresivněji.


Jak již bylo zmíněno, LX je založen na populární Toyota Land Cruiser. Po několika novinkách však bude nová generace LX na nové platformě nákladních vozidel TGNA. Přední panel byl nějak změněn a je zde nová maska ​​chladiče i mlhová světla. Zezadu používá výrobce opticky vynikající zadní světla, která sahají po celé šířce karoserie LX. Kromě toho vidíme nový chromovaný dvojitý výfukový systém, který dodává sportovnější vzhled.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Interiérový design a vlastnosti

Model Lexus LX 2021  se aktualizuje. Výrobce nahradí zastaralé technologie a materiály novými. Některé funkce jsou však zachovány. Svěží kabina zdobí krásné kůže a atraktivní dřevěné ozdoby. Nová je také palubní deska a podle nejnovějších informací dostane Lexus LX velkou 12,3palcovou obrazovku.


Navigace, vysoce kvalitní audiosystém a čtyřzónová automatická klimatizace jsou součástí standardní výbavy. Volitelně získáte 11,6palcový zábavní systém se dvěma obrazovkami, porty USB druhé řady a dalšími ovládacími prvky klimatizace a zvuku.

Nový Lexus LX 2021  je obrovské SUV, které nabízí prostorné kabiny. Tento model má 34,6 kubických stop nákladového prostoru za zadním sedadlem. Pokud zvolíte 8místný model, maximální nákladový prostor se sklopenými sedadly je 83,1 kubických stop.

Specifikace hnacího ústrojí, rychlost tažení

Nový  Lexus LX 2021  je robustní a elegantní SUV vybavené výkonným motorem V8 o objemu 5,7 litru. Tento motor je k dispozici také u některých modelů Dodge a Chrysler. Díky nové architektuře nákladních vozidel a použití lehčích materiálů nabízí toto SUV více síly než dříve.

Podle nejnovějších zpráv bude mít nový Lexus LX místo 416 hp 416 hp a 442 lb-ft. S tímto motorem může LX odtáhnout maximálně 7 000 liber.

Cena a datum uvedení modelu Lexus LX 2021 na trh

Datum uvedení  Lexusu LX  do roku 2021 by mělo padnout v roce 2020. Toto nové SUV bylo přepracováno a vypadá sportovněji. Díky tomu je připravovaný model připraven konkurovat modelům jako Audi Q7, Cadillac Escalade, Infiniti QX80, Mercedes-Benz GLS-Class a Volvo XC90.

Cena dvouřadé / pětimístné verze je 86 500 $ a třířadá / 8místná LX začíná na 90,00 €. Jak již bylo zmíněno, bude existovat více konfigurací. Například sportovní balíček, který vypadá agresivněji a je dodáván s elegantními koly, stojí dalších 6 920 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)