Toyota Crown Kluger 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nyní kolují zvěsti z doby před několika měsíci. Včera unikly fotografie připravované Toyoty Crown Kluger 2022 a toto SUV má krásný styl. Toto vozidlo však ještě nebylo oficiálně oznámeno Toyotou v Číně, ale debutovat by mohlo v Auto Shanghai později tento měsíc.

Pokud jste to nevěděli, Toyota Crown je jedním z nejstarších štítků v automobilovém průmyslu. Tento model byl představen již v roce 1955 a v současné době je ve své patnácté generaci. Na povrch se dostaly obrázky chystané Toyoty Crown Kluger a právě jsme získali nějaké informace o jejích specifikacích. Zde je to, co zatím víme o nadcházející Crown Toyota Kluger.

Toyota Crown Kluger 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Design Toyota Crown Kluger 2022

Nová Toyota Crown Kluger 2022 vypadá téměř identicky jako Highlander. Je zajímavé, že Toyota Highlander je na některých trzích, jako je Austrálie, známá jako „chytrá“. Na rozdíl od SUV Highlander byla Crown v minulosti k dispozici v několika karosářských stylech. Tento model byl k dispozici jako pickup, kupé a kombi. I když je styl exteriéru podobný, nové SUV Crown se od Highlanderu v mnoha ohledech liší.

Předně, přední nárazník vypadá mnohem lépe s atraktivnější černě lakovanou mřížkou a tvarovanými světlomety. Odznak na nose nám také pomáhá na dálku identifikovat korunního Klugera.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Moderní interiér

Uvnitř bude nadcházející Toyota Crown Kluger 2022 stejná jako Highlander. Nabízí velmi prostornou kabinu a pohodlná sedadla, včetně sedadel potažených látkou u základního modelu. Nicméně, stejně jako u Highlanderu, horní obložení je dodáváno s prošívanou kůží a mnoha vymoženostmi.

Nákladový prostor je působivý a nové SUV nabízí 16 kubických stop použitelných za zadním sedadlem. Když jsou složeny druhé a třetí řady, kupující získají přes 84 kubických stop. Základní model by měl obsahovat 8směrně elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, třízónovou automatickou klimatizaci, 8palcový dotykový displej infotainmentu, kompatibilitu Apple CarPlay / Android Auto / Amazon Alexa, satelitní rádio, čtyři USB porty a bezklíčový vstup / zapalování.

Toyota Crown Kluger 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specifikace hnacího ústrojí Toyota Crown Kluger 2022

Pod kapotou nejnovější Toyota Crown Kluger s největší pravděpodobností nasadí nový hybridní systém v roce 2022 . Podle mnoha zpráv bude tento model využívat osvědčený 2,5litrový benzínový-elektrický pohon, který dodává 189 koní.

Mohly by však být nabídnuty další možnosti motoru, které budou odhaleny s uvedením tohoto modelu. Zatím víme, že bude používat šestistupňovou automatickou převodovku, ale očekáváme také více možností konečného produktu.

Toyota Crown Kluger 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum vydání, cena

Po tolika pověstech přichází nová Toyota Crown Kluger 2022 . Poslední vydání má atraktivní design a připomíná svého bratra Toyota Highlander. Z informací, které kolují na webu, by se chystané SUV mohlo objevit na autosalonu v Šanghaji, který se bude konat ještě tento měsíc.

Toyota Crown Kluger je však prémiové SUV, které je k dispozici pouze na čínském trhu. Podle spekulací bude tento model stát kolem 30 000 EUR, což je o 4 000 EUR méně než model Highlander.