Toyota Kluger Hybrid 2021: specifikace, cena, datum vydání

Podle nedávných oznámení Toyota potvrdila, že pracuje na novém hybridním smart. Kvůli situaci s Covid-19 si však Australané budou muset na nový Toyota Kluger Hybrid 2021 počkat až do příštího roku   . Pokud nevíte, Smart je sedmimístné SUV, které je v Austrálii velmi populární. Je to také druhý nejlepší model v Austrálii po modelu LandCruiser Prado.

Tento model je založen na nejnovější modulární platformě Toyota a nabízí dokonalý a atraktivní vzhled. Kluger Hybrid není prvním modelem od tohoto výrobce.

Hybridní vylepšení Toyota Kluger do roku 2021

Byl oceněn design exteriéru  nejnovější Toyota Kluger Hybrid 2021  . Tento model nabízí mnoho vylepšení oproti základnímu modelu. Je založen na globální architektuře společnosti nové generace.


Podle informací společnosti nová architektura umožní návrhářům vytvářet delší a expresivnější budovy. Díky tomu bude mít nový Kluger flexibilnější interiér. Můžete také očekávat rozsáhlý nákladový prostor. Pokud jste nevěděli, ten moudrý sdílel mnoho prvků s Highlanderem.

Kabina vypadá velmi pohodlně

Připravované australské hybridní SUV bude mít uvnitř zvýšenou kabinu. Obecně vidíme uvnitř hodně podobností jako v Toyota Highlander. Když nastupujete do tohoto SUV, poprvé si všimnete velkého 12,3palcového dotykového displeje, který je velmi funkční. Tento model je také velmi pohodlný a nabízí vynikající prostor pro nohy pro všechny cestující.


✓ Můžete také zkontrolovat:

K dispozici je digitální head-up displej a systém Toyota Safety Sense 2.0. Podle výrobce bude nový systém zahrnovat autonomní nouzové brzdění, automatické řízení, adaptivní tempomat a rozpoznávání dopravních značek.


Specifikace Toyota Kluger 2021 Hybrid

Nová generace modelu  Toyota Kluger Hybrid 2021  bude velmi spolehlivým SUV. Jak již bylo zmíněno dříve, smart představí mnoho změn. Kromě velkého pohodlí a technických vylepšení má toto SUV také velmi výkonný motor. Pod kapotou tohoto sedmimístného modelu je umístěn benzínový čtyřválcový motor 2,5 l Atkinson. Stejný motor pohání slavné modely RAV4 a Camry. Kromě tohoto motoru však nový Kluger bude používat dva elektromotory. Podle Toyoty bude navíc celý systém schopen produkovat 179 kW.

Konečně bude připravovaný model standardně vybaven plynule měnitelnou převodovkou a pohonem všech kol. Kromě hybridního modelu bude výrobce nabízet také zážehový motor V6 o objemu 3,5 litru. Očekává se, že nová V6 bude dodávat 218 kW prostřednictvím osmistupňové automatické převodovky.

Datum vydání a cena

Zcela  nová Toyota Kluger 2021  přinese řadu vylepšení. Tento model získává poprvé lepší design a hybridní pohon. Po několika zpožděních kvůli koronovému viru bude nová Toyota Kluger Hybrid k dispozici v Austrálii v první polovině roku 2021.

Cena nového modelu zůstává záhadou. Stávající smart stojí mezi 45 000 a 70 000 eur. Vzhledem k tomu, že hybridní motor bude pohánět novou generaci Toyoty Kluger, cena by mohla začít na 50 000 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)