Chevrolet Equinox 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Chevrolet Equinox 2022 se dostane na trh později příští rok. V současné době je to nejprodávanější SUV značky a nadále očekáváme dobré prodeje. Chevy představí různá vylepšení, včetně přepracovaného exteriéru a většího pohodlí v kabině. Equinox už vypadá dobře a nabízí spoustu prostoru v interiéru.

Zatímco SUV Equinox přichází se sportovní atmosférou, výbava RS je nejsportovnější variantou, jakou můžete dostat. Toto SUV bude i nadále soutěžit s modely jako Ford Escape, Toyota RAV4 a Honda CR-V. Cena půjde mírně nahoru, i když nevíme, zda Chevrolet plánuje zlepšit výkony.

Chevrolet Equinox 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Redesign exteriéru 2022 Equinox22

Exteriér Chevrolet Equinox 2022 je přepracován. Podle nejnovějších informací Equinox dorazí jako model příští generace. To znamená, že očekáváme výrazné kosmetické změny. Přední zástěra má širší mřížku a působí agresivněji. Pokud toužíte po prémiovějším materiálu, přichází výbava Premier s novou lesklou černou chromovanou mřížkou, LED světlomety a promítáním loga na dveře zavazadlového prostoru.

Základní kapotáž také představí zadní světla LED a nové čtyřdílné výfukové kanály. Zatímco Equinox vypadá sportovně a stylově zároveň, výbava RS je výrazně sportovnější. Tato varianta je dodávána s lesklou černou mřížkou, 19palcovými koly a zčernalými odznaky.

Chevrolet Equinox 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Interiér a aktualizace

Zcela nový Chevrolet Equinox 2022 opět představí aktualizace interiéru. Jedná se o dvouřadé SUV s prostorem pro pět cestujících. Pohodlí se zvyšuje, zatímco vnitřní prostor je zachován. Sedadla jsou podpůrná a Chevrolet nabízí řadu prémiových materiálů. Hlavním prvkem interiéru je dotykový displej umístěný uprostřed palubní desky. Stejně jako dříve bude k dispozici pět variant výbavy. Modely základní úrovně standardně nabízejí látkové čalounění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Horní panely jsou však vybaveny standardními koženými sedadly. Základní výbava „L“ je vybavena bezklíčovým vstupem, čtyřmi USB porty, Bluetooth a startem stisknutím tlačítka. Špičkový model Equinox Premier je však plný luxusu a jedinečných věcí. Výbava RS má nové černé čalounění s červeným prošíváním a speciální hlavici řadicí páky RS. Koneckonců, Equinox nabízí více než solidní nákladový prostor, 63,9 kubických stop prostoru, abychom byli konkrétnější.

Chevrolet Equinox 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Technické údaje, převodovka, zatížení přívěsu

Chevrolet Equinox 2022 příští generace bude uveden na trh se dvěma možnostmi motoru. První možností je menší 1,5litrový motor o výkonu 170 koní. Opět je k dispozici 6stupňová automatická převodovka. Pokud chcete větší výkon, větší a volitelná 2,0litrová turbo jednotka dokáže dodat 252 koní. Tato varianta představí novou 9stupňovou automatickou převodovku.

Pokud jde o kapacitu tažení, základní výbava dokáže táhnout až 1 500 liber. Na druhou stranu výběr volitelného motoru vám poskytne 3 500 liber tažné kapacity. V tuto chvíli nevíme, zda Chevy plánuje dodat novou možnost hnacího ústrojí nebo vylepšit stávající řadu motorů.

Chevrolet Equinox 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum vydání Chevrolet Equinox 2022, cena

Cena nového Chevrolet Equinox 2022 bude začínat zhruba na 25 500 eurech. To znamená, že cena bude mírně zvýšena, ale horní výbava bude stále stát přes 40 000 eur. Chevy uvede na trh nové SUV Equinox ve druhé polovině roku 2021.