Chevrolet Traverse 2022: specifikace, cena, datum vydání

Pokud hledáte model s pohodlnou kabinou podobnou minivanu, nový Chevrolet Traverse SUV 2022 je vždy skvělou volbou. Nejnovější oznámení nové generace může rodinné výlety na cestách ještě více zpříjemnit. Traverse je velký model v segmentu středně velkých SUV.

Tento model má jednu z největších dostupných nákladních ploch. SUV Traverse konkuruje Toyotě Highlander, Kia Telluride a Ford Explorer. Robustní motor V6 pod kapotou poskytuje slušný výkon a nízkou spotřebu paliva. Prodej bude zahájen později v roce 2021.

Chevrolet Traverse 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Redesign Traverse 2022

Chevrolet Traverse 2022 je, jak již bylo zmíněno, jedním z největších SUV na trhu střední velikosti. Tento model je dlouhý 204 palců. Traverse má teoreticky stejnou délku jako model Tahoe v plné velikosti. Jeho identifikaci pomáhá obrovská maska ​​chladiče a LED světlomety, připomínající Camaro. Každá varianta výbavy však nabízí něco zvláštního.

Nejrozšířenější je například sportovní model RS s mnoha černými akcenty a širšími 20palcovými ráfky. Nechybí ani červené akcenty a exkluzivní kola. Výbava Redline Edition a Premier je mnohem odvážnější a sportovnější. Koneckonců, varianta výbavy High Country s dechberoucími 20palcovými litými koly a dalšími chromovými akcenty je nejvyšší třídou.

Chevrolet Traverse 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Aktualizace interiéru

Nadcházející Chevrolet Traverse 2022 má tři řady sedadel a prostor pro sedm cestujících uvnitř. Po sklopení zadních sedadel vznikne neuvěřitelná kapacita nákladu. Jak již bylo zmíněno dříve, kabina připomíná minivan a traverza je kompaktnější než u jejích hlavních konkurentů. Za třetí řadu sedadel se vešlo v podstatě šest kufrů, což je fantastické.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Každá varianta výbavy nabízí vynikající komfort a množství základních funkcí. Většinu funkcí však najdete v horní části modelové řady High Country. Jednoduchý 7 “dotykový displej je standardem, ale 8“ dotykový displej je k dispozici jako volitelná výbava. Obě verze nabízejí atraktivní uživatelské rozhraní a rychlou odezvu.

Chevrolet Traverse 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Převodovka, MPG

2022 Chevrolet Traverse se nezavedou nové volby pohonné jednotky. Toto SUV má 3,6litrový motor V6 s výkonem 310 koní. Chevrolet také prodává devítistupňovou automatickou převodovku pro rychlejší řazení.

Výkonný motor V6 je jedním z nejspolehlivějších motorů na trhu střední třídy. Má také stop-start systém, takže spotřeba paliva je vynikající. Ve skutečnosti dosahuje Traverse 27 mpg na dálnici, což je více než čísla, která nabízejí někteří jeho konkurenti.

Datum vydání Chevrolet Traverse 2022, cena

Pokud jde o náklady, nový model by byl dražší než jeho předchůdce. Chevrolet Traverse 2022 nyní bude stát 33.000 eur, výrazné zlepšení. Bez ohledu na to je model 2022MY o téměř 3 000 eur dražší než ten předchozí. V každém případě si myslíme, že cena je vzhledem k výkonu Traverse přiměřená. Špičkové vybavení High Country by vás stálo kolem 60 000 eur. Očekává se, že prodej začne ve druhé polovině roku 2021, tedy zhruba v září.