Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání

Jedním z nejsvalnatějších SUV je určitě nový Chevy Blazer 2022 . Tento model nevypadá méně agresivně než Chevy Camaro. Obecně sdílí mnoho podnětů se sportovním vozem Camaro a je vybaven elegantními světlomety, masivní dvoustupňovou mřížkou a vysokými blatníky.

Nejnovější Chevy Blazer navíc nabízí prostornou kabinu se dvěma pohodlnými řadami sedadel. Interiér je moderní a standardní technologie zahrnuje 8palcový dotykový displej, Apple CarPlay, Android Auto, WLAN hotspot, audio systém se šesti reproduktory a čtyřmi porty USB. Chevy zatím neprozradil datum vydání Blazeru, ale mnozí věří, že se nový model dostane na trh v létě.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Chevy Blazer 2022 se stejně ostrým designem

Chevy v roce 2019 oživil ikonický štítek Blazer. V podstatě se toto dvouřadé SUV brzy stalo jedním z nejprodávanějších modelů Chevrolet. Obecně je ve svém segmentu středně velkých SUV atraktivní a velmi konkurenceschopný. Chevrolet Blazer vstupuje do třetího modelového roku a bude se jednat o přenosný model.

Stejně jako jeho předchůdce přichází i nástupce se stejně ostrým designem, se kterým konkurence nemohla vůbec držet krok. Jak jsem řekl, toto SUV má mnoho odkazů na slavný sportovní vůz Camaro. V zásadě existuje většina podobností na předním panelu a na zadní straně. K Blazer 2022 funkce poutavý štíhlé světlomety, masivní mřížka dvoustupňový a vysoké blatníky. Vzadu je šikmá linie střechy, zadní spoiler a velké sportovní výfukové otvory. K dispozici by měla být i varianta RS se sportovnějším vzhledem.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Interiér s více vysoce kvalitními materiály

Stejně jako mírné změny exteriéru má sako stejný atletický design interiéru. Pro segment střední velikosti nabízí Blazer velmi prostornou a pohodlnou kabinu se dvěma řadami sedadel. Obecně je interiér vybaven mnoha prémiovými prvky, které ostatní konkurenti nevidí. Kabina je jedinečná a sako je vybaveno velkými kruhovými vzduchovými tryskami a rychloměrem uprostřed sdruženého panelu přístrojů.

Pokud jde o technologii, sako je dodáváno s mnoha standardními modely. Toto úžasné SUV má 8palcovou dotykovou obrazovku, Apple CarPlay, Android Auto, Wi-Fi hotspot, audio systém se šesti reproduktory a čtyři USB porty. Navigace, audio systém Bose s osmi reproduktory a bezdrátové nabíjení smartphonů jsou stále součástí volitelné výbavy.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Možnosti motoru

Chevrolet nabídne pro Blazer tři varianty motoru. Standardní motor se skládá z 2,5litrového čtyřválcového motoru s výkonem 193 koní a točivým momentem 188 liber. Tento motor je poháněn pouze předními koly. Výrobce však také nabízí přeplňovaný 2,0litrový čtyřválcový motor, který je výkonnější s výkonem 227 koní a točivým momentem 258 lb-ft.

Poslední a nejvýkonnější je 3,6litrový motor V6, který produkuje 308 koní a točivý moment 270 lb-ft. Na rozdíl od prvních dvou motorů je tento standardně vybaven pohonem všech kol. Nástupce je také spárován s devítistupňovou automatickou převodovkou.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum vydání Chevy Blazer 2022, cena

Vydání nového Chevrolet Blazer 2022 zatím nebylo oznámeno. Podle mnoha zpráv má však obnovené SUV střední velikosti předpokládané datum prodeje v létě 2021. Jako přenosový model bychom měli předpokládat, že zůstane ve stejném cenovém rozpětí od 29 995 EUR do 43 695 EUR s cílové poplatky.