Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání

Jedním z nejsvalnatějších SUV je určitě nový Chevy Blazer 2022 . Tento model nevypadá méně agresivně než Chevy Camaro. Obecně sdílí mnoho podnětů se sportovním vozem Camaro a je vybaven elegantními světlomety, masivní dvoustupňovou mřížkou a vysokými blatníky.

Nejnovější Chevy Blazer navíc nabízí prostornou kabinu se dvěma pohodlnými řadami sedadel. Interiér je moderní a standardní technologie zahrnuje 8palcový dotykový displej, Apple CarPlay, Android Auto, WLAN hotspot, audio systém se šesti reproduktory a čtyřmi porty USB. Chevy zatím neprozradil datum vydání Blazeru, ale mnozí věří, že se nový model dostane na trh v létě.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Chevy Blazer 2022 se stejně ostrým designem

Chevy v roce 2019 oživil ikonický štítek Blazer. V podstatě se toto dvouřadé SUV brzy stalo jedním z nejprodávanějších modelů Chevrolet. Obecně je ve svém segmentu středně velkých SUV atraktivní a velmi konkurenceschopný. Chevrolet Blazer vstupuje do třetího modelového roku a bude se jednat o přenosný model.

Stejně jako jeho předchůdce přichází i nástupce se stejně ostrým designem, se kterým konkurence nemohla vůbec držet krok. Jak jsem řekl, toto SUV má mnoho odkazů na slavný sportovní vůz Camaro. V zásadě existuje většina podobností na předním panelu a na zadní straně. K Blazer 2022 funkce poutavý štíhlé světlomety, masivní mřížka dvoustupňový a vysoké blatníky. Vzadu je šikmá linie střechy, zadní spoiler a velké sportovní výfukové otvory. K dispozici by měla být i varianta RS se sportovnějším vzhledem.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Interiér s více vysoce kvalitními materiály

Stejně jako mírné změny exteriéru má sako stejný atletický design interiéru. Pro segment střední velikosti nabízí Blazer velmi prostornou a pohodlnou kabinu se dvěma řadami sedadel. Obecně je interiér vybaven mnoha prémiovými prvky, které ostatní konkurenti nevidí. Kabina je jedinečná a sako je vybaveno velkými kruhovými vzduchovými tryskami a rychloměrem uprostřed sdruženého panelu přístrojů.


Pokud jde o technologii, sako je dodáváno s mnoha standardními modely. Toto úžasné SUV má 8palcovou dotykovou obrazovku, Apple CarPlay, Android Auto, Wi-Fi hotspot, audio systém se šesti reproduktory a čtyři USB porty. Navigace, audio systém Bose s osmi reproduktory a bezdrátové nabíjení smartphonů jsou stále součástí volitelné výbavy.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Možnosti motoru

Chevrolet nabídne pro Blazer tři varianty motoru. Standardní motor se skládá z 2,5litrového čtyřválcového motoru s výkonem 193 koní a točivým momentem 188 liber. Tento motor je poháněn pouze předními koly. Výrobce však také nabízí přeplňovaný 2,0litrový čtyřválcový motor, který je výkonnější s výkonem 227 koní a točivým momentem 258 lb-ft.


Poslední a nejvýkonnější je 3,6litrový motor V6, který produkuje 308 koní a točivý moment 270 lb-ft. Na rozdíl od prvních dvou motorů je tento standardně vybaven pohonem všech kol. Nástupce je také spárován s devítistupňovou automatickou převodovkou.

Chevy Blazer 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum vydání Chevy Blazer 2022, cena

Vydání nového Chevrolet Blazer 2022 zatím nebylo oznámeno. Podle mnoha zpráv má však obnovené SUV střední velikosti předpokládané datum prodeje v létě 2021. Jako přenosový model bychom měli předpokládat, že zůstane ve stejném cenovém rozpětí od 29 995 EUR do 43 695 EUR s cílové poplatky.