Maserati Levante Hybrid 2022: Technická data, ceny, změny

Maserati

Čerstvé nové Maserati Levante Hybrid 2022 bylo odhaleno před několika dny. Kromě atraktivnějšího vnějšího designu ve srovnání s běžným modelem představí chystané SUV také stylovější kabinu. Italský luxusní sportovní model má velmi luxusní interiér s mnoha vysoce kvalitními materiály. Kromě toho tentokrát Maserati přidalo pokročilejší technologii, aby zůstalo o krok před ostatními modely ve stejné třídě.

Na rozdíl od dříve používá Levante nový mild hybridní systém, který se skládá ze 2,0litrového 4válcového motoru a 48V elektrického motoru a má celkem 330 koní. V kombinaci s novým eBoosterem výrobce nabízí vynikající dynamický výkon, který toto SUV přenese do každého terénu.

Maserati Levante Hybrid 2022 První pohled 20

Nové Maserati Levante Hybrid 2022 je fantastické luxusní SUV, které vypadá futuristicky a moderně. Nadčasový styl je okamžitě rozpoznatelný podle modernizovaného oválného loga nad atraktivní novou maskou chladiče. Jeho proporce a elegantní linie zvýrazňují detaily exteriéru a odlišují jej od běžného modelu.

Charakteristickým znakem Maserati Levante Hybrid jsou rozhodně třístranné modré větrací otvory a volitelně modré brzdové nůžky Brembo. Kromě toho bude nový Levante Hybrid k dispozici výhradně v barvách Azzuro Astro a Metallic Tri-color Blue, což posiluje jeho vynikající elektrickou přítomnost. Celkově je design mnohem sportovnější a líbí se nám, co výrobce tentokrát udělal.

Interiér je kvalitnější

Nové Maserati Levante Hybrid 2022 činí každou cestu pohodlnou a tichou. Když vstoupíte do tohoto SUV, najdete spoustu vysoce kvalitních materiálů a především mnohem více pohodlí. Pro rok 2022 provádí výrobce některé změny v hybridním modelu ve srovnání s běžným modelem. Sedadla jsou především pohodlná a jsou k dispozici v kobaltově modré barvě. Prostornou kabinu hybridní verze obecně zdobí mnoho ručně vyrobených povrchů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Levante Hybrid, poháněný nejnovější 8 ″ 4 HD dotykovou obrazovkou a nejnovější generací MIA, nabízí inovativní a přizpůsobené uživatelské prostředí. Celkově je nový model také k dispozici s mnoha volitelnými doplňky. Vrcholem nabídky je prémiový zvukový systém Herman Kardon s 12kanálovým 900 wattovým zesilovačem. Obecně tento systém poskytuje Maserati Levante nejvyšší úroveň vylepšení zvuku.

Technické údaje pro Maserati Levante Hybrid 2022

Maserati Levante 2022 bude používat pouze jedno nastavení motoru. Maserati oznámilo, že Levante bude používat 2,0litrový čtyřválcový motor a 48V elektrický motor. Díky tomuto nastavení vyvíjí Levante Hybrid celkem 330 koní. O větší pohodlí se stará také nová osmistupňová automatická převodovka ZF.

Kromě toho je vybaven novým eBoosterem, který nabízí vynikající dynamický výkon. Podle Maserati funguje Levante na principu, že pokaždé, když zpomalíte nebo sešlápnete brzdu, dobije se energie, aby se vaše cesta znovu rozjela. Počáteční testy ukazují, že nejnovější Levante Hybrid je dost dobrý na 6,0 sekundy na 0-62 mph a maximální rychlost 149 mph.

Datum vydání, cena

Nejnovější Maserati Levente Hybrid 2022 se blíží a to je ta nejzajímavější zpráva. Po tolika testech a špehování výrobce potvrzuje, že toto SUV dorazí později v roce.

Maserati zatím neposkytl žádné informace o ceně. Podle některých pověstí stojí hybridní verze více než 70 000 eur, což je ve srovnání se standardním modelem mnohem více.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.