Range Rover Evoque 2022: ceny, spotřeba, technická data

Land Rover

Jeden ze slavných britských SUV, Range Rover Evoque 2022 , dorazí luxusněji než kdy dříve. Různá média informují, že testovací mezek nového modelu byl spatřen na otevřené silnici v Anglii. Podle prvních špionážních záběrů přinese chystané SUV mnoho vylepšení. Asi nejzajímavější novinkou je, že Range Rover Evoque dostane oproti předchozí verzi mnohem delší rozvor.

Zdá se, že Evoque si zachovává stejný moderní tvar, pěkně spojený postranní čárou podél těla. Kromě toho je také nabízen se stejnými dvěma motory jako jeho předchůdce. To znamená, že bychom měli znovu vidět výkonný 2,0litrový řadový motor s přeplňováním 4 a 2,0litrový řadový 4 mild hybridní systém s turbodmychadlem.

Vylepšení exteriéru Range Rover Evoque 2022

Navzdory těžké kapotáži je snadné vidět, že příští Range Rover Evoque v roce 2022 vypadá větší. Extra délka rozvoru vozu otevírá prostornější kabinu. Kromě prodloužení délky vypadá nový Range Rover Evoque jako předchozí model.

Obecně sdílí téměř všechny indicie. Přes všechny maskovací panely jsme si všimli několika úprav nárazníků, štíhlejších světlometů a velkých předních přívodů vzduchu. Navzdory těmto drobným vylepšením má Range Rover Evoque s prodlouženým rozvorem stejně prudce se svažující linii střechy jako běžná verze.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Podrobnosti o interiéru

Nejvýznamnější změnou oproti běžnému Evoque je prostornější kabina díky delšímu rozvoru. Nové SUV s prodlouženým rozvorem bude mít vzadu výrazně více prostoru pro nohy. Uspořádání sedadel však zůstává stejné jako v předchozím modelu.

Toto SUV nabízí dostatek prostoru pro sedm cestujících v podobě tří řad sedadel. Interiér Range Roveru Evoque ještě nebyl zachycen na kameru, ale je prý modernější než dříve. Jak jsme slyšeli, nové SUV bude mít velmi plyšovou kabinu a více infotainmentu.

Možnosti motoru Range Rover Evoque 2022

Motor Range Roveru Evoque 2022 se liší podle zvolené varianty výbavy . Například zařízení jako S, SE nebo First Edition Evoque mají 2,0litrový motor o výkonu 246 koní. Tato bruska je spojena s 9stupňovou automatickou převodovkou, která je spojena s pohonem všech čtyř kol.

Mnohem ekologičtější volbou je však model R-Dynamic, který využívá hybridní systém. Konfigurace systému zahrnuje 48voltový mírný hybridní upgrade se stejným nabitým 2,0litrem a hybridní systém startér-generátor. Po několika raných testech může standardní motor zrychlit na 60 mph za zhruba sedm sekund, zatímco hybridní vůz může zrychlit na 60 mph za 6,3 s.

Datum vydání, cena

Podle různých zpráv z médií přijde nadcházející Range Rover Evoque 2022 s největší pravděpodobností později v tomto roce. Testovací mezek byl před pár dny špehován v těžké kamufláži. Obecně jde jednoznačně o přenosný model s delším rozvorem. Pokud si chcete koupit toto SUV, musíte v rozpočtu na základní model ušetřit necelých 50 000 eur.

Modely R-Dynamic stojí od 47 595 eur do 56 795 eur, zatímco první vydání začíná na 57 845 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.