Chevy Trax 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový crossover pro malé automobily Chevy Trax 2022 se konečně trochu občerstvuje. Stejně jako mnoho modelů společnosti však i nadcházející Trax bude jen dalším přenosovým vozidlem. Před dvěma lety bylo navíc aktuální SUV aktualizováno s moderní tváří. Měli bychom tedy očekávat, že příští subkompaktní SUV si zachová stejný vnější design s minimálními změnami.

Na základě předchozího modelu si nový pravděpodobně ponechá stejný motor. Aktuální Trax je k dispozici se silným 1,4litrovým čtyřválcovým přeplňovaným motorem, který produkuje výkon 138 koní a točivý moment 148 liber. Příznivci tohoto kompaktního SUV mohou letos očekávat novou verzi faceliftu.

Chevy Trax 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Facelift Chevy Trax 2022

Nové čtyřdveřové malé SUV, 2022 Chevy Trax , se do roku 2022 dočká drobných úprav. Tento malý automobilový crossover nabízí spoustu prostoru a robustní akcenty SUV. Ve srovnání se svým větším bratrem Trailblazerem je Trax kratší a má vyšší profil.

Provedení závisí na úrovních výbavy a doporučujeme alespoň LS a LT. Obě sportovně atraktivní 16palcová hliníková kola, zatímco vyšší výbava LT obsahuje vyhřívaná boční zrcátka a zadní světla s akcenty LED. Midnight Edition je dosud nejoblíbenějším vybavením. Tento balíček přidává lesklá černá 18palcová hliníková kola, černé krycí lišty vpředu i vzadu a další tmavé prvky.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Moderní a jednoduchá kabina

Uvnitř má nový Chevy Trax 2022 velmi jednoduchý a moderní design. Stejně jako předchozí generace by i příští generace měla přijít se stejným rozložením. Zbývají tak dvě řady sedadel s dostatkem místa pro pět cestujících.

Pokud jde o styl interiéru, Trax si zachovává mnoho stejných prvků jako jeho předchůdce. Očekávat bychom měli stejný 7palcový dotykový displej, Android Auto, Apple CarPlay, satelitní rádio, šest zvukových reproduktorů, Bluetooth, dva USB porty a WiFi hotspot jako standard. Vylepšena je také bezpečnost a Trax obsahuje mnoho airbagů, elektronické řízení stability, dětské bezpečnostní pojistky, kontrolu trakce atd.

Chevy Trax 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Motor Chevy Trax 2022

Jak již bylo zmíněno, nadcházející subkompaktní crossover Chevy Trax 2022 bude pod kapotou používat stejné pohonné ústrojí jako jeho předchůdce. To znamená, že bychom měli opět očekávat 1,4litrový čtyřválcový turbo motor s výkonem 138 koní a točivým momentem 148 liber.

Pravděpodobně bude motor i nadále spárován se šestistupňovou automatickou převodovkou s pohonem předních kol. Stejně jako dříve zůstává pohon všech kol volitelný. V tomto oddělení pro modelový rok 2022 obecně neočekáváme od Chevroletu žádné změny.

Chevy Trax 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Datum a cena vydání Chevy Trax 2022

Chevy Trax 2022 je malý crossover subcompact ideální pro město a jízdy po dálnici. Pro rok 2022 tento model obdrží několik malých občerstvení, jejichž cílem je ještě více očarovat. Připravované SUV bude kromě aktualizací exteriéru obsahovat také více standardních funkcí. Datum vydání bude s největší pravděpodobností v létě.

Ceny také zůstávají tajemstvím, ale očekáváme, že se bude držet aktuální modelové řady, protože nedojde k žádným významným změnám. Aktuální model začíná na 24 195 eurách včetně cílového poplatku.