CHRYSLER VOYAGER 2021: technické údaje, cena, datum vydání

Podle posledních zpráv nebude nový Chrysler Voyager v roce 2021 vypadat, jak si mnozí z nás mysleli. Není to tak dávno, co Chrysler udělal nový krok s novým Voyagerem. Tento model měl nahradit základní minivan Pacifica. Mnoho spolehlivých zdrojů uvedlo, že Voyager bude vypadat podobně jako současná Pacifica. To se však nestane.

Nová Pacifica každopádně dostane zásadní facelift a tyto změny nebudou na Voyageru k dispozici. S největší pravděpodobností se bude interiér také lišit od toho, co všichni očekávali. Možnosti hnacího ústrojí jsou stále záhadou. Nový Voyager se začne prodávat letos v létě.

CHRYSLER VOYAGER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

VOYAGER 2021 NENOSÍ STYLING PACIFICY

Chrysler v zásadě potvrdil, že Pacifica a Voyager budou mít různé tváře. Nový Chrysler Voyager 2021 udrží svůj současný návrh, přičemž Pacifica minivan bude mít více dramatický facelift. Voyager navíc nenabízí žádnou z inovací společnosti Pacifica. Někteří lidé si myslí, že je to šílený nápad.

Na druhou stranu je to skvělý způsob, jak oddělit prémiový minivan od něčeho levnějšího. Kupující společnosti Pacifica budou navíc ochotnější otevřít své tašky. Obecně příchozí Voyager v roce 2021 nahradí úroveň výbavy Pacifica LX a bude levnější variantou.

CHRYSLER VOYAGER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

VOYAGER VS. INTERIÉR PACIFICA

Příběh přesahuje vnější design. Nadcházející model Chrysler Voyager 2021 se také odchýlí od společnosti Pacifica, pokud jde o design interiéru a konstrukci. Příchozí Pacifica také obdrží další technologie a další vylepšení interiéru. Na druhou stranu, Voyager v roce 2021 nebude nikde poblíž. Pro srovnání: Pacifica má 10,1palcovou obrazovku infotainmentu a varianty horního vybavení mají kvalitní čalounění nappa kůží.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kromě toho lze očekávat redesign středové konzoly. Pro Voyager je k dispozici 7palcová dotyková obrazovka spolu se základním textilním čalouněním. Většina prémiových funkcí je však k dispozici výhradně. To zahrnuje také technické funkce a asistenční systémy pro řidiče.

CHRYSLER VOYAGER 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Autobrezik

SPECIFIKACE MOTORU

Alespoň něco bude stejné jako u modelu Pacifica. Chrysler Voyager 2021 bude používat stejný a spolehlivý 3,6 litrový motor V6. Tato výkonná jednotka produkuje výkon 287 koní a točivý moment 267 lb-ft. K dispozici je 9stupňová automatická převodovka a Voyager se postará o velmi hladkou jízdu. Ve Voyageru bude navíc k dispozici nový systém AWD pro vektorování točivého momentu Pacifica.

Díky tomu nové nastavení v případě potřeby poskytne energii všem čtyřem motocyklům. Celý výkon lze navíc přenést pouze na zadní kola. Nový minivan Voyager zrychlí z 0 na 60 mph za 7,6 sekundy. Může vytáhnout téměř 3600 liber a bude používat 9stupňovou automatickou převodovku.

CENA A DATUM VYDÁNÍ CHRYSLER VOYAGER 2021

Pokud si musíte vybrat mezi Pacifica nebo Chrysler Voyager 2021 , je Pacifica mnohem lepší volbou. Minivan Voyager stojí méně než 30 000 eur. Tento model navíc dorazí před Pacifica letos v létě.