OPEL COMBO LIFE 2021: technické údaje, cena, datum vydání

Obrovské novinky od značky Opel / Vauxhall, protože tato skupina plánuje elektrifikovat většinu svých nových vozidel. Ať tak či onak, existují plány na dodání osmi plug-in modelů, přičemž elektrifikace celého portfolia se očekává do roku 2024. Zcela nový Opel Combo Life 2021 je pouze jedním z osmi modelů, které obdrží hybridní hnací ústrojí.

Tento minivan má velký vnitřní prostor a je cenově dostupným modelem. Přesto je jeho tvar příliš zmizelý, zatímco zbytek segmentu volí design podobný SUV. Pokud se vám podaří překonat nepříliš vzrušující vzhled, Combo Life je velmi zajímavý a praktický model. Tady je to, co můžete od tohoto minivanu očekávat v následujících letech.

OPEL COMBO LIFE 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

COMBO LIFE 2021 EXTERIÉR FACELIFT

Bohužel si Opel Combo Life udrží svůj tvar ve tvaru krabice i v roce 2021 . To je hlavní problém tohoto minivanu a opravdu vypadá jako krabice, ale pouze s okny. Jistě, není to ani nejstylovější minivan. Pokud však chcete něco praktičtějšího, je to pro vás model.

Combo Life nabízí dvě posuvné dveře, které jsou přístupné z boku. Díky tomu můžete snadno vstoupit do vozidla nebo vystoupit. 16palcová litá kola vypadají skvěle a jsou standardem. Přední část je vybavena nárazníkem v barvě karoserie a mlhovými světly.

OPEL COMBO LIFE 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

VZHLED INTERIÉRU

Na rozdíl od vnějšího designu vypadá interiér mnohem lépe. Opel Combo Life 2021 je k dispozici jak s pěti až sedmi sedadly. Kabina je prostorná a praktická. Přístup je navíc perfektní. Z technického hlediska má tento minivan 8palcovou dotykovou obrazovku, Android Auto, Apple CarPlay a dokonce i rozpoznávání hlasu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Volitelně si můžete dokoupit 180 ° panoramatickou kameru pro výhled dozadu. Kromě toho je k dispozici řada asistenčních funkcí řidiče. Díky tomu je bezpečnost další silnou stránkou tohoto minivanu. Combo Life nabízí také spoustu úložného prostoru za zadními sedadly.

OPEL COMBO LIFE 2021: technické údaje, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

PRVNÍ AŽ HYBRIDNÍ MOŽNOST ZAPOJENÍ

Pod kapotou má tento minivan dvě možnosti motoru. V závislosti na trhu můžete získat buď 1,2 litrový benzín, nebo 1,5 litrový naftu. O těchto dvou motorech se toho moc říci nedá, kromě toho, že obě jednotky mají kolem 100 koní. Jízda je navíc plynulá a pohodlná, což je na tomto minivanu nejdůležitější. Tady je zajímavá část. Opel Combo Life 2021 získává svůj první plug-in hybridní volby.

Podle skupiny Opel / Vauxhall bude mít osm modelů do roku 2021 stejný systém. Kromě toho bude mít tento systém do roku 2024 celý sortiment společnosti. Combo Life je jen jedním z modelů s touto technologií. Corsa-e a Grandland X již tento systém nabízejí. Stejné zacházení obdrží v roce 2021 také dodávka Vivaro, Zafira Life a nový Opel Astra.

CENA A DATUM VYDÁNÍ OPEL COMBO LIFE 2021

Cena nového modelu Opel Combo Life 2021 se bude pohybovat mezi 20 000 a 25 000 eur. Třetí řada sedadel je volitelná, stejně jako hybridní hnací ústrojí. Stále čekáme, až Opel / Vauxhall vydá přesné hybridní specifikace. Nejnovější minivan společnosti se dostane na trh ve druhé polovině roku 2020.