OPEL COMBO LIFE 2021: spotřeba, technická data, cena

Opel

Obrovské novinky od značky Opel / Vauxhall, protože tato skupina plánuje elektrifikovat většinu svých nových vozidel. Ať tak či onak, existují plány na dodání osmi plug-in modelů, přičemž elektrifikace celého portfolia se očekává do roku 2024. Zcela nový Opel Combo Life 2021 je pouze jedním z osmi modelů, které obdrží hybridní hnací ústrojí.

Tento minivan má velký vnitřní prostor a je cenově dostupným modelem. Přesto je jeho tvar příliš zmizelý, zatímco zbytek segmentu volí design podobný SUV. Pokud se vám podaří překonat nepříliš vzrušující vzhled, Combo Life je velmi zajímavý a praktický model. Tady je to, co můžete od tohoto minivanu očekávat v následujících letech.

COMBO LIFE 2021 EXTERIÉR FACELIFT

Bohužel si Opel Combo Life udrží svůj tvar ve tvaru krabice i v roce 2021 . To je hlavní problém tohoto minivanu a opravdu vypadá jako krabice, ale pouze s okny. Jistě, není to ani nejstylovější minivan. Pokud však chcete něco praktičtějšího, je to pro vás model.

Combo Life nabízí dvě posuvné dveře, které jsou přístupné z boku. Díky tomu můžete snadno vstoupit do vozidla nebo vystoupit. 16palcová litá kola vypadají skvěle a jsou standardem. Přední část je vybavena nárazníkem v barvě karoserie a mlhovými světly.

VZHLED INTERIÉRU

Na rozdíl od vnějšího designu vypadá interiér mnohem lépe. Opel Combo Life 2021 je k dispozici jak s pěti až sedmi sedadly. Kabina je prostorná a praktická. Přístup je navíc perfektní. Z technického hlediska má tento minivan 8palcovou dotykovou obrazovku, Android Auto, Apple CarPlay a dokonce i rozpoznávání hlasu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Volitelně si můžete dokoupit 180 ° panoramatickou kameru pro výhled dozadu. Kromě toho je k dispozici řada asistenčních funkcí řidiče. Díky tomu je bezpečnost další silnou stránkou tohoto minivanu. Combo Life nabízí také spoustu úložného prostoru za zadními sedadly.

PRVNÍ AŽ HYBRIDNÍ MOŽNOST ZAPOJENÍ

Pod kapotou má tento minivan dvě možnosti motoru. V závislosti na trhu můžete získat buď 1,2 litrový benzín, nebo 1,5 litrový naftu. O těchto dvou motorech se toho moc říci nedá, kromě toho, že obě jednotky mají kolem 100 koní. Jízda je navíc plynulá a pohodlná, což je na tomto minivanu nejdůležitější. Tady je zajímavá část. Opel Combo Life 2021 získává svůj první plug-in hybridní volby.

Podle skupiny Opel / Vauxhall bude mít osm modelů do roku 2021 stejný systém. Kromě toho bude mít tento systém do roku 2024 celý sortiment společnosti. Combo Life je jen jedním z modelů s touto technologií. Corsa-e a Grandland X již tento systém nabízejí. Stejné zacházení obdrží v roce 2021 také dodávka Vivaro, Zafira Life a nový Opel Astra.

CENA A DATUM VYDÁNÍ OPEL COMBO LIFE 2021

Cena nového modelu Opel Combo Life 2021 se bude pohybovat mezi 20 000 a 25 000 eur. Třetí řada sedadel je volitelná, stejně jako hybridní hnací ústrojí. Stále čekáme, až Opel / Vauxhall vydá přesné hybridní specifikace. Nejnovější minivan společnosti se dostane na trh ve druhé polovině roku 2020.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.