Nissan Patrol 2021: specifikace, cena, datum vydání

Připravovaný Nissan Patrol 2021 je velké SUV úzce spjaté s vozem Nissan Armada dostupným v USA. Armada je v Americe populární SUV, ale Patrol je nejprodávanější na Středním východě. Model 2021 se silně aktualizuje, což je skvělé. Změny začínají zvenčí faceliftem, který má nabídnout hranatější vzhled.

Interiér také získá několik nových věcí, včetně nejnovějších špičkových vymožeností. Pohonná jednotka by měla zůstat a je to výkonná V6, která je tu už roky. Patrol přijde za mírně vyšší cenu a prodej začne později v tomto roce.

Nissan Patrol 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Patrol 2021 dostane během cyklu facelift

Nejviditelnější změnou nového Nissanu Patrol 2021 je jeho hranatější vzhled. Přední část má rozpoznatelný design V-motion, ale maska ​​chladiče je větší a je na ní více chromu. Světlomety jsou zcela nové a nyní mají dělený design. Většina nových Nissanů má stejné světlomety, takže to není překvapení.

Ve spodní části je otevřenější socha a opticky vypadá lépe. Zadní část dostává nový design koncových světel. Nissan také osvětlí směrová světla. Zadní nárazník byl přepracován a boční profil by se v roce 2021 neměl vůbec měnit.


Nissan Patrol 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnitřní vybavení

Uvnitř se nový Nissan Patrol dočká v roce 2021 výraznějších změn. To zahrnuje nové standardní a volitelné digitální displeje. Ve přepracovaném středním zásobníku je navíc nová dotyková obrazovka infotainmentu. Přepracována byla tlačítka HVAC a ovládací tlačítko je nyní přesunuto za volič převodových stupňů. Díky tomu je možné dvojité rozložení obrazu.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Informační a zábavní systém podporuje Android Auto i Apple CarPlay. Větší displej je umístěn mezi číselníky přístrojů a poskytuje důležité informace o vozidle. Horní úrovně výbavy, jako je například luxusní, nabízejí nové kožené čalounění. Stejné čalounění je inspirováno modelem GT-R.

Nissan Patrol 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Patrol nabízí výkonné diesely V8

Zcela nový Nissan Patrol 2021 bude opět používat zážehový motor V8 o objemu 5,6 litru. Je to nejvýkonnější benzín společnosti Nissan a může produkovat 390 koní. Výkonná V8 může navíc produkovat točivý moment 395 lb-ft. Díky tomu odtáhne SUV Patrol téměř 8 500 liber. Tento V8 je stárnoucí hnací ústrojí a společně poskytuje pouze 16 mpg, což je daleko od zbytku segmentu.


K dispozici je sedmistupňová automatická převodovka a na přání je k dispozici systém 4WD. Perfektní alternativou je volitelný vznětový motor V8 s objemem 5,0 litru. Toto zařízení také pohání variantu Titan XD, s výkonem 320 koní a točivým momentem 555 lb-ft. Když je hlídka vybavena naftovým motorem, může odtáhnout 12 000 liber.

Nissan Patrol 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Cena a datum vydání modelu Nissan Patrol 2021

Nadcházející Nissan Patrol 2021 bude opět pod 50 000 eur. Přesná cena však zatím není k dispozici. Myslíme si, že nové SUV by mělo být dostupné za přibližně 47 500 eur. Dieselové hnací ústrojí je volitelné a stojí dalších 4 000 eur.