Chrysler Pacifica 2022: motory, ceny, technické údaje

Chrysler

Jeden z nejlepších minivanů na trhu Chrysler Pacifica je připraven na další aktualizace. Nový rodinný minivan Chrysler Pacifica 2022 se blíží a můžeme očekávat obrovské zlepšení.

Obecně platí, že Chrysler právě zavedl několik aktualizací pro Pacifica, včetně atraktivnější přední masky, prostorné kabiny se spoustou bezpečnosti a poprvé v historii modelu s pohonem všech kol. Stejně jako předchozí minivan i ten nadcházející bude mít dvě pohonné jednotky. První je 3,6litrový V6, který vyvíjí výkon 287 koní a točivý moment 267 lb-ft, a druhý je volitelný hybrid.

Změny exteriéru Chrysler Pacifica 2022

Chrysler Pacifica Nový rodinný minivan Chrysler pro rok 2022 bude obsahovat několik významných aktualizací. Některé dřívější fotografie ukazují velmi atraktivní přední zástěru a zadní část. Obecně se nám líbí, co výrobce udělal vpředu, přidal větší mřížku chladiče a křížové světlomety. To dává nové Pacifice hezčí vzhled.

Oživení se dočkala i záď, včetně moderního nádechu se světelným podpisem LED po celé šířce, který spojuje dvě zadní světla. Nová kapotáž Pinnacle navíc přidává odznaky na předních dveřích a jedinečný design kol.

Vylepšení interiéru

Kabina Chrysler Pacifica 2022 vypadá skvěle a líbí se nám nová unikátní středová konzola, která se táhne od palubní desky mezi přední sedadla. Pohodlí je také lepší a Pacifica má kvalitnější materiály.

Navíc je standardně dodáván s větším 10,1palcovým displejem infotainmentu a využívá nejnovější verzi softwarového rozhraní značky Uconnect-Five. Celkově, jak můžete vidět, příští generace Pacifica bude mít více standardních funkcí. Kromě nového systému mohou kupující očekávat další jízdní pomůcky.

Specifikace benzínového motoru

Nový Chrysler Pacifica 2022 bude používat běžný benzínový motor sestávající z 3,6litrového V6 s výkonem 287 koní a točivým momentem 267 lb-ft. Z toho, co jsme slyšeli, bude tento model první, který bude mít volitelně pohon všech kol. Zmíněný motor je také spojen s plynulou 9stupňovou automatickou převodovkou.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Hybridní verze

Hybridní systém je jedním z nejúčinnějších na trhu a nová Pacifica je k dispozici s tímto. Tento motor používá 3,6 litru, který pracuje v kombinaci se dvěma elektromotory. Podle Chrysleru poskytuje Pacifica s tímto systémem výkon 260 koní a využívá 16 kWh baterii. Nabíjení je rychlé a tento model nabijete v podstatě za necelé dvě hodiny z 240voltové zásuvky. Můžeme také očekávat lepší kilometrový výkon než u ostatních modelů stejné kategorie.

Cena Chrysler Pacifica a datum vydání

Nadcházející Chrysler Pacifica 2022 bude mírně přepracován a bude obsahovat luxusnější kabinu. Stejně jako předchozí model, i nový bude pravděpodobně držet stejnou cenu, začínající na 36 000 eurech. A

Systém WD je volitelný a to znamená, že k jeho získání budete potřebovat dalších 2 000 $. Limitovaný model patří k nejvybavenějším a stojí kolem 50 000 eur, zatímco Pacifica Hybrid by mohla začínat na 43 000 eurech.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.