Chrysler Aspen 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Legendární Chrysler Aspen 2021 se chystá comeback . Podle posledních zpráv nový model dorazí letos. V důsledku ohniska Covid-19 jsme však přesvědčeni, že datum vydání by mohlo být odloženo na příští rok. Skupina FCA publikuje pouze některé kresby a věříme, že nová generace SUV bude krásná a moderní. Jak již možná víte, Chrysler Aspen nebyl tehdy nejprodávanější SUV v němčině. Výrobce však doufá, že tento model bude možné v blízké budoucnosti oživit.

Z hlediska designu bude nadcházející Aspen vypadat velmi atraktivní a jak vidíme, bude sdílet spoustu věcí se slavným Dodge Durango. Doufáme, že to nabízí prostornější kabinu a jistě přináší lepší interiér.

Vnější detaily Chrysler Aspen 2021

Nadcházející Chrysler Aspen 2021 bude atraktivnějším a elegantnějším SUV než model Durango. Protože však oba modely sdílejí stejné základy, můžeme očekávat mnoho podobností. Celkově bude nadcházející SUV přijímat lehčí materiály než Durango a díky tomuto novému SUV bude lehčí. Chrysler také zavede lepší aerodynamiku, která rozhodně ovlivní účinnost paliva.

Nadcházející SUV bude navíc mimořádně moderní a bude mít přední kapotáž, která obsahuje mřížku podobnou modelu F-Pace. Aby zůstal konkurenceschopný, použije Aspen LED světlomety, mírně větší nárazníky a nová, elegantní kola.


Luxusní interiér

Nový Chrysler Aspen 2021 je SUV, které nabízí moderní a elegantní kabinu. Na rozdíl od předchozího modelu dostává nový model více funkcí a aktualizací. Kromě toho se kabina stává více upscale a toto třířadé SUV má vynikající uspořádání uvnitř.

Jedním z vrcholů předchozího Chrysler Aspen byla jeho prostorná kabina. To samé můžeme očekávat u nového. Podle některých pověstí může nastávající model vidět některé změny, včetně virtuálního kokpitu a kvalitnějších materiálů. Navíc bude určitě vybaven nejnovějším informačním systémem, Apple CarPlay, podporou Android Auto a vylepšeným seznamem asistenčních funkcí řidiče.


výkon

Z hlediska výkonu bude nový model Chrysler Aspen 2021 poháněn několika možnostmi motoru. V základní verzi bude nový model používat stejnou výkonnou a známou jednotku 3.6 litru Pentastar V6. V tuto chvíli však nemáme žádné informace o tom, zda bude tento motor posílen a dodá více koní než dříve. Současná varianta se stejným motorem vytváří 287 koňských sil a 262 liber na metr. Tento model také používá 9stupňovou automatickou převodovku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Další možností může být hybridní nastavení Pacifica plug-in. Tento systém kombinuje 3,6-litrový motor se dvěma elektrickými motory. Tento model má také 16 kWh baterii pod zadní platformou.


Cena a datum vydání Chrysler Aspen 2021

Nový třířadý SUV Chrysler Aspen 2021 přináší stylový návrat. Tento model bude vypadat lépe a atraktivněji. Bude také k dispozici ke koupi na konci tohoto roku.

Pokud jde o cenu, nemáme přesná čísla, ale bude to vycházet z některých pověstí, které jsou mírně pod 50 000 eur. Chryslerův nový vlajkový model, Aspen, bude představen koncem tohoto roku, zatímco prodej může začít na začátku roku 2021.

Autobrezik