Chrysler Aspen 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Chrysler

Legendární Chrysler Aspen 2021 se chystá comeback . Podle posledních zpráv nový model dorazí letos. V důsledku ohniska Covid-19 jsme však přesvědčeni, že datum vydání by mohlo být odloženo na příští rok. Skupina FCA publikuje pouze některé kresby a věříme, že nová generace SUV bude krásná a moderní. Jak již možná víte, Chrysler Aspen nebyl tehdy nejprodávanější SUV v němčině. Výrobce však doufá, že tento model bude možné v blízké budoucnosti oživit.

Z hlediska designu bude nadcházející Aspen vypadat velmi atraktivní a jak vidíme, bude sdílet spoustu věcí se slavným Dodge Durango. Doufáme, že to nabízí prostornější kabinu a jistě přináší lepší interiér.

Vnější detaily Chrysler Aspen 2021

Nadcházející Chrysler Aspen 2021 bude atraktivnějším a elegantnějším SUV než model Durango. Protože však oba modely sdílejí stejné základy, můžeme očekávat mnoho podobností. Celkově bude nadcházející SUV přijímat lehčí materiály než Durango a díky tomuto novému SUV bude lehčí. Chrysler také zavede lepší aerodynamiku, která rozhodně ovlivní účinnost paliva.

Nadcházející SUV bude navíc mimořádně moderní a bude mít přední kapotáž, která obsahuje mřížku podobnou modelu F-Pace. Aby zůstal konkurenceschopný, použije Aspen LED světlomety, mírně větší nárazníky a nová, elegantní kola.

Luxusní interiér

Nový Chrysler Aspen 2021 je SUV, které nabízí moderní a elegantní kabinu. Na rozdíl od předchozího modelu dostává nový model více funkcí a aktualizací. Kromě toho se kabina stává více upscale a toto třířadé SUV má vynikající uspořádání uvnitř.

Jedním z vrcholů předchozího Chrysler Aspen byla jeho prostorná kabina. To samé můžeme očekávat u nového. Podle některých pověstí může nastávající model vidět některé změny, včetně virtuálního kokpitu a kvalitnějších materiálů. Navíc bude určitě vybaven nejnovějším informačním systémem, Apple CarPlay, podporou Android Auto a vylepšeným seznamem asistenčních funkcí řidiče.

výkon

Z hlediska výkonu bude nový model Chrysler Aspen 2021 poháněn několika možnostmi motoru. V základní verzi bude nový model používat stejnou výkonnou a známou jednotku 3.6 litru Pentastar V6. V tuto chvíli však nemáme žádné informace o tom, zda bude tento motor posílen a dodá více koní než dříve. Současná varianta se stejným motorem vytváří 287 koňských sil a 262 liber na metr. Tento model také používá 9stupňovou automatickou převodovku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Další možností může být hybridní nastavení Pacifica plug-in. Tento systém kombinuje 3,6-litrový motor se dvěma elektrickými motory. Tento model má také 16 kWh baterii pod zadní platformou.

Cena a datum vydání Chrysler Aspen 2021

Nový třířadý SUV Chrysler Aspen 2021 přináší stylový návrat. Tento model bude vypadat lépe a atraktivněji. Bude také k dispozici ke koupi na konci tohoto roku.

Pokud jde o cenu, nemáme přesná čísla, ale bude to vycházet z některých pověstí, které jsou mírně pod 50 000 eur. Chryslerův nový vlajkový model, Aspen, bude představen koncem tohoto roku, zatímco prodej může začít na začátku roku 2021.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.