Lexus GX 460 2021: specifikace, cena, datum vydání

Středně velké luxusní SUV  2021 Lexus GX 460  přinese v letošním roce některá vylepšení, která se jasně projeví ve vnějším designu. O tomto modelu je známo, že je v tomto segmentu jedinečný díky designu podobnému nákladnímu vozu.

Celkově je jeho design odolný a stylový. Nejdůležitější modernizace tohoto roku proběhne uvnitř. Můžeme tedy očekávat více vysoce kvalitních materiálů a více standardních funkcí. Podle nejnovějších zpráv navíc kabina nabídne vylepšený informační a zábavní systém a přiláká více techniků. Kromě toho  Lexus GX 2021  převezme většinu mechanických vlastností svého předchůdce.

Aktualizace designu Lexus GX 460 2021

Jak již bylo zmíněno dříve, nadcházející  Lexus GX 2021 se dočká  některých externích aktualizací. Nejsou však provedeny žádné zvláštní změny. Design byl aktualizován a můžeme říci, že drobné změny mohou mít významný vizuální dopad. Většina změn je navíc viditelná zepředu.

Producent přinesl novou frontu. Lexus GX se nyní dodává s nejnovější verzí slavné vřetenové mřížky značky. Mřížka je ostřejší a nabízí atraktivní 3D vzor. K dispozici jsou také nová LED světla a silnější nárazníky. Na zadní straně však vzor tu a tam zůstane s nějakým občerstvením.

Inovace uvnitř

Design interiéru modelu  Lexus GX 460 2021  je rozhodně jedním z nejstylovějších v tomto segmentu. Nový model nabízí více vysoce kvalitních materiálů než dříve. Poslední aktualizace však nepřinesla žádné konkrétní novinky a můžeme říci, že kabina má stejné uspořádání. Kromě toho je Lexus GX středně velkým 3řadým 7místným SUV. V podstatě díky tvaru skříně GX existuje několik výhod, pokud jde o prostor nad hlavou a nákladový prostor.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Druhou řadu sedadel lze sklopit na 40/20/40 a třetí řadu lze sklopit naplocho. Základní model má dlouhý seznam funkcí. Některé zahrnují čalounění z imitace kůže, elektricky ovládaná přední sedadla v 10 směrech, dvouzónovou klimatizaci, elektrické střešní okno, elektrický sloupek řízení, systém bezklíčového zapalování a osvětlené prahové lišty. Nakonec můžete volitelně získat lepší informační a zábavní systém s Apple CarPlay, Android Auto. Na druhou stranu, nově představený 4Runner má vše nadstandardní.

Pohon Lexus GX 460 2021

Pod kapotou se nová verze  Lexus GX 460 2021  neliší od současného modelu. Bohužel stále existuje možnost výběru motoru. Současný model je vybaven hnacím ústrojím V8 o objemu 4,6 litru, které dodává 301 koní a 329 liber nohou. Tento motor je spolehlivý a má šestistupňovou automatickou převodovku. Hodnocení EPA je navíc přijatelné a současný Lexus GX nabízí kombinaci 15 měst / 18 dálnic / 16.

Nové SUV GX 2021 váží 5 130 liber a díky své robustní konstrukci dokáže vytáhnout maximálně 6 500 liber. Je třeba zmínit, že tento model je standardně k dispozici s pohonem všech kol.

Výroba a náklady

Nedávno sledovaný  Lexus GX 460 2021  představí řadu vylepšení. Design byl osvěžen a vylepšen byl i interiér. Celkově bude cena určitě vyšší než dříve. Současný model začíná na 50 000 eur pro základní model a může se snadno přiblížit 55 000 eur pro vyšší úrovně výbavy a některé možnosti.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis